Czy To Mozliwe?

olusia1985

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2005
Posty
70
Punkty reakcji
0
jezu... nie wiedzialam ze przez majtki mozna to robic/.... nie wspomnajac juz o spodniach :))) a z ta szyba ciekawe ciekawe :p
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
hehe :D no spoko, i jeszcze do tego pzrezycia z pradem moga dojsc
dobra nie robmy juz jaj, moze ktos znalazl cos na temat zajcia w ciaze pzrez majtki i spodnie? bo ja dalej uwierzyc nie moge :]
 

Jera

ot co. ;]
Dołączył
10 Styczeń 2006
Posty
750
Punkty reakcji
2
Wiek
37
popieść myszkę od kompa ^^ albo samego kompa ^^
buhaha no <rotfl>

Przestań bo zaraz znajdziesz nowy temat czy można zajść w ciąże przez gadu-gadu :lol:

a poważnie to ja dalej trwam przy swojej wersji :p chciało im sie sexu ale to nie był ten dzień... i nie mieli gumki... więc chłopak poszedł pod ściane, rozpędził sie i wbił swą pytę z taką siłą, że aż sie dżinsy wgięły :p dobry podrażniacz swoją drogą... po co jakieś nasadki kupować jak wystarczą zwykłe dżinsy! a co do ciąży to wiesz... materiał troche wchłania ale jeśli wtrzelił Ci dużo piciu to może i przez spodnie przestrzelił :mruga: poszłabym na Twoim miejscu go ginekologa :mruga:
 

Carmen

Nawiedzona narzeczona
Dołączył
19 Wrzesień 2005
Posty
2 901
Punkty reakcji
4
Wiek
42
Miasto
Gdańsk
Panowie i Panie koniec już offtopów i głupot :]
Proszę pisać na temat. Albo wogóle i urządzić sobie pogaduchy na gg o myszkach i sexie przez ścianę.
 

Jera

ot co. ;]
Dołączył
10 Styczeń 2006
Posty
750
Punkty reakcji
2
Wiek
37
Ekhm! Ja sobie grzecznie wypraszam, mój ostatni post był na temat :D
 
Dołączył
21 Kwiecień 2006
Posty
36
Punkty reakcji
0
Dosc!!!Czytalaam te wasze :cenzura:y ale juz mam tego dosyc!!!Albo najzwyczajniej w swiecie nie umiecie czytac co sie do was pisze albo porostu jestescie....hmmm... :/
Ja nie napisalam ze gosc we mnie" wepchał"!!! tylko... nizej bylo sprostowanie ale widocznie nie przeczytaliscie go i najzwyczajniej w swiecie sobie robicie mega ubaw...!!!!
Niby jestescie tacy myslacy i obeznani ale nie bierzecie pod uwage tego ze gdy koles jest w majtkach to jego "ptaszek" nie moze stanac jak "drazek" i nie moze wejsc nawet bedac bez prezerwatywy i innych pierdul do pochwy!!! i to nie o to chodzilo ze mi wsadzil przez majtki!!!!
ale coz widze ze zle interpretujecie sobie czyjes posty!!!
Ale co ja sie bede rozpisywac przeciez i tak nie zrozumiecie....
a kpiny w stylu ze przez sciane niedlugo sie bede kochac...to troche niedojrzale i oblesne!!!
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
Motylek Ty sie nie unos, ja sie nie nabijalam wcale tylko pierwszy raz o takim czyms slyszalam, jezeli Cie urazlismy to przepraszam w imieniu wszystkich, ale niektorzy ze wszytskiego stroja sobie zarty, wiec nie warto sie przejmowac :)
 

Jera

ot co. ;]
Dołączył
10 Styczeń 2006
Posty
750
Punkty reakcji
2
Wiek
37
No dobrze, byłam okrutnie bezczelna i bestialsko chamska, nie ukrywam :] Rozbawiło mnie to bo nijak nie miałam sobie tego wyobrazić, nawet po sprostowaniu. Przepraszam :przewraca: Ale sama przyznaj że przynajmniej starałam się Cie zrozumieć!!! :)

Ej, tak notabene wcale nie uważam, że jestem myśląca i obeznana :p
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
ja mysle, ze Motylek juz sie nie gniewa :)
ja moge Cie Motylek tylko w ten sposob uspokoic, znalazalm tylko cos takiego, wiec mysle ze zajscie w ciaze przez Ciebie jest tym bardziej niemozliwe :) bo o ubraniach tu nie ma mowy :)

Zajść w ciążę bez stosunku?
Pytanie wydaje się abstrakcyjne i pozbawione sensu, ale zapewniam, że nie jest bezpodstawne. Kobieta może zajść w ciążę nie mając stosunku z mężczyzną. Sytuacja taka występuje niezmiernie rzadko, ale zdarza się. Kiedy? Wtedy kiedy nasienie dostanie się w okolice wejścia do pochwy lub w okolice przedsionka pochwy (tj. przestrzeń między wargami mniejszymi). Zdarza się to najczęściej w trzech przypadkach.
#1. Podczas pieszczot. Co charakterystyczne, kobieta wcale nie musi pieścić członek, aby nastąpił wytrysk nasienia. Ten rodzaj ejakulacji zdarza się szczególnie często wśród młodych, nadpobudliwych mężczyzn. Brak doświadczeń seksualnych manifestuje się u nich m.in. ograniczoną kontrolą napięcia seksualnego i w konsekwencji wytrysk następuje w najmniej oczekiwanym momencie.
#2. Podczas stosunku udowego lub przedsionkowego. Ten rodzaj współżycia jest szczególnie charakterystyczny dla mężczyzn odczuwających lęk przed immisją (wprowadzeniem penisa do vaginy). Lęk ten manifestuje się zaburzeniami erekcji, a stosunek udowy redukuje te obawy. Możliwa jest wtedy prawidłowa erekcja i ejakulacja. Stosunek udowy często praktykowany jest też przez kobiety pragnące zachować dziewictwo. Paradoksalnie, kobieta zachowując dziewictwo może zajść w ciążę.
#3. Po stosunku analnym. Wtedy, kiedy nasienie po zakończonym współżyciu i niezachowaniu odpowiedniej higieny wydostanie się z odbytu.
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
mozna, ja o tym wiem, nie przy analu ale po analu, gdy sperma wycieknie moze dostac sie na wargi lub do pochwy :] trzeba uwazac
 
Do góry