Czy to możliwe?

Monisiek

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2007
Posty
131
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
to wiesz?
Wczoraj byłam z moim chłopakiem. Uprawialiśmy peeting i pozbyliśmy się bielizny. On otarł penisem o mój wzgórek no i dotknął nim....... Miałam dni płodne, jednak do wytrysku nie doszło, żadnego słuzu też nie było... Czy istnieje prawdopodobieństo, że mogłam zajść w ciąże????
 

ciemne słoneczko

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2006
Posty
204
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
znienacka
Nie, w ten sposób nie zajdziesz w ciążę, bądź spokojna(sama kilka razy byłam w podobnej sytuacji). Żeby doszło do zapłodnienia plemniki muszą być wprowadzone głęboko( od wejścia do pochwy mają za daleko do jajowodów, nie dotrą) do pochwy, np. palcem w przypadku pettingu. A tu? Ani wytrysku( nawet naukowcy nie wiedzą czy w płynie preejakulacyjnym są plemniki), ani w ogóle stosunku... głowa do góry :)
 

babajaga89

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2007
Posty
1 218
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Domek na kurzej łapce :p
Wydaje mi sie, ze istnieje duże prawdopodobieństwo ciąży.

:mruga:

Czasem zastanawiam sie, czy Wy wszyscy wiecie skąd sie dzieci biorą i w jaki sposób do tego dochodzi?? :mruga: :mruga: :/
 

Monia ^^

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2006
Posty
3 426
Punkty reakcji
3
Wiek
31
No właśnie. Kolejny identyczny temat. No ale tu przynajmniej nie było ubrań, bo niektórzy pisali, że mogło przemoknąć przez dwie warstwy... <_< :mruga:

NIE. Nie ma możliwości, żebyś zaszła w ciążę. NA PEWNO :/
 

ancik

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2007
Posty
334
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Los Angeles
Ja też myślę, ze to raczej nie możliwe, abyś była w ciąży. W końcu ,,tego,, nie robiliście
 
Do góry