Czy uważacię że detektyw Rutkowski robi reklamezsprawą Madzi

Sobombi

Bywalec
Dołączył
24 Sierpień 2012
Posty
123
Punkty reakcji
43
Wiek
35
Miasto
Chorzów
I co sądzicie o samej tej sprawie. Moje zdanie jest takie że jak była sprawa dzieci porwany w Norwegii co Rutkowski je uwolnił, to ino były wiadomości w gazecie S...., w gazecie F.... Gdy rodzinna wezwała Rutkowskiego, to było widać że na siłę chce do telewizji non stop konferencja. Policja by do tego doszła że ona jest winna. On zasugerował jej słowa w ,, padło ci'' nawet ja wiem że nie wolno sugerować odpowiedzi, dopóki podejrzana osoba sama nie wypowie takie słowa, i jeszcze jedno ta słynna transmisja, z tego miejsca co niby zostało położone zwłoki Madzi, chodzi mi o te miejsce przy rzece, czy stawie. Rutkowski wiedział od kreta w Policji że następnego dnia będzie przy prowadzana wizja lokalna. Ten żeby być szybszy od Policji tam był wcześniej, z drugiej jeśli ten kret czuje się winny, to je się zwolni z Policji. A później wiadomo jak się sprawa potoczyła. Uważam że Rutkowski się reklamuje.
A co do sprawy Madzi, to tak jak było Ojciec, i kolega znosili wózek, i pojechali autem, matka szła z Madzią na noga potem, wróciła, do domu po większą ilość pampersów, i ją w kąpała. Ja się pytam po co wróciła żeby ją w kąpać.
Pytam się tutaj was Matki dzieci. Czy w kąpiecie dzieci wiedząc, że zaraz z dzieckiem gdzieś wyjdziecie wiedząc, że jest zimno, dziecko może się przeziębić. Moje zdanie jest takie że ona zabiła.
I WSPÓŁCZUJE TYM RODZICOM CO RZECZYWIŚCIE DZIECKO ZAGINIE, WTEDY LUDZIE PO MYŚLĄ ŻE ZNOWU MOŻE BYĆ JAK Z MATKĄ MADZI.
Z góry przepraszam jeśli taki temat był.
 
Do góry