Czy to możliwe?

kajeczka123

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2008
Posty
111
Punkty reakcji
0
Czy to możliwe aby źle policzyli mi punkty przy naborze do liceum?!

Tylko jeden raz policzyli mi punkty za zawody sportowe z 3 lat! Co roku wygrywałyśmy powiat i stawałyśmy na podium w rejonie! U was liczą rejon?

I mój wolontariat też mają gdzieś:/


Prosze o odpowiedz! z góry thx :)
 

agata14vip

skromna i fajna dziewczyna
Dołączył
6 Maj 2005
Posty
617
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
zaraz koło Ciebie.
liczone są punkty z konkursów na szczeblu powiatowym i wojewódzkim organizowanych przez kuratorium.

nawet jak Ci nie policzyli, nie przyjmuj się, komisja jeżeli jest napisane na świadectwie zwraca na to uwagę.
 

Monia ^^

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2006
Posty
3 426
Punkty reakcji
3
Wiek
31
A za wolontariat jeszcze liczą punkty? Wydawało mi się, że od zeszłego roku już nie liczyli... ;/
 

Bishou

Nowicjusz
Dołączył
20 Wrzesień 2006
Posty
266
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Wysoka
Za wolontariat liczą tylko niektóre szkoły. Zależy to od dyrektora. Tak samo konkursy, jeśli idziesz np. do mat-fiz-inf'a
to nie policzą ci konkursu z wf.
 

Capellini

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2007
Posty
372
Punkty reakcji
0
Tylko jeden raz policzyli mi punkty za zawody sportowe z 3 lat! Co roku wygrywałyśmy powiat i stawałyśmy na podium w rejonie! U was liczą rejon?

No bo jak parę razy masz to samo osiągnięcie no to się liczy tylko raz. A jakbyś 1000 razy stawała na podium, to powiedzmy, że za to się dostaje 5 pkt. to byś miała 5000 pkt.?
 

Severusa

Krwiożercza macica
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
3 054
Punkty reakcji
2
Miasto
Skądinąd
Poszukaj w jakimś informatorze ze szkoły do której się wybierasz. U nas za wolontariat nigdzie nie liczą. A punkty z zawodów liczą tylko raz i tylko za te na najwyzszym szczeblu.
 
T

tralalacik

Guest
A z jakiego jesteś województwa ?:)
Jesli małopolskie, to jeśli był to szczebel powiatowy/wojewódzki/ogólnopolski powinnas dostać 3 pkt za 3 miejsce :)
Poszukaj wytycznych na stronie kuratorium i WALCZ! Póki możesz :D
 

agata14vip

skromna i fajna dziewczyna
Dołączył
6 Maj 2005
Posty
617
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
zaraz koło Ciebie.
ja o ogólnopolski sie kłóciłam ze ma być wpisany i tak też się stało.
nie walczyłaś - Twoja strata ;p

co do wolontariatu to u mnie się to w żadnej szkole nie liczy.
 
Dołączył
26 Październik 2006
Posty
3 149
Punkty reakcji
10
Wiek
31
Miasto
Kaer Morhen
[quote name='u're.' post='1361647' date='22.06.2008, 19:11']mi wychowawczyni na świadectwie nie wpisała :/ .[/quote]
i czyja to niby jest wina? :mruga:

Tak się składa, że też brałam udział w konkursie związanym z ekonomią, etap wojewódzki, dopilnowałam sobie wszystkiego i mam 3 punkty be problemu. :]
 

anetrr_xd

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2008
Posty
90
Punkty reakcji
0
Miasto
z tamtąd gdzie lepsze będzie jutro... !!
i czyja to niby jest wina? :mruga:

Tak się składa, że też brałam udział w konkursie związanym z ekonomią, etap wojewódzki, dopilnowałam sobie wszystkiego i mam 3 punkty be problemu. :]

yyy. mówiłam babce i to ile razy ... :mruga: jak nie wiesz to nie mów :] :/ .
i chodziłam do niej z 4 razy albo i więcej, a ona mi mówiła bezprzerwy, że nie ma za to punktów :/ .
a w ogóle inne moje koleżanki to samo bo brały w tym konkursie udział, i nie dała im pkt. a się o wiele razy pytała.
 

Rukia

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2008
Posty
436
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Społeczność dusz...
Powinnaś wcześniej znaleźć i przeczytać wytyczne i wtedy kłócić się z wychowawczyni, teraz to już trochę za późno :(
Ja jestem w województwie łódzkim i mi wolontariat liczy się jako 3pkt.
 

agata14vip

skromna i fajna dziewczyna
Dołączył
6 Maj 2005
Posty
617
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
zaraz koło Ciebie.
to ze nie ma za to punktów to durne wytłumaczenie. na świadectwo wpisuje sie WSZYSTKIE Twoje osiągnięcia na szczeblu powiatowym i wyższym, więc nie rozumiem jak można sie dać łatwo zbyc mówiąc "za to nie ma punktów". Nawet jeśli nie ma to komisja zwraca na nie uwagę.
 

anetrr_xd

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2008
Posty
90
Punkty reakcji
0
Miasto
z tamtąd gdzie lepsze będzie jutro... !!
to ze nie ma za to punktów to durne wytłumaczenie. na świadectwo wpisuje sie WSZYSTKIE Twoje osiągnięcia na szczeblu powiatowym i wyższym, więc nie rozumiem jak można sie dać łatwo zbyc mówiąc "za to nie ma punktów". Nawet jeśli nie ma to komisja zwraca na nie uwagę.
o_O no przecież wiem, ale mi nawet nie chciała wpisać tego ośiągniecia :mruga: ....
choć ją tyle razy o to prośiłam :/ .
:papa:
 

Rukia

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2008
Posty
436
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Społeczność dusz...
To co to za nauczycielka zamiast motywować swoją uczennicę (podopieczną) jeszcze ją dołuje <brrrr>
No, ale przecież masz na to zaświadczenia? Pokazywałaś jej?
 

anetrr_xd

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2008
Posty
90
Punkty reakcji
0
Miasto
z tamtąd gdzie lepsze będzie jutro... !!
To co to za nauczycielka zamiast motywować swoją uczennicę (podopieczną) jeszcze ją dołuje <brrrr>
No, ale przecież masz na to zaświadczenia? Pokazywałaś jej?

tak !! :p nawet to w 1 klasie na świadectwie miałam .... wiem, że jest ona głupia, a w ogóle to się liczy do liceum, i wie dobrze o tym, że są pkt. za to.
 

Rusałka08

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2008
Posty
101
Punkty reakcji
1
To w takiej sytuacji uderza się do dyrekcji jak babka robi problemy. Ja tak załatwiałam wpis o konkursach na moje świadectwo. Poszłam do dyrekcji, dyra przy mnie wlazła na stronę gdzie są te wszystkie wytyczne i zarządziła, że mam mieć wpisane i już. Tyle, że teraz to już masz po ptokach.
 
Do góry