Czy to może być prawda?

anya22

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2009
Posty
31
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
waRSAW
Otóż jestetm osoba wierząca ale bardzo ciekawia mnie horoskopy i wrożby. Doczytałam sie w internecie ze mozna wyśnic sobie przyszłego męża wkładając kawałek tortu weselnego pod poduszke. Ostatnio bylam na weselu i dostałam trochę tortu. Włożyłam pod poduszke i tej nocy przyśniła mi się twarz młodego męzyczyzny ktorego nie znam widzialam tylko twarz jak by na zdjęciu nic wiecej. Teraz sama juz nie wiem czy to może być prawda. Czy rzeczywiście może się to sprawdzić ? Czy to był ten jedyny?
 

Lobo2007

Wyjadacz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
10 249
Punkty reakcji
381
Wiek
44
To się nazwa uprawianie magii. W jaki sposób mógł by Ci się przyśnić przyszły mąż? Nie pytam dlatego, że to nieracjonalne. Jako osoba wierząca powinnaś wiedzieć, że taka ciekawość jest niezdrowa, sprzeczna z wiarą. Jeśli została spełniona to coś jest nie tak.
A teraz żeby Cię uspokoić dam prostsze rozwiązanie. Prawdopodobnie nie poznasz tego człowieka. Może gdzieś w przelocie zobaczyłaś go tego dnia, albo parę dni temu, albo rok temu. Gdzieś w mózgu zaiskrzył impuls, w stylu: ten to byłby dobrym kandydatem na drugą połowę. Nic nadzwyczajnego takie impulsy przebiegają i w mózgach zwierząt, więc mogło to być poza świadomością nawet. Wywołałaś tą myśl, tym rytuałem i mózg odszukał odpowiedni plik. Byc może prawdziwy wybranek będzie podobny, bo coś w tej osobie musiało być.
Na szczęście jest na to racjonalne wytłumaczenie.
 

niesia87

Anioł ;)
Dołączył
26 Sierpień 2009
Posty
942
Punkty reakcji
21
Wiek
37
Miasto
Łódź
Każdy ma tam swoje przeznaczenie. Ja byłam u wróżki, powiedziała mi z kim będę, za ile ślub itd. Ale prawda jest taka, że każdy jest kowalem swojego losu, ale o torcie weselnym pierwszy raz słyszałam, ja bym wolała go zjeść niż z nim spać :p
 

Lobo2007

Wyjadacz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
10 249
Punkty reakcji
381
Wiek
44
To sie Lobo chyba nawet nazywa autosugestia :)
Chyba raczej nie. Przynajmniej mi nie o to chodziło.

No chyba, że piszesz o rytuale, który wywołał sen. To tak. To było na zasadzie autosugestii.
 
B

Bad Boy

Guest
Jak go spotkasz to się dowiesz. Nie szukaj nie myśl o tym, wyjaśni się w czasie.
 

King Of Magic

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2009
Posty
150
Punkty reakcji
2
aaaaaaaaaaaaaaa jak można sobie wsadzić tort pod poduszkę :D w życiu nie przypuszczałbym żeby ktoś wpadł na taką koncepcję to nie jest żadna magia, to jest śmieszne, ale do wróżki nie idź, bo to już jest głupia ciekawość.
 

Nikolaos

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2010
Posty
20
Punkty reakcji
4
dlaczego oddajesz swój wybór wróżce czy snom? życie nie jest aż tak nieciekawe, Ty tylko nie widzisz jego prawdziwej natury. Prawda nie jest wcale ukryta czy niepoznana, jest tylko przysłonięta.
 

pamela a

...
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
2 222
Punkty reakcji
85
Tylko sobie dodatkowego prania narobiłaś- nie chciałabym widzieć tej poduszki :p
 

anya22

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2009
Posty
31
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
waRSAW
chyba logiczne jest to ze włożyłam ten tort we woreczek xd
 

pamela a

...
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
2 222
Punkty reakcji
85
chyba logiczne jest to ze włożyłam ten tort we woreczek xd


Nie- nie jest to dla mnie logiczne. Po człowieku, który wkłada tort pod poduszkę wszystkiego sie można spodziewać i z logika nie ma on nic wspólnego ;)
 

kocury

Nowicjusz
Dołączył
9 Lipiec 2010
Posty
1 013
Punkty reakcji
11
Wiek
36
Miasto
Tam gdzie kończy się wszystko
Przeważnie jest tak, że śnią nam się rzeczy o których w dany dzień rozmawialiśmy, albo które przeżywaliśmy. Ale nie jest tak zawsze. W twoim przypadku obstawiam jednak tą pierwszą wersję.
 

anya22

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2009
Posty
31
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
waRSAW
wydaje mi się że jest to podobna wróżba jak czarny kot czy ubranie na lewą stronę tylko mniej znane. Chyba tylko człowiek nie myślący pomyślałby aby włożyć bez woreczka. Jak każdy jestem ciekawa swojej przyszłości ;p :)
 

olguśka18

Nowicjusz
Dołączył
25 Kwiecień 2009
Posty
134
Punkty reakcji
7
Wiek
32
Miasto
Własny świat :)
Jesteś osobą wierzącą? Z tego co słyszałam wiara w horoskopy, wróżby itp jest grzechem i kłóci się z wiarą chrześcijan...

Dla mnie to wszystko jest bzduuurą.

Napisz jak już spotkasz tego mężczyznę. :mruga:
 

Portos201

Bywalec
Dołączył
27 Kwiecień 2009
Posty
2 117
Punkty reakcji
54
Troll to się nazywa potocznie "idiotka z plackiem pod poduszką" ;]


Ta sama zasada co "spluń za siebie jak przejdzie Ci drogę czarny kot" i jakiś debil jak nie splunie a wierzy w taką "magię" to jak się wywali na ryj to uzna to że czarny kot mu pecha przyniósł.

"chyba logiczne jest to ze włożyłam ten tort we woreczek xd " a nie zapomniałaś spowrotem wyjść na drzewo?? bo chyba w Twojej drabinie ewolucji nie ma kilku szczebli.
 

Portos201

Bywalec
Dołączył
27 Kwiecień 2009
Posty
2 117
Punkty reakcji
54
oh jaki ty rozwinięty ...

widzisz chłopczyku, ale jeszcze troszkę podrośniesz i może mi dorównasz:) chociaż ja jestem wspaniały wiec masz marne szanse.

i nie wybijaj się z słabą ironią skoro sam zaczynasz zdania jak 14 latek "aaaaaaaaaaaaaaa" co pokazuje w jakim stadium rozwoju jesteś


Twoja wypowiedź ma jakiś wpływ na temat?? czy tylko próbowałeś być fajny ale Ci nie wyszło??


wiara nie równa się przesądom, więc wybierz sobie koleżanko anya22
 

aumgn

Nowicjusz
Dołączył
15 Sierpień 2010
Posty
107
Punkty reakcji
5
To się nazwa uprawianie magii. W jaki sposób mógł by Ci się przyśnić przyszły mąż? Nie pytam dlatego, że to nieracjonalne. Jako osoba wierząca powinnaś wiedzieć, że taka ciekawość jest niezdrowa, sprzeczna z wiarą. Jeśli została spełniona to coś jest nie tak.
A teraz żeby Cię uspokoić dam prostsze rozwiązanie. Prawdopodobnie nie poznasz tego człowieka. Może gdzieś w przelocie zobaczyłaś go tego dnia, albo parę dni temu, albo rok temu. Gdzieś w mózgu zaiskrzył impuls, w stylu: ten to byłby dobrym kandydatem na drugą połowę. Nic nadzwyczajnego takie impulsy przebiegają i w mózgach zwierząt, więc mogło to być poza świadomością nawet. Wywołałaś tą myśl, tym rytuałem i mózg odszukał odpowiedni plik. Byc może prawdziwy wybranek będzie podobny, bo coś w tej osobie musiało być.
Na szczęście jest na to racjonalne wytłumaczenie.
Ja bym chciał dodać że jeśli sen zostanie zapamiętany, osoba ktorej się to śniło kiedy zobaczy tego człowieka ponownie być może będzie dążyła do nawiązania kontaktu, a moze i nawet podświadomie do stworzenia z nim związku.
 
Do góry