Czy To Prawda Ze Metalowcy Nie Wierza W Boga Ze To Wcielenie W Diabła I Odrazu Jakas Sekta?

Status
Zamknięty.

Kostuch666

Nowicjusz
Dołączył
19 Luty 2010
Posty
43
Punkty reakcji
0
Wiek
28
to jest stareotyp narzucony na polske przez ameryka gdyz tam na filmach metali podaja jaka szatanistow itp. a prawda cos niektorzy moze i sa satanistami ale nie wszyscy sa tam tez ateisci, agnostycy i uwaga chrzescijanie
a to ze komus nie podoba sie ta subkultura to jego problem
nie nasza wina ze ludzie tak o nas mysla a ich wlasne wyobrazenia
 
M

Mushkin

Guest
"Kto śpiewa (i słucha) ten modli się dwa razy" :p

Najbardziej mnie denerwują ludzie (szczególnie starsi), którym puścić Rammsteina a oni się modlą z jakimiś egzoryczmami... ehh..

Większość? Jeśli nie znasz tej większości to mów o sobie w liczbie pojedyńczej. Metali znam mnóstwo i tylko jeden nie wierzy w boga.

Ale dzieci neo, pokemony, plastiki i wyznawcy Rydzyka o tym, że wiele metali wierzy nie wiedzą - wmawiają sobie co innego i rodzi się stereotyp... a 90% ludzi to nieświadomi idioci :p
 

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
Czy To Prawda Ze Metalowcy Nie Wierza W Boga Ze To Wcielenie W Diabła I Odrazu Jakas Sekta?
Dziwie się że temat z takim tytułem "spłodził" aż 18 stron, szczególnie że podobny jest w tym dziale (tamten powstał później?).

Po drugie na posty tego Pana/Pani to bym nie odpisywał bo on już odkopał nie jednego trupa na forum, nie wiem po co, i gada tak trochę nie do końca składnie.
 

petroniusz

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2010
Posty
19
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
o-c
Odpowiem może na pytanie w temacie pytaniem

A czy to prawda, że każdy Ksiądz wierzy w Boga, przestrzega zasad duchownych i moralnych?

Co człowiek to obyczaj, ze stereotypami nie wygrasz.


elo,
Te_
 

PePeSo

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2010
Posty
34
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Gdańsk
Wierzyć może każdy,niezależnie od wyglądu,ubioru i podobnych rzeczy.
 
R

Reuben

Guest
:lol: fajny temat
znam kilka osob sluchajacych metalu i nie są to satanisci ba! nawet niektorzy są praktykującymi, wierzącymi w boga ludzmi

:lol: fajny temat
znam kilka osob sluchajacych metalu i nie są to satanisci ba! nawet niektorzy są praktykującymi, wierzącymi w boga ludzmi

:lol: fajny temat
znam kilka osob sluchajacych metalu i nie są to satanisci ba! nawet niektorzy są praktykującymi, wierzącymi w boga ludzmi
 

Lillka16

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2008
Posty
228
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Lubsko//Normanton (UK)
Wracajac do glownego tematu subkultura to jedno a religia to drugie po co to laczyc po stereotypach i tworzyc sobie w glowie jakis dziwny obraz :mruga:
Nawet jesli ktos kto przynalezy do grupy metali, jest satanista i nie wierzy w boga to jego indiwidualna sprawa, nieprawdaz?
Polska jest demokratycznym panstwem i kazdy umie dokonywac wlasnego wyboru, i jesli on nie szkodzi drugiej osobie to nie ma chyba problemu;)
 

radioaktywna

Bywalec
Dołączył
13 Sierpień 2009
Posty
1 123
Punkty reakcji
37
Miasto
opolskie
Subkultura, a religia to dwie osobne sprawy.
Znajdą się metalowcy będącymi satanistami, katolikami, etc. Nie ma w tym nic dziwnego. Treść tekstów to już osobna sprawa. Sądzę, że religia ma naprawdę mało do danej muzyki, subkultury.
 

wertep

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2010
Posty
35
Punkty reakcji
1
to jest dla mnie absurd. Ale z drugiej strony trochę śmiesznie wygląda reakcja takich moherków... poza tym, nie ma w tym poglądzie nic dobrego.
Ani prawdziwego.
 

Karmelowa

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2010
Posty
47
Punkty reakcji
0
Już sobie wyobrażam słuchaczy KAT'a służących w kościele :niepewny:

Ale dzieci neo, pokemony, plastiki i wyznawcy Rydzyka o tym, że wiele metali wierzy nie wiedzą - wmawiają sobie co innego i rodzi się stereotyp... a 90% ludzi to nieświadomi idioci :p

Przedstaw mi jakiś wykres matematyczny na podstawie którego obliczyłeś to 90%, inaczej sam jesteś idiotą o którym piszesz.
 

wertep

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2010
Posty
35
Punkty reakcji
1
carmelova, nie unoś się. Tak się mówi. A KAT w kościółku, to byłby widok... rozmarzyłem się. Ale kto wie, całkiem niezła reklama. Dla czegoś takiego na msze chodziłbym codziennie.
 

.Issa.

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
Każdy ma inny gust, i nie powinno się mieć do nikogo pretensji jeśli lubi coś innego niż my.
Ja przyjaźnię się z osobami ktore słuchają metalu , i szczerze mówią to osoby bardzo oddane tej muzyce. Nie wyśmiewają ani nie gardzą inną muzyką, i to jest fajne , bo czy taki dres potrafi powiedzieć że 'metal to też muzyka , i że potrafi zrozumieć osoby ktore to lubia?' . Hmm... szczerze wątpię.

Chciałam jeszcze powiedzieć że metale to wyjątkowe osoby, bardzo ambitne i wygadane ;D I raczej , przeważnie wierzą w Boga, nie spotkałam się żeby było inaczej , ale co ja wiem... ;) Mówie o tych , które znam. Nie kazdy potrafi zrozumiec świat , tak bardzo jak oni.
 

wacek007

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2010
Posty
10
Punkty reakcji
0
Chodzi tu o to, że prawdziwy metal nie wierzy w kłamstwa, jakie wmawiają mu inni. To dlatego spora część metali jest ateistami. Inni wierzą, bo tak jest łatwiej. Jeszcze inni nie są prawdziwymi metalami.
 

oxxkingaxxo

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2010
Posty
8
Punkty reakcji
0
Wiek
28
ja słucham metalu , rocka i np. reggae ale wierzę w Boga i chodzę do kościoła więc nie wiem w czym problem ? :mruga:
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
ja jestem ateista ale nie dlatego ze wokalista jakiegos zespolu poprzez swoje teksty przekonal mnie do tego. Wynika to z moich osobistych odczuc a to ze slucham metalu i rocka nie oznacza ze wlasnie ta muzyka przekonala mnie do ateizmu. A mnie osobiscie bardzo denerwuje wszechobecny stereotyp Metal - Szatan

takie polaczenie powielane jest przez osoby ktore nie maja pojecia o tej muzyce ktora tak wlasciwie jest czyms wiecej niz tylkko muzyka jest stylem zycia, stanem swiadomosci i swefo rodzaju religia
 
Status
Zamknięty.
Do góry