czy warto kupic tele z Dual sim?

majorcom

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2010
Posty
234
Punkty reakcji
3
Wiek
34
Miasto
podlasie
Witam, jak w tytule, słyszałem dużo o tych telefonach na dwie sim, ze są chińskie i szybko padają psuja się, w opiniach tez ludzie piszą ze kupili i zaraz zaczął się psuć itp.?
 
B

BaRoNeQ

Guest
Co ty mi tu o chińskich zupkach pieprzysz ..:D

Dual sim jeszcze nie jest to do końca niektóre modele mają funkcje .Aby działały 2 Sim na raz a w większość telefonów to zawsze działa jedna a można sobie przełączyć bez wyłączania telefonu to taki trick .. :eek:k: . Ja mam takie właśnie 2 telefony i jeden właśnie MyPhone oczywiście CHINY . Ale nie używam sprzedałem takich z 10 i nic mi nikt nie wysłał że się coś popsuło czy coś w tym stylu . :)
 

a3z4

Grandmaster
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
1 605
Punkty reakcji
451
Miasto
Środek świata
słyszałem dużo o tych telefonach na dwie sim, ze są chińskie...


A znasz jakieś telefony które NIE SĄ chińskie?

A wracając do tematu, ja bym kupił jakiegoś zwykłego fona. Np. jakiegoś Sony Ericssona + dokupił bym dual-sima na allegro. Np. tego za 4.99:

http://www.allegro.pl/item1023326683_uk6_dual_sim_slim_bez_wycinania_20_generacja.html
 

majorcom

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2010
Posty
234
Punkty reakcji
3
Wiek
34
Miasto
podlasie
aha, nie wiedziałem że jest taka rzecz do telefonów, tylko szkoda ze nie ma możliwości żeby działały dwie karty sim jednocześnie, czyli jak ktoś do mnie dzwoni na numer z plusa to żebym mógłbym odebrać i z Orange, no i miejsce w telefonie musi być :) dzięki za pomoc
 
N

nianiaSweet

Guest
czegoś takiego jeszcze nie wymyślili ale jest to dobre rozwiązani dla osób które straciły jeden telefon a mają jeszcze kartę bo wtedy zawsze mogą korzystać z dwóch w jednym telefonie
 

golgi

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2007
Posty
565
Punkty reakcji
3
Wiek
42
Miasto
wrocław
Witam, jak w tytule, słyszałem dużo o tych na dwie sim, ze są chińskie i padają psuja się, w opiniach tez ludzie piszą ze kupili i zaraz zaczął się psuć itp.?
właśnie są to dość niesprawiedliwe opinie w większości ludzi, którzy nigdy takiego produktu w ręce nie mieli. ja używałem (i dalej czasami używam bo ma telewizor:) myphone 8810 i jestem z niego bardzo zadowolony, nigdy się nie popsuł, dual sim to po prostu cudowny wynalazek a telewizor miło umila czas.

Co ty mi tu o chińskich zupkach pieprzysz ..:D

Dual sim jeszcze nie jest to do końca niektóre modele mają funkcje .Aby działały 2 Sim na raz a w większość to zawsze działa jedna a można sobie przełączyć bez wyłączania to taki trick .. :eek:k: . Ja mam takie właśnie 2 telefony i jeden właśnie MyPhone oczywiście CHINY . Ale nie używam sprzedałem takich z 10 i nic mi nikt nie wysłał że się coś popsuło czy coś w tym stylu . :)
Myphone polski a jednak z chin tak jak nokia fińska a z węgier, motorola amerykańska a z chin...
myslę, że zdarzają się modele które się psują- jak wszędzie i w każdej firmie- ale zwrotu nie dostałeś bo one mają gwarancje door2door przeciez

aha, nie wiedziałem że jest taka rzecz do , tylko szkoda ze nie ma możliwości żeby działały dwie karty sim jednocześnie, czyli jak ktoś do mnie dzwoni na numer z plusa to żebym mógłbym odebrać i z Orange, no i miejsce w musi być :) dzięki za pomoc
w MyPhonach działają dwie karty jednocześnie bez konieczności przełaczania czy przelogowywania jak w samsungach. no oczywiście dwóch rozmów naraz nie poprowadzisz :)
 
Do góry