Czy to naormalne ?

iza22662

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2009
Posty
25
Punkty reakcji
0
Wiek
27
Miasto
Zduńska Wola
Witam mam pytanie czy to możliwe w wieku 12, 13 lat mieć dwie ósemki ? Bo mi zaczęły rosnąć . Ale nie jestem pewna czy to normalne ?
 

szinajs7

"imprezowic"
Dołączył
25 Styczeń 2009
Posty
940
Punkty reakcji
0
no trochę dziwne moim zdaniem-u mnie znajomi dziwili się, że w wieku 17lat mam już ósemki-no ale cóż to zęby mądrości- więc ;>...ale no każdemu inaczej rosną, więc chyba to normalne! :)
 

Confusion

Zbanowany
Dołączył
15 Styczeń 2009
Posty
452
Punkty reakcji
5
Mi wypadł z 2 lata temu ząb stały i wyrósł 3 :D
I się nie przejmuje ;p
 

Avior

Bywalec
Dołączył
16 Kwiecień 2009
Posty
1 009
Punkty reakcji
96
Nienormalnie będzie wtedy, gdy urosną ci dziewiątki. A ósemki mogą zacząć rosnąć, zaacząć, zaaaaacząć ... i nie skonczyć.
 

iza22662

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2009
Posty
25
Punkty reakcji
0
Wiek
27
Miasto
Zduńska Wola
Aha dzięki ...Nie no ja się tym nie przejmuję tylko słyszałam , ze zęby mądrości nie raz strasznie bolą :/
 

W.Redna

niegrzeczna dziewczynka
Dołączył
21 Listopad 2008
Posty
1 276
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Bydgoszcz
trochę boli jak rosną ale da się znieść. póki nie masz jakiś bardzo uciążliwych dolegliwości z tym związanych, to się nie martw. no, a jak zacznie Cię boleć czy coś się tam dziać to szoruj do dentysty.
 

Avior

Bywalec
Dołączył
16 Kwiecień 2009
Posty
1 009
Punkty reakcji
96
Ósemki potrafią rosnąć latami i miewają czasem okresy wzmożonej aktywności. I wtedy bolą. Kupujesz żel na ząbkowanie dla dzieci i odzywiasz się płynnymi rzeczami przez słomkę.
 

vivianka

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2008
Posty
217
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
dolnoślaskie
Skoro zaczynają szybko rosnąć - to szybko się popsują. Z ósemkami już tak jest albo się zaraz psują, albo nie wychodzą wogóle i trzeba je wycinać....;/
 

paczek1262

w ryj?
Dołączył
3 Wrzesień 2007
Posty
912
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Łódź
Nienormalnie będzie wtedy, gdy urosną ci dziewiątki. A ósemki mogą zacząć rosnąć, zaacząć, zaaaaacząć ... i nie skonczyć.

Racja, mnie ósemki rosną już prawie 3 lata.

A to, kiedy zaczną Ci rosnąć to indywidualna sprawa i nie ma się czym przejmować. Mnie zaczeły w wieku 16 lat, ale do teraz jeszcze nie wyszły. Co do bólu to też indywidualna sprawa. Mnie nie bolało nic, mój znajomy za to nie wiedział co się dzieje.
 
Do góry