Czy warto to kupić

MichalK93

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2009
Posty
14
Punkty reakcji
0

Deadalus

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2012
Posty
70
Punkty reakcji
0
Hehehe mój szwagier takimi handluje, inna metka ale z tej samej fabryki z Łodzi wychodzi i ten sam materiał.

Jesli chodzi o bluzy powiem Ci, że nawet fajne, materiał nie zgorszy, ale po kilku praniach zacznie się mechacić. Bluzy fajne takie inne, leżą fajnie wygodne.
Koszula nie wiem, ale wygląda fajnie.
 

MichalK93

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2009
Posty
14
Punkty reakcji
0
Właśnie na tą koszulę się napaliłem najbardziej :021:
Takiego mam farta, że zawsze kiedy coś kupie to się mechaci....
Jakieś inne opinie?
 

Kasia-1992

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2012
Posty
20
Punkty reakcji
1
siemka :D

niby chlopakiem nie jestem hihi :D ale powiem Ci ze ja koszule wzielabym :D fajnie chlopak w niej wyglada:)

pozdrawiam i udanego zakupu :p
 

MichalK93

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2009
Posty
14
Punkty reakcji
0
A może jednak TAKA?
Najchętniej kupiłbym obie. ale mam jeszcze inne wydatki :021:
 

audia4

Bywalec
Dołączył
9 Maj 2007
Posty
841
Punkty reakcji
44
Wiek
31
Miasto
Kolbuszowa
żeby wyglądać jak żigolak ze wsi- perfecto !

Chłopie przejdź się do galerii i w podobnej cenie masz dobre koszule z pewnego źródła i dobrego materiału.
 

Deadalus

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2012
Posty
70
Punkty reakcji
0
Co do galerii i jakości nie jestem taki pewny, bo wszyscy szyją w Chinach, Indiach, Pakistanie i lecą po kosztach. Przykładem jest chociażby rereserved czy jakoś tak. Kiedyś kupiłem koszule tam 4 lata wytrzymała koloru nie zgubiła nic, rok temu kupiłem i w tym roku wstyd założyć. Jak chcesz coś dobrego to musisz wydać 2 albo 3 razy tyle co tu kolega pokazuje. Natomiast zgadzam się z audia4 wieśniacka trochę, na taką remizową dyskotekę.
 

MichalK93

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2009
Posty
14
Punkty reakcji
0
Niejeden sklep już przeszukałem w poszukiwaniu czegoś ciekawego. Deadalus dobrze napisał, że to co dobre musi kosztować, a ja nie dam 200zł za koszulę, którą założę kilka razy. Tańsze "modele" bardziej znanych firm bazują tylko na renomie marki a są bardziej do dvpy niż do noszenia
A którą wybralibyście z tej aukcji. Zależy mi żeby nadawała sie, może nie remizową dyskotekę ale do klubu i w miarę elegancko wyglądała
http://allegro.pl/meskie-eleganckie-koszule-z-dlugim-rekawem-mix-l-i2470896030.html
Poszukam jeszcze czegoś, ale nie ukrywam, że wolałbym, żeby w 1 paczce przyszło.
Pozdro.
 

Male World

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2012
Posty
485
Punkty reakcji
23
Wiek
37
Niektóre z tych koszul w tym linku fakt są tandetne, ale niektóre z nich są godne uwagi. Podobne nawet ma Zara, z takim wykończeniem od wewnętrznej strony przy guzikach.
 

Michał Wijowski

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam.

- a koszule meskie z podwójnym kołnierzykiem i czarnymi wykończeniami?
cena niska a koszule calkiem fajne i dobrze sie nosza.
elegancka-koszula-meska-z-podwojnym-kolnierzykiem-fioletowa-wrzosowa-w-czarne-pasy.jpg
elegancka-koszula-meska-slim-podwojny-bialy-kolnierzyk-fioletowa-w-paski.jpg



koszula-meska-z-podwojnym-kolnierzykiem-szara-slim-fit-dlugi-rekaw.jpg
koszula-meska-japan-style-z-kolorowym-kolnierzykiem-w-paski-chabrowa-slim-fit-dlugi-rekaw.jpg
koszula-meska-z-podwojnym-nakladanym-kolnierzykiem-granatowa-slim-fit-dlugi-rekaw.jpg
 

Osaico_pl

Zbanowany
Dołączył
7 Grudzień 2012
Posty
103
Punkty reakcji
0
Druga w fioletowe paski jest zdecydowanie najładniejsza,ale to tylko moje zdanie na ten temat i nie ma nic przeciwko podwójnym kołnierzykom,wręcz przeciwnie. Pozostaje tylko pytanie o jakość i materiał z jakiego wykonana jest taka koszula.
 
Do góry