Czy to możliwe, że jestem w ciąży ?

kasiuniia

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2007
Posty
33
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Tam gdzie odnalazłam miłość :*
Hej..

Współzyłam z moim chłopakiem 2 dni przed okresem. Bez zabezpieczenia.
Za 2 dni kiedy mialam dostać okres nie dostałam go.. Teraz okres spóźnia
mi się 6 dzień a mam zawsze regularne miesiączki, nigdy nie dostałam okresu
później jedyne co to czasami jeden dzień prędzej. Zrobiłam test ciążowy (PINK)
wynik był negatywny tyle, że nie robiłam go rano tylko wieczorem.
Wiem, że przed okresem są dni nie płodne...
Jakie jest prawdopodobieństwo, że jestem w ciąży ?
 

szalejka

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2007
Posty
669
Punkty reakcji
0
Wiek
42
no wlasnie napisz cos wiecej.czy doszedl on w tobie?i czy tylko w tym jednym dniu sie kochaliscie bez zabezpieczenia?.bo jest prawdopodobiensto ze mozesz byc w ciazy.
 

kasiuniia

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2007
Posty
33
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Tam gdzie odnalazłam miłość :*

tajemnicza :)

Dominika ;)
Dołączył
4 Styczeń 2007
Posty
3 590
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
z daleka
no niestety ale tak :( tylko ten test.. hmm no nie wiem zrób jeszcze raz to sie przekonamy

mam nadzieje ze nie jestes 3mam kciuki ;) ale to bylo bardzo bardzo nierozsadne...
 

Malusiolka

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2008
Posty
254
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Olsztyn
Nie ma co panikować, przecież nie wiadomo czy w ogóle jesteś w ciąży. Okres może Tobie się spóźniac też pogodę lub chorobę. Najlepiej idź do ginekologa i nie rób testów, bo nie zawszę powiedzą Tobie prawdę. Pisałaś ze test robiłaś wieczorem i nie wyszedł, ale to zależy jaki test, bo są takie, które można przez cały dzień. Nie martw się będzie dobrze, głowa do góry :)
 

kasiuniia

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2007
Posty
33
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Tam gdzie odnalazłam miłość :*
Nie ma co panikować, przecież nie wiadomo czy w ogóle jesteś w ciąży. Okres może Tobie się spóźniac też pogodę lub chorobę. Najlepiej idź do ginekologa i nie rób testów, bo nie zawszę powiedzą Tobie prawdę. Pisałaś ze test robiłaś wieczorem i nie wyszedł, ale to zależy jaki test, bo są takie, które można przez cały dzień. Nie martw się będzie dobrze, głowa do góry :)

No właśnie w tym problem, że nigdy mi się nie spóźniał tylko akurat teraz.. A na teście
pisało, że najlepiej robić go rano.. wtedy najwiecej w moczu jest hCG.. A on nie wykryje
hCG kiedy jest mniej niż 25 mIU/ml no a może właśnie wtedy było mniej.. :(
Nie wiem już co mam myśleć.. Nic z tego nie rozumiem przecież nie miałam dni płodnych..
No ale to było nie rozsądne macie racje :(...
 

szalejka

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2007
Posty
669
Punkty reakcji
0
Wiek
42
Zrob jutro rano jeszcze jeden test i sie teraz nie stresuj.jestes to jestes.nic juz nie zmienisz.
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
No włacha jak będziesz już coś wiedzieć to napisz.
Sądze,że jest duże prawdopodobieństwo.
 

inka25

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2007
Posty
414
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
ekhm... z brzucha mamy ;P
Różnie to bywa z tą miesiączką - pamiętam że tez zawsze miałam regularny okres (co do 1 dnia) ale z czasem zaczął mi się spóźniać po 7 dni a nawet dłużej - i też wtedy panikowałam ze pewnie jestem w ciąży, no ale na szczęście zawsze wszystko było ok- takie sytuacje zdarzały mi się tym częściej im bardziej sie bałam ze mogę być w ciazy.
Jeszcze sie nie denerwuj ;)
Zrób jutro test (a propos... - nie znam sie na testach, ale niektóre nie wykrywają jeszcze ciąży w początkowym okresie)
Jeszcze nic nie jest stwierdzone więc SPOKOJNIE :eek:k:
 

Nat.

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
4 641
Punkty reakcji
1
Wiek
17
Panikowac nie ma co... Tez miałam regularne miesiączki... Ostatnio miałam 1 listopada, 3 grudnia plamienia i dopiero 4 stycznia okres. ;P
Trzymam kciuki za Ciebie ;*
 

Malusiolka

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2008
Posty
254
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Olsztyn
Nie rób testu, bo znowu może nie wyjść. Najlepiej będzie jak wybierzesz się do ginekologa. Nie ma innego wyjścia żeby sie dowiedzieć :)
 
Do góry