Czy wakacyjna przygoda może obyć się bez zbliżenia?

Złota Rybka93

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2012
Posty
96
Punkty reakcji
0
Chciałabym zapytać Was o opinię... Z dwa tygodnie temu przyjechał do mojego domu kuzyn szwagra. Jest w moim wieku i zbliżyliśmy się do siebie. Najpierw późnymi wieczorami oglądaliśmy razem filmy, później przytulania i pocałunki, doszło również między nami do wzajemnej masturbacji. Teraz on zaproponował wypad dzisiaj wieczorem - w jasnym celu... I właśnie nie wiem czy powinnam sie zgodzić? Z jednej strony bardzo chcę, ale z drugiej mam mnóstwo obaw... On mieszka daleko, wieć to tylko taka wakacyjna przygoda i wiemy, że raczej nic z tego dalej nie będzie... Mam 19 lat i nie miałam jeszcze chłopaka.
 

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
Jeśli chcesz tego, to idź. Jeśli nie, to nie idź. Prosta kalkulacja, nikt tutaj za Ciebie decyzji nie podejmie. Jeżeli ma to być coś do niczego nie zobowiązującego, to pozostaje kwestia tego, czy Ci to odpowiada.
 

paatusiia89

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2011
Posty
16
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Bielsko-Biała
Dokładnie zgadzam się to Ty sama musisz zdecydować czy chcesz to zrobić właśnie z nim. Przemyśl wszystko na spokojnie i podejmij decyzje.
 
B

BeamerBenzOrBentley

Guest
a czemu nie wiesz czy powinnas sie zgodzic? jakos nie mialas obaw 'majstrowac' mu przy penisie, nawet nie bylo wazne, ze mieszka daleko. masturbacja to przygoda, pojscie na calosc tez przygoda. hipokryzja mi tu zalatuje. i dziwny tytul.
 

Berkel

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2012
Posty
125
Punkty reakcji
8
Decyzja należy do Ciebie. My za za ciebie jej nie podejmiemy, bo wiesz że to bez sensu. Tytuł tematu raczej powinien być nieco inny, ale nie ważne. Masturbowaliście się również wzajemnie, więc nie wiem w czym twój problem leży.
 

moniquemonique

Bywalec
Dołączył
25 Październik 2011
Posty
1 689
Punkty reakcji
96
Miasto
Śląsk, Częstochowa
Cokolwiek nie zdecydujesz, pamiętaj o zabezpieczeniu... BEZ TEGO ANI RUSZ.
Jeśli masz ochotę na to, to się zgódź, jeśli masz obawy to po prostu się nie zgodzisz.
 

Greeg

Wredny ch* ;)
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
3 521
Punkty reakcji
313
Miasto
Kobieta :)
Wakacyjne przygody od tego są. Po latach przynajmniej jest co wspominać.

ps. Nie zapomnij o zabezpieczeniu.
 

*Madzia*

Neurotyczna sadystka
Dołączył
17 Październik 2006
Posty
1 521
Punkty reakcji
25
Skoro masz obawy, to znaczy, że nie powinnaś się zgadzać. Lepiej poszukaj sobie chłopaka, z którym będzie Cię łączyło uczucie .
 

Greeg

Wredny ch* ;)
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
3 521
Punkty reakcji
313
Miasto
Kobieta :)
to już dawno odkryto: "chciałaby i boi się" :D
Ta, standard. I jak zwykle to facet musi wykonać "czarną robotę" - namawiać , zapewniać, obchodzić się jak z jajkiem - prawie jak z dzieckiem :D

No ale cóż, tak to jest - kobietom często trzeba pokazać czego one same chcą - same rzadko na to wpadają ;).
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
Jeśli jeszcze nie byłaś z facetem to zostań w domu.Pierwszego faceta się pamięta na zawsze ,lepiej aby to był ktoś na dłużej .Możesz się zakochać -a dla niego to tylko przygoda i będziesz cierpieć.
 

kika868686

Master
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
2 568
Punkty reakcji
130
Chciałabym zapytać Was o opinię... Z dwa tygodnie temu przyjechał do mojego domu kuzyn szwagra. Jest w moim wieku i zbliżyliśmy się do siebie. Najpierw późnymi wieczorami oglądaliśmy razem filmy, później przytulania i pocałunki, doszło również między nami do wzajemnej masturbacji. Teraz on zaproponował wypad dzisiaj wieczorem - w jasnym celu... I właśnie nie wiem czy powinnam sie zgodzić? Z jednej strony bardzo chcę, ale z drugiej mam mnóstwo obaw... On mieszka daleko, wieć to tylko taka wakacyjna przygoda i wiemy, że raczej nic z tego dalej nie będzie... Mam 19 lat i nie miałam jeszcze chłopaka.

bzyknij sie z nim, a potem napisz temat o tym jacy faceci sa beznadziejni :eek:k:
 

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zale
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
3 319
Punkty reakcji
40
Popieram Madzię i Bluesię!
Jeśli się wie, że to tylko waklacyjne, to pełnego zbliżenia cielesnego NIE POWEINNO BYĆ!
Chyba że zamiaruje się uprawiać najstarszy zawód świata ...
 

Złota Rybka93

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2012
Posty
96
Punkty reakcji
0
Zdecydowałam się pójść i nie żałuję. Było cudownie, a my przeżyliśmy jeden z piękniejszych miesięcy w naszym życiu:) On musiał już wyjechać, ale mamy nadzieje, ze nie długo znowu sie spotkamy... Ma dla was wszystkich jedna radę: życie jest bardzo krótkie, więc korzystajcie z niego i czerpcie z niego przyjemność!
 

Greeg

Wredny ch* ;)
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
3 521
Punkty reakcji
313
Miasto
Kobieta :)
No i gites. Dwie strony zadowolone. Super. I w pełni popieram argumentację, że życie jest zbyt krótkie, aby wiecznie sie chować za podwójną gardą. Zbyt wielu ludzi otacza się murem, który czasami nie sposób przeskoczyć.
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
Fajnie ,że ryzykowała i udało się-ja bym taka odważna nie była.Może niestety.
 

H.Joanna56:)

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2012
Posty
478
Punkty reakcji
19
Ma dla was wszystkich jedna radę: życie jest bardzo krótkie, więc korzystajcie z niego i czerpcie z niego przyjemność!
Dziękuję za radę, jest niezwykle odkrywcza.

Pozwolisz jednak, że cytując słowa piosenki K.Krawczyka "...życie jest za krótkie, żeby pić marne wino...", życzyć Ci będę, by to wino nie okazało się marne.
Wydaje mi się, że do pierwszej degustacji lepiej jest wybrać "markowe" wino.

Ale mamy przecież wolną wolę.
 

habiiib

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2012
Posty
317
Punkty reakcji
8
Co jest w tym złego, że dwie osoby degustowały jabola jak to ładnie nazwałaś? Nie każdy jest konserwatystą i nie każdy chce przeżywać swój pierwszy raz przy świeczkach w trakcie nocy poślubnej. Skoro dobrze się bawili i nikt nie żałuje to po co ta krytyka?
 
Do góry