czy warto się trudzić

maximaxis

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2007
Posty
89
Punkty reakcji
0
Rzeczywiście warto odczekać, ale jeżeli nie odpisze to naprawde musisz zadzwonić po tych kilku dniach. Dziewczyna moze nie odpisywać ponieważ chce sprawdzic czy rzeczywiscie Tobie na tym zalezy... Nie mozesz dac sobie spokoju Skoro nie podeszles w autobusie, napewno pomyslala ze ci az tak nie zalezy, a teraz musisz to udowodnic, ale oczywiscie po pewnym czasie, azeby nie byc zbyt nachalnym.
 

SuCre

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2007
Posty
45
Punkty reakcji
0
Miasto
Nieznane
Jak jej bedzie zalezalo to odpisze... a moze tez nie ma kasy lub cos, lub mozliwe ze nie dostala tego smsa ;| ale nie boj nic kiedys odpisze. I Ty tez daj jej czas nie badz zbytnio nachalny. Bedzie dobrze trzymam kciuki ;)
 

damiano14

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2007
Posty
71
Punkty reakcji
0
Miasto
kątownia
a więc tak: co to waszych pytań to ten sms doszedł bo dostałem raport. No narazie nie odpisała, jak napisze to wam powiem. Ale mam zamiar p0odejść do niej <w któryś dzień będę ją na pewno widział> i zagadać. A jak byście radzili rozpocząć rozmowę w takiej sytuacji? macie jakieś pomysły? Chodzi mi głównie o sam początek, dalej sobie poradzę:)

a myślicie że to w ogóle dobry pomysł podejść jeżeli już nie odpisze??
 

miloszpolo

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2006
Posty
367
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraina piorunów...
Ale mam zamiar p0odejść do niej <w któryś dzień będę ją na pewno widział> i zagadać.

Brawo!! :)

A jak byście radzili rozpocząć rozmowę w takiej sytuacji? macie jakieś pomysły? Chodzi mi głównie o sam początek, dalej sobie poradzę:)

To zalezy o czym pisaliscie w SMS-ach

a myślicie że to w ogóle dobry pomysł podejść jeżeli już nie odpisze??

Genialny!! Tylko wiecej danych prosze ;) Moze wtedy bede w stanie Ci pomoc ^_^
 

damiano14

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2007
Posty
71
Punkty reakcji
0
Miasto
kątownia
Brawo!! :)
To zalezy o czym pisaliscie w SMS-ach
Genialny!! Tylko wiecej danych prosze ;) Moze wtedy bede w stanie Ci pomoc ^_^

Chodzi mi bardziej o to jak zacząć taką rozmowę, jak się odnieść do tej całej sytuacji<a może i nie> A jeśli chodzi o sms-esy to pisaliśmy trochę o szkole, zainteresowaniach, spędzaniu wolnego czasu ;)
 

tajemnica205

Nowicjusz
Dołączył
23 Maj 2007
Posty
146
Punkty reakcji
0
Dobry pomysł z tym smsem żeby się spotkać a tak pozatym skoro znasz ją z widzenia i widujesz ją w autobusie to przełam się i zagadaj nawet jak wie kim jesteś przedstaw się skoro pisze z tobą to znaczy że gadac w realu też może nie? :) trzymam za was kciuki nie marnuj swojej szansy !! Pozdrawiam :)
 

miloszpolo

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2006
Posty
367
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraina piorunów...
moze zaproponuj spedzenie razem troche czasu i blizsze poznanie sie bo znacie sie tylko z widzenia i z smsow a Ty chcalbys dowiedziec sie jaka jest na codzien ;)
 

tajemnicza :)

Dominika ;)
Dołączył
4 Styczeń 2007
Posty
3 590
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
z daleka
a moze podejdz powiedz czesc i zapytaj czy dostala smsa? :) jesli powie tak to zapytaj co ona na to a jesli powie ze nie to powiedz co w tym smsie bylo i co ona na to :p
 

Monia ^^

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2006
Posty
3 426
Punkty reakcji
3
Wiek
31
Ech... pewnie już odpisała a Autor się nie chce pochwalić :p

CoSi@ już napisał :p Dawno xD
 

Kina14

mała maruda. ;]
Dołączył
30 Wrzesień 2006
Posty
569
Punkty reakcji
0
Miasto
Koszalin
Spróbuj narazie z jakimiś sms-ami, w stylu : Co tam słychać? itp.
A jak już odpisze, to jak ją spotkasz to powiedz "Cześć" i zapytaj jak tam w szkole, czy coś podobnego :)
 

damiano14

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2007
Posty
71
Punkty reakcji
0
Miasto
kątownia
witam! no na razie nie udało mi się zagadać bo po prostu jej nie spotkałem... szkoda ostatni dzień szkoły ale cóż. Na pewno nie mogę tak tej sprawy zostawić.Dzięki wam wszystkim za rady sa bezcenne BB) Ale jak tylko coś osiągne to dam wam znac:)
 

Monia ^^

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2006
Posty
3 426
Punkty reakcji
3
Wiek
31
A wiesz gdzie ona mieszka? Może pokręć się w okolicy, jeśli jest niedaleko niej jakaś siłka, to warto skorzystać z okazji ;) Albo jakiś basen, czy coś :p
 
Do góry