Czy to prawda...

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
... że swoje "najlepsze lata" mężczyzna ma do 20. roku życia? Że wtedy może długo się kochać, a później już tylko kilkanaście minut? Wyczytałam to na jakimś inteligentnym portalu i mój chłopak żali się, że "stracimy najlepsze", a ja chcę czekać do ślubu. To jak z tym jest, panowie?
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
ja nic o tym nie slyszalam
wiem ze do 25 roku życia facet ma większą ochote na seks

powinien uszanowac Twoje postanowienie
 

Asiulaa

Nowicjusz
Dołączył
21 Sierpień 2008
Posty
322
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Kraków/NH
Hmm i tu jest przykład na to, że nie należy wierzyć takim "inteligentnym portalom". ;)
Gdyby facet miał najlepsze przed 20, to wielu wogóle nie doznało by tej rozkoszy, bo wielu traci dziewictwo po 20 roku życia.
A poza tym... to chyba początki są najlepsze, niezależnie od wieku.
Tzn. nie najlepsze. Może najbardziej ekscytujące. O:)
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
to chyba początki są najlepsze, niezależnie od wieku.
Tzn. nie najlepsze. Może najbardziej ekscytujące. O:)

najbardziej ekscytujące ;P do tego stopnia, że całej "ekscytacji" wystarcza na kilka ruchów :D

co do tematu - jest dokładnie odwrotnie, ponieważ z wiekiem seks facetom sprawia coraz mniej przyjemności, a zdobyte doświadczenie pozwala właśnie utrzymać "emocje" na wodzy. przedwczesny wytrysk u osób w pełni dojrzałych się leczy, podczas gdy u ludzi do max 30 roku życia uważa się za normę.
 

blackcoffee90

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2008
Posty
537
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Mój facet ma 26, nawet porawie 27 lat i nie nie mogę narzekać:) nie wierz takim bzdurom
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
Kilka ruchów? Masz na myśli godzinny seks? :p

Oj to ja się ciesz, że może być jeszcze lepiej :D

hm, nie. Wielu facetów eksploduje bardzo szybko na początku swoich przygód z seksem. Jeśli twój już od pierwszego jest wytrzymały to pogratulować.
 

Polinnn_szzz

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2008
Posty
178
Punkty reakcji
1
Miasto
gdzieś..
mó pierwszy raz trwał 20 minut około.. i to w sumie przeze mnie.. bo on chciał romantycznie a ja na hard core i się szybko "ruszał" w konsekswencji taki czas.... i czym częściej uprawiamy seks tym dłużej wychodzi.. więc takie spekulacje są bez sensu.. bo ilu forumowiczów się wypowiedziało tylu miało inne zdanie, a co za tym idzie, każdy organizm to indywidualność zwłaszcza w sprawach seksualnych, żę tak powiem.. :p
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
mnie męczy długi seks :p lubię krótko a intensywnie :p
nie lubie "czekac" na faceta :]
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Dzięki za odpowiedzi :) Szczerze mówiąc, trochę się bałam, że mnie wyśmiejecie, ale widzę, że mam do czynienia z dojrzałymi ludźmi.
 

Dex188

Nowicjusz
Dołączył
23 Sierpień 2006
Posty
903
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
Warszawa:) okolice
"Wielu facetów eksploduje bardzo szybko na początku swoich przygód z seksem. Jeśli twój już od pierwszego jest wytrzymały to pogratulować."
Ojjj czuję się zaszczycony:p hahaha ja jestem baaardzo wytrzymały:) a i jest na to łatwy sposób:) mniejsza ochota na sex jest chyba jak się ma prostatę:p hehe
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
Bzdury..

Po pierwsze jesli mowa o sprawnosci meskich ukladow hydrauliczono - mechanicznych :))) to zalezy to glownie od ogolnego stanu zdrowia i kondycji mezczyzny...

Ogolnie rzecz biorac to jak facet o zdrowie dba to moze byc dlugo dosc "sprawny" do 40-stki czy nawet 50-tki

A jak o zdrowie nie dba to problemu moga sie zaczac ok 30-stki..

wiec to zalezy

Co do aspektow psychinczych, ochoty na sex i popedu to trudno mi sie wypowiadac ale z obserwacji raczej powatpiewam ze po 20 sprawy sie w tym wzglednie pogarszaja :p

sam mam 25 lat i niestety kobiety pociagaja mnie napewno nie mniej niz kiedys <_<

Co do dlugosci trwania stosunku to zalezy chyba od tego jaka facet ma wprawe i doswiadczenie .. podobno poczatkujacy panowie maja problemy z "przedwczsnym wytryskiem" i takie tam ale pozniej juz ponoc tylko lepiej ;)

mnie męczy długi seks jezyk.gif lubię krótko a intensywnie
nie lubie "czekac" na faceta

ehh nika Ty to mnie czesto zaskakujesz :) .. i nie wiem czy Ty jestes taka nietuzinkowa kobieta czy ja mam zle dane o "gatunku zenskim" :) .. zawsze myslalem ze to faceci szybciej koncza i to wlasnie oni musza nauczyc sie kontroli i czekania az kobiete swoja zadowola :p
 

W.Redna

niegrzeczna dziewczynka
Dołączył
21 Listopad 2008
Posty
1 276
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Bydgoszcz
ojjj jej powiększoną prostatę, no ale raczej większość społeczeństwa wie o co chodzi:) jak się powie ze ktoś ma prostatę:) nawet w reklamach mówią:)
ale jak ktoś jest (niedorobionym) biologiem to nie toleruje takich uproszczeń.
 

michaldolar

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2009
Posty
327
Punkty reakcji
28
Wiek
36
... że swoje "najlepsze lata" mężczyzna ma do 20. roku życia? Że wtedy może długo się kochać, a później już tylko kilkanaście minut? Wyczytałam to na jakimś inteligentnym portalu i mój chłopak żali się, że "stracimy najlepsze", a ja chcę czekać do ślubu. To jak z tym jest, panowie?
Bzdury wyczytałaś - jest odwrotnie.
 

mirko1801

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
2
Punkty reakcji
0
Miasto
Szczecin
Ja jestem dużo , dużo starszy , niż większość tu piszących i wierzcie mi na słowo , i po 50 sex jest wspaniały .
Wiek tu nie ma nic wspólnego ze sprawnością seksualną , a tylko chęci i ponętna kobieta .
Jeżeli chodzi o wytrzymałość , zaręczam , że nie jeden młody pan nie dorówna dojrzałemu mężczyżnie , ani w długości stosunku , a tym bardziej w technice i chęci zaspokojenia swojej partnerki .
Drogie Panie ,,, nie wiek i wielkość przyrodzenia , ale sztuka zaspokojenia daje dla dwojga -- maksimum zadowolenia .
Pozdrawiam .
 
Do góry