Czy Walentynki To Dobre Święto?

kizia_mizia

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
2 850
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z zamku..
wydaje mi sie że ten temat był już dużo razy poruszany :p
Ale dla mnie to jak najbardziej dobre święto :)
 

hihra

// Żyjący paradoks //
Dołączył
26 Styczeń 2006
Posty
1 433
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
// Kraków //
Nie przepadam za nimi.Ale to chyba ze względu na to że nie jestem zakochana...Aczkolwiek to pogańskie święto i nie nasze.
 

daniellec

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2005
Posty
167
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
mam to wiedzieć
Amerykańska uroczystość właściwie. Dla mnie nie ma większego znaczenia czy jest takie święto czy nie, bo i tak go nie obchodzę.Może jak się zakocham to zmienię zdanie ale na razie nie zamierzam :) .
 

ma2dzia

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2006
Posty
715
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
dziecko lasu:P
dla mnie te swieto jest wyjatkowe :) ..ehhh jak sie zakochacie to poczujecie magie tego cudownego dnia
 

Tux

a co to jest ranga?
Dołączył
1 Sierpień 2005
Posty
633
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Tarnów (no - prawie)
Zagłosowałem na "raczej nie"

Komercja i jeszcze raz komercja. Miłość powinno się okazywać cały rok i nie powinna być ona mierzona ilością wręczonych misiów, kwiatków itp.
Poniżej jest link do wierszyka (nie mojego oczywiście) nt. Walentynek, ale uwaga:
"http://www.antywalentynka.abc.pl/" napisał:
Ostrzeżenie: tekst zawiera wyrazy powszechnie uznawane za wulgarne. Interpretację i zrozumienie intencji autora pozostawiam czytelnikowi.
więc jak nie chcecie to nie czytajcie:

wierszyk
 

Hammerek

Nowicjusz
Dołączył
22 Styczeń 2006
Posty
74
Punkty reakcji
0
Wiek
35
no w sumie to zalezy od ludzi i ich nastawienia do tego swieta :D bo np.ja ogolnie nie przepadam za nim , bo uwazam,ze jelsi ludzie sie kochaja to okazuja sobie uczucia na co dzien,a jesli nie o to nie..te swieto jest tylko dla tych ktorzy maja ciche nadzije na zdobycie jakies osobki..no tak uwazam... :) :D bya <cmok>
 

Attachments

  • 19533lw.jpg
    19533lw.jpg
    5,6 KB · Wyświetleń: 33

evelina

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2006
Posty
20
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
-dolnyślask-
To jest dobre Święto dla zakochanych :zakochany: dla tych nie zakochanych juz dobrym świętem nie jest, potrafi zdołować kiedy wszędzie czerwone serduszka, pary zakochane, a człowiek sam siedzi w domu, sam idzie ulica, sam .......... wszystko sam :/
 

Niklos

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
741
Punkty reakcji
0
Nie...
gdyż wspomnienia z ostatnim walentynkami bolą :(
 

Chinczyk

Nowicjusz
Dołączył
25 Kwiecień 2006
Posty
128
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Przybył E.T ??
Zależy dla kogo...dla mnie nie bardzo...
Jak mam z kim to zazwyczaj ta druga osoba jest obojętna :(
 

zetka

złośnica...:)
Dołączył
21 Lipiec 2005
Posty
681
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
spadłam z nieba... :)
moim zdaniem pytanie w sondzie jest trochę źle sformułowane. powinno raczej brzmiśc 'czy obchodzisz walentyki?'. świat jest dla wszystkich i uważam, że nie można zabraniać ludziom obchodzenia jakichkolwiek świąt czy tradycji.
jak dla mnie walentynki mogłyby nie istnieć. to dzień jak każdy. nie potrzebuję specjalnego święta, żeby okazać mojemu Skarbkowi, że mi na nim zależy. robię to niemal codziennie. zawsze inaczej.
 

Venom

Nowicjusz
Dołączył
23 Maj 2006
Posty
30
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
HELL
Ja nie lubię Walentynek! Chciaż mam je z kim świętować! Nie lubię jak zakochane pary pokazują swą miłośc na uliach i po prostu chwalą się nią! A sprzedawcy tylko i wyłącznie zarabiaja na tym święcie!
Miłość na pokaz tylko i wyłącznie! Strata kasy bo przecież nie wypada nic nie dać w takie święto (choć ja i tak jestem przekonana że to tyko i wyłącznie faceci obdarowywują dziewczyny :))!

Ale może zmienię zdanie!
Pozdrawiam! :)
 

agqa

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2006
Posty
44
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z koalicji :) ŁÓDŹ
Zdecydowanie tak! WALENTYNKI to swieto ktore warto obchodzic! W tym dniu zakochani moga czuc sie wyróznieni i szczesliwi!
 

Niklos

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
741
Punkty reakcji
0
Zdecydowanie tak! WALENTYNKI to swieto ktore warto obchodzic! W tym dniu zakochani moga czuc sie wyróznieni i szczesliwi!
...Ja się poczułem w tym dniu aż zabardzo wyróźniony...tylko chwilowo...
Znam dużo lepsze sposoby na chęć wyznania sobie miłośći :]
 

Milka's

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
2 513
Punkty reakcji
0
Walentynki...hmm...
To napewno miłe święto. Ludzie składają życzenia,dają sobie kwiatki i inne takie :cenzura:erele.
Aczkolwiek uważam,że miłość powinno się okazywać cały rok. Nie tylko 14 lutego. Dlatego zaznaczyłam "raczej tak" . :)
 
Do góry