Czy Was też to wkurza?!

Playboy77

Nowicjusz
Dołączył
5 Sierpień 2007
Posty
73
Punkty reakcji
0
Miasto
Z mojej metropolii:P
Czy Was też wkurza, że jeśli dziewczynę widzimy często z innymi facetami, od razu zaczyna panować opinia, że z niej "dziwka', "puszczalska" itp...a jak facet prowadza sie codziennie z inną, to...nawet zdobywa uznanie? że jest taki "dobry" i że wszyscy na niego lecą...;/ Dziewczyna nie może uprawiać seksu z kimś przypadkowym...bo w końcu zaraz będzie przecież "dziwką", ale jak facet przelatuje codziennie inną laskę to "kozak" z niego...;/ Nawet sie tym chwali...Co o tym sądzicie?
 

beezy

Nowicjusz
Dołączył
26 Czerwiec 2007
Posty
52
Punkty reakcji
0
i jeszcze mnie wkurza jak sie idzie z jakims chłopakiem który nie koniecznie jest chłopakiem tylko zwykłym kolegą czy przyjacielem a juz wszyscy na około ze "ło powiem twojemu chłopakowi"
 

Playboy77

Nowicjusz
Dołączył
5 Sierpień 2007
Posty
73
Punkty reakcji
0
Miasto
Z mojej metropolii:P
Ludzie dzisiaj bardzo mylą pojęcia.
Jakieś żigolaki są dzisiaj dla co niektórych wzorami do naśladowania, a powinno być odwrotnie;/
 

11jolla

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2007
Posty
60
Punkty reakcji
0
Wiek
46
Miasto
podkarpacie
Tak, tak, tak....jest to jakiś głupi stereotyp i niestety, niezaleznie od płci, wieku i innych takich, trwa i ma się dobrze. Mężczyźni wymagają od kobiet żeby były nieskazitelne, jeżeli chodzi o tzw. "opinię", kobiety również chętnie szukają takich spośród siebie, którym można zarzucić, że zbytnio interesują się facetami, seksem, mają daleko gdzieś co się o tym sądzi i używają sobie na nich. Wkurzające. A facetowi wszystko się wybacza. Pora z tym walczyć. Dobry temat.
 

Carrie

zagubiona w korytarzach czasoprzestrzeni
Dołączył
8 Styczeń 2007
Posty
1 293
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Czy Was też wkurza, że jeśli dziewczynę widzimy często z innymi facetami, od razu zaczyna panować opinia, że z niej "dziwka', "puszczalska" itp...a jak facet prowadza sie codziennie z inną, to...nawet zdobywa uznanie? że jest taki "dobry" i że wszyscy na niego lecą...;/ Dziewczyna nie może uprawiać seksu z kimś przypadkowym...bo w końcu zaraz będzie przecież "dziwką", ale jak facet przelatuje codziennie inną laskę to "kozak" z niego...;/ Nawet sie tym chwali...Co o tym sądzicie?
Zgadzam się w 100% z tym, że kobieta zawsze się według innych ludzi w takich wypadkach "szmaci"... Niestety. Nie wiem skąd pochodzi ta opinia :| Wielokrotnie się zastanawiałam, ale nie umiałam w żaden sposób do tego dojść. Ale na pewno ma to coś wspólnego z silniejszą pozycja mężczyzny w przeszłości i tym, że kobiety musiały być idealnie ułożone. Może chodzi o stereotyp, że to mężczyźni uwodzą kobiety, a więc to sa ich zdobycze, trofea, a kobiety dają się zdobywac i że to niby ma być rodzaj poniżenia, podrzędnej funkcji... :/

Doprowadza mnie to do szału, taki punkt widzenia. Ale w ogóle nie podoba mi się postawa bycia z 40 parterami w ciągu miesiaca u zarówno u jednej jak i u drugiej płci.
 

Mrs X.

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2007
Posty
643
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
z Krainy Marzeń
niekoniecznie...
jeżeli chłopak puszcza się na prawo i lewo (bo to też można tak nazwać) nie ma super opinii, przynajmniej wśród normalnego społeczeństwa. żeby zapracować sobie na taką a nie inną opinię potrzeba czasu. nie jest nikt bez winy. takie me zdanie. a temat jak najbardziej- intrygujący.
 

kruszynka_on

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
353
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Pyrlandia // Poznań
Nie wkurza mnie to, bo mnie :cenzura:ie opinia prostaków.
On/ona się z tego będzie rozliczał/a kiedyś tam gdzieś.

Z resztą ja jestem z gatunku tych ludzi, że ani nie przeszkadza mi nic u innych [zazwyczaj tak jest] ani nie przeszkadza mi co ludzie o mnie myślą. Niestety w naszych czasach ludzie są tak pogięci, że ciężko na prawdę znaleźć 'człowieka' , który nie jest dwulicowy - wymienię tylko to, gdyż mnie to gównie przeszkadza, No i jeszcze można dodać, że śmieszne i żałosne jest gadanie za plecami, nie posiadanie ODWAGI wygarnięcia komuś w twarz, ale nie dziwię się, gdyż raczej Ci ludzie nie mają poziomu aby móc się nawet z nimi posprzeczać. Nie mają charakteru, nie mają argumentu, żeby powiedzieć coś oko w oko.


Pozdrawiam!
 

natek

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2007
Posty
76
Punkty reakcji
0
Miasto
gdzies daleko
Ja uważam że to co napisane sjest w temacie .. nie jest sprawiedliwe ani fajne .. niektórych takie słowa ranią ... ale ja uważam że jeśli ktos w taki sposób ocenia ludzi .. to poprostu jego zycie jest nydne i zajmuje się tym co robiąinni ... a pozatym jeśli ktoś jest widziany z róznymi osobami ... wszystko dla ludzi .. widocznie tej osobie to nie przeszkadza i innym też nie powinno !!! :foch: :zdegustowany: :skrzywiony:
 

nuworld

Błądzi człowiek, póki dąży.
Dołączył
9 Listopad 2007
Posty
3 029
Punkty reakcji
5
Tylko wiecie co, najcześciej wyzywają kogoś od dziwki mało urodziwe kobiety, ktore siedzą za duzo w domu albo faceci-frajerzy, którzy i tak nie mają szans na zdobycie jej.
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
nuworld fakt
ale niektore kobiety same sie prosza o takie miano, ale wiekszosc oskarżana jest nieslusznie, przewaznie prez zazdrosne o nie osoby
 

nansen

Uciekinier z tego gównianego forum
Dołączył
29 Sierpień 2007
Posty
603
Punkty reakcji
2
A ja chodzę codziennie z tą samą laską i jest mi dobrze bo się dobrze na niej podpieram :D
 

Playboy77

Nowicjusz
Dołączył
5 Sierpień 2007
Posty
73
Punkty reakcji
0
Miasto
Z mojej metropolii:P
Zgodzę się, niektórzy zasługują na takie miano jak "dziwka", jednak w większości przypadków jest to nieprawda...:/:/ Znam chłopaka, który każdą swoją byłą uważa za dziwkę tylko dlatego, że wszystkie po kolei go rzucały...dlaczego to robiły? Bo je zdradzał...Nieźle on ma poukładane w tej główce:/
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
no rzeczywiscie, ciekawe podejscie, on je zdradzal a i tak czul sie bez winy, konkretny gościu :]
ja sie ciesze ze trafilam na rzadko juz dzis spotykany model faceta :)
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
osobiscie uwazam ze slowo "dziwka" moze idealnie pasowac zarowno do kobiety jak i mezczyny..

ogolnie uwazam ze "pusczenie sie na lewo i prawo" jest zezwierzeceniem niezaleznie od plci.. ja wyzaje monogamie, stalosc uczyc, sex tylko z bliska osoba z ktora mnie wiele laczy i takie tam malo mode, staroscwieckie dla niektorych pewnie wrecz naiwne i frajerskie zasady ale niech sie inni bawia jak lubia kazdy ma prawo robic co uwaza za stosowne.. osobiscie nie krytykuje nikogo co najwyzej odpycha mnie styl zycia i podchodznia do pewnych spraw ale to juz tylko moja opinia.. tak jak juz pisalem jak nazwac kogos "dziwka" to jak dla mnie plec nie ma znacznia...

dlaczego w spoleczenstwie jest inaczej?? moze wynika to z pierwotnej mentalnosci ... facet ma byc samcem co zdobywa, mysliwym i im wiecej upoluje tym jest lepszy.. kobieta jest ta zdobywana i ma sie dac zdobywac, byc niedostepna zeby samiec musial sie troche wysilic tym samem samica wybierze samca ktory lepiej sie wykarze a wiec nie ma byc latwa i sama zdobywac jak jest inaczej budzi to negatywne emocje a samcowi odwrotnie przyspaza szacunek i podziw...

to tak ze zwierzecego punktu patrzac no ale wlasnie sa ludzie ktorzy sa ludzmi a sa tacy ktorzy wola byc jak zwierzeta... jak kto lubi :)

POZDRO

p.s ..

sie ciesze ze trafilam na rzadko juz dzis spotykany model faceta

ciesz sie ciesz bo ten gatunek wymiera :lol:
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
no tak to juz biologia ustaliła, że samce mają za zadanie zapłodnić jak największą liczbę samic, a samice mają za zadanie dopuścić do siebie tylko tych którzy dadzą zdrowe i silne potomstwo... dlatego nie szanuje sie dziewczyn które dają każdemu oraz podziwia sie facetów którzy pokryją bardzo dużą liczbę kobiet.

przykre, ale taka jest tego geneza imo.
 
Do góry