Czy was też to wnerwia?

Mała-2602

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2007
Posty
6
Punkty reakcji
0
Czy wy dziewczyny też tak macie? Że gdy facet z wami rozmawia jest ładnie pięknie a kolo nagle wyskakuje z tekstem że chce sobie zagrać? :skrzywiony: Owszem pyta o zdanie czy moze... a nawet gdy nie chcecie ... robi te maslane oczka :przewraca: ... i ulegamy... Łeeee ... ? Czy jestem jedyna ? czy wy tez tak macie ? ...
 

zygielek

Nowicjusz
Dołączył
15 Styczeń 2007
Posty
59
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
z przed monitora
hmm a w co konkretnie chce grac?? ;]. Bo jezeli chodzi o gry komputerowe to ja jakoś przy dziewczynie niemam ochoty grać i uwazal bym to za conajmniej nie na miejscu coś jak danie do zrozumienia, że się nudzi z tą osobą.. chamstwo ;p wole film obejżec, przejść się na spacerek...

Hail Me​
 

Iwonkaaa

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2007
Posty
447
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Warszawa
Nio własnie ja tez za bardzo nie zrozumiałam w co grac ..? ..ale chyba jednak chodzi o gre komputerowa ;] .. Całkowicie się zgadzam z przedmówca moim ;d ..

Wspólczuje takiego chłopaka ..;]
 

sloneczko_neo15

Wariatka z głową w chmurach ^^
Dołączył
17 Luty 2007
Posty
595
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Opole
Jak facet chce grać w grę komputerową to przepraszam bardzo, ale po co mu w takim razie dziewczyna?
 

kris-jks

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2007
Posty
29
Punkty reakcji
0
powiedz mu ze mozesz z nim w cos pograc, kolo odrazu cie pokocha
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
no wlasnie ja tez nie... :mruga:
hmm do konca nawet nie wiedzialabym co mu odpowiedziec... :D
 

jackotrue

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2007
Posty
12
Punkty reakcji
0
To w końcu w co on chce grać? Bo może ja też chcę grać i nawet o tym nie wiem :D
 

Nabi

Nowicjusz
Dołączył
11 Sierpień 2006
Posty
484
Punkty reakcji
0
Wiek
16
intrygująca nuta tajemniczości tematu :p

hmm ale w sumie dziwne że kolo spotyka sie z dziewczyną, a nagle wypala że chce pograć, czyli że co? znudziło mu sie ?
taki to by lepe ode mnie dostał.. to ja marnuje cenny czas a ten chce grać i to jeszcze nie wiadomo w co ..
w kulki se leci.. :p
 
Do góry