Czy To Przejdzie ?

trudne_pytanie

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2005
Posty
2
Punkty reakcji
0
wiec spotykam sie z dziewczyna, oczywiscie teraz nadchodzi ten moment powiedzenia jej... czytajac tematy na forum "jak jej to powiedziec" niczego co by mi pomogło sie nie dowiedzialem wiec wpadlem na pomysł tekstu " słuchaj czy mam szanse na coś wiecej niż tylko [niewinne?] spotkania " tylko teraz pytanie kiedy, w jakiej styuacji jej to powiedzieć ? czy ten tekst jest dobry ? moze zaproponujecie coś ciekawego ?

Pozdrawiam
 

NiKe

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2005
Posty
208
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Poznań
Powiedz kiedy poczujesz ze zaczyna byc miedzy wami bardzo dobrze.. Jak zaczniecie rozmawiac... Poczujesz jakas hmmm wieź coś w stylu ze zaczynacie się dogadac :p Mam nadzieje ze mnie zrozumiałes :p
 

jfix

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2005
Posty
20
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z nieba ;)
najważniejsze jest owszem to żeby się rozmowa kleiła ale pamiętaj że najważniejsze jest pozostać sobą ;)
może porozmawiaj z nią na tematy które ona preferuje (np: kosmetyki :p czy cuś :p) no wiesz o co mi chodzi dowiedz się o czym ona by chciała rozmawiać :) powodzenia :)
 

Agness

Impossible is nothing :)
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
877
Punkty reakcji
0
Miasto
z piekła rodem...
Wiesz pomyśl o miłej scenerii ;) i w takiej chwili ciszy dobierz słowa... Powiedz, że bardzo Ci na Niej zależy i chciałbyś byc z Nią. Myślę, że to byłoby dobre.
 
Do góry