Czy to możliwe?!

Alrik

Nowicjusz
Dołączył
9 Lipiec 2006
Posty
99
Punkty reakcji
0
Miasto
Karaków
Siema blagam o odpowiedz, zgubilem kumplowi plytke z gra Cod2 ale mam gre na kompie, jakie programy potrzebuje zeby zgrac ja na plytke blagam help!!!
 

disip

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2008
Posty
90
Punkty reakcji
0
Siema blagam o odpowiedz, zgubilem kumplowi plytke z gra Cod2 ale mam gre na kompie, jakie programy potrzebuje zeby zgrac ja na plytke blagam help!!!
Nero
nagraj poprostu pliki gry z kompa na płytkę. Jeśli w MOJE DOKUMENTY jest folder tej gry, też go nagraj. ;) Powodzenia xD
 

Nookie

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
3 117
Punkty reakcji
9
JW, użyj programu Nero, wersja 30 dniowa, ale możesz wykupić licencję bo to bardzo dobry program.
 

Nookie

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
3 117
Punkty reakcji
9
Jeżeli masz Windows XP lub Vista, włóż czysty nośnik do napędu po czym kliknij na niego w "Mój komputer" dalej czytaj uważnie, bo za rączkę prowadzić nie będę. Pozdrawiam ;)
 

moutza

Nowicjusz
Dołączył
11 Październik 2008
Posty
229
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Łódź
Gorzej jezeli na tej plycie byl caly instalator.... Watpie czy bedzie dzialal poprawnie CoD2 jezeli sie nagra cala gre na CD....
 

zygielekd31

Nowicjusz
Dołączył
28 Wrzesień 2008
Posty
393
Punkty reakcji
6
Wiek
34
Miasto
Temeria
Ta gra nie zadziała po nagraniu na CD. Po 1. Brak wpisów w rejestrze po 2. Każda gra dodaje jakiś plik bibliotek do systemu a te ciężko znaleźć. Lepiej ściągnij tą grę i wypal.

Pozdrawiam RegiS
 

artemis00

I feed on AnimeFilia
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 655
Punkty reakcji
26
Wiek
30
Miasto
mwo
Na 100% kolega dał ci płytę z instalatorem a nie z gotową grą.Jedynym sposobem jest ściągnięcie.No chyba że znajdziesz płytę:D
 
Do góry