CZY to Przyjazn czy cos wiecej

Status
Zamknięty.

esklavin

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2011
Posty
91
Punkty reakcji
2
Wiek
14
Miasto
dywanik u stóp Pana
stanowczo jej powiedz a o tym pisaniu przy Tobie smesów też kaz jej sie wypowiedziec .. niech sie zastanowi czy to jest ok..

gdyby było njej obpojetne to
Twoja rola utwierdzic ja w tym że warto.. a warto o silnego mężczyzne
 

yesmer

Nowicjusz
Dołączył
12 Maj 2011
Posty
350
Punkty reakcji
17
Napisałeś tutaj parę mądrych rzeczy. Masz chyba też zadatki na pisanie poezji :) Może spróbuj mi to zawsze pomagało :p
Często jest niestety tak, że kobiety mają tendencję do tworzenia sobie relacji pseudo emocjonalnej z kimś, z kim wcale nie chcą się wiązać. Potrafią wtedy być bardzo zaborcze w stosunku do takiej osoby. To wynika trochę z potrzeby kompensowania (uzupełnienia) braku poczuciu bezpieczeństwa. Troszkę tak, że jest taki ktoś kto zawsze będzie, do kogo się mogę zwrócić, kto mnie nie zawiedzie, a ja będę mogła popełniać błędy i w razie czego wypłakać się takiej osobie w ramie. Przy czym nie zależy mi na związku z tą osobą, bo nie jest dla mnie wystarczająco atrakcyjna np. wizualnie. W takiej relacji zawsze pokrzywdzony jest facet, bo on czeka i nie dostaje nic w zamian, a każda relacja musi opierać się na wzajemności. Jednostronne "kochanie" kogoś ładnie wygląda, pisze się śliczne wiersze, nagrywa cudowne piosenki, ale sprawia to, że człowiek jest mocno nieszczęśliwy i doprowadza go na skraj. Dla własnego zdrowia psychicznego trzeba się takich sytuacji wystrzegać.
Wierz mi na słowo, że najpierw jest zauroczenie, a potem dopiero miłość. Przy czym to pierwsze to jest czysta chemia, a to drugie to jest praca, praca i jeszcze raz praca. I dlatego właśnie jest tak, że się w życiu zakochujemy po n razy w różnych osobach, ale takie relacje kończą się bardzo szybko.

Ale ona chyba ze mna nie chce bo ;/ jako kolega tylko
No właśnie jako kolega czy jako pseudo emocjonalny partner? Skoro umiesz z nią rozmawiać i ją wspierać to będziesz umiał tak postępować z inną kobietą. Może już czas poszukać kogoś kto to doceni?
 

esklavin

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2011
Posty
91
Punkty reakcji
2
Wiek
14
Miasto
dywanik u stóp Pana
Ty czynisz z niej swoja kobiete i pokazujesz że warto Ciebie miec za faceta.
nie rozkminiaj tak za dużo określ swoje cele i marzenia i je realizuj..
JAk zaczniesz gdybac nie osiagniesz nic
jeszcze nie walczyłeś onia i nie wiesz jaki to związek.. daj sobie i jej czasu trochę..
Na początku zawsze jest zauroczenie a potem praca praca praca więc pracuj. I albo cos wyjdzie albo zobaczysz tak czy nie..i wtedy podejmij decuzje
Nie iwmm jak chcesz rób. Ja Ci powiedziałam chcesz ja to walcz o nia..Masz Byc męski stanowczyopiekuńczy iromantyczny tez sparwy się nei wykluczają.
 

esklavin

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2011
Posty
91
Punkty reakcji
2
Wiek
14
Miasto
dywanik u stóp Pana
Mała zapytała:
-A kiedy nas już nie będzie, czy w dalszym ciągu będziesz mnie kochał, czy miłość przetrwa?
Duży przytulił Małą i spoglądali w noc na księżyc w ciemnościach i jasno świecące gwiazdy.
- mała spójrz na gwiazdy, jak świecą i płoną a niektóre z nich zgasły już dawno temu. mimo to wciąż błyszczą na wieczornym niebie, bo widzisz, Mała, miłość jest jak światło gwiazd- nie umiera nigdy...

Wiesz załamany w kótryms z tematów tutaj przeczytaam chlopaka kotry pisał ,ze życie jest cudne znowu są razem.. Nie posluchł rad zostaw , nie warta Ciebbie..zawalczył i Ma radośc ..
Nie maz sie tylko zawalcz i uczyń ją swoją kobietą. Nie uda sie hmm co nas nie zabije to wzmocni i da doświadczenie..
 

silver22

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2011
Posty
63
Punkty reakcji
0
................................... Koniec tematu odnosnie tego posta
 
Status
Zamknięty.
Do góry