Czy to już czas ?

S

Shiesiu

Guest
Cześć, mam 13 lat i mam jedną na oku dziewczyne ale , nie wiem jak zagadać : < .. I jest starsza o rok , kiedyś z nią chodziłem na żarty , wiem to dziwne ale jak byłem w 1 kl .. Praktycznie ma taki sam charakter jak ja .. Ale podoba mi się jeszcze jedna , którą widziałem w swoim zyciu kilka razy ,nie znam jej wiem jakie ma przezwysko i wgl , 3lata starza odemnie : > .. No nie wiem pomóżnie , albo najlepiej powiedzcie czy opłaca się mieć dziewczyne w tym wieku ...
Z góry dzięki limit + i 5 :) ..
 

drummer0308

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
120
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
Kraków
Następny. 13 lat masz to idź w piłkę pograj albo na basen bo jest ciepło, rób co chcesz tylko przed komputerem nie siedź, bo za 5 lat napiszesz nam, że Cię żadna nie chce bo jesteś garbaty. Dla jednych 13 lat to już czas dla innych nie, ja wolałem w Twoim wieku kopać piłkę.
A jak chcesz koniecznie się koło niej zakręcić to poczytaj forum, to znajdziesz odpowiedzi na swoje pytanie.
 

Greeg

Wredny ch* ;)
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
3 521
Punkty reakcji
313
Miasto
Kobieta :)
Czy to juz czas ?

Tak, to juz czas isc na boisko, pograc z kolegami w pilke albo od biedy spotkac sie i urzadzic sobie turniej w PES-a...
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
32
Miasto
pdkrpc
Popieram przedmówców, nie to jeszcze nie jest czas aby mieć dziewczynę. Tym bardziej że u tej 3 lata starszej nie masz najmniejszych szans - bo wolą starszych. Polecam jakieś rozrywki typu basen boisko - all in all zgadzam się ze wszystkim co powyżej. Bless.
 

Magda2905

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2009
Posty
316
Punkty reakcji
16
albo najlepiej powiedzcie czy opłaca się mieć dziewczyne w tym wieku ...
Jak już tak bardzo chcesz wiedzieć, to zadając takie pytanie trochę się ośmieszasz.
Lepiej sobie odpuść i idź na boisko albo do kumpli tak jak napisali Ci już inni. ;)
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
32
Miasto
pdkrpc
Aha, byłbym zapomniał - nie nie opłaca się. Kabonę którą dostajesz od rodziców na lody, pepsi i chipsy musisz podzielić na pół, bo skoro będziesz mieć pannę to jej też trzeba kupić, pokazać że masz gest. Tak więc jest to wysoce nieopłacalne, lepiej mieć więcej i być samemu :]
 

radioaktywna

Bywalec
Dołączył
13 Sierpień 2009
Posty
1 123
Punkty reakcji
37
Miasto
opolskie
W tym wieku nie warto "wiązać się". Zajmij się innymi sprawami, znajdź sobie jakieś hobby. Na miłości jeszcze przyjdzie czas.
 

EkspresDoKawy

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2010
Posty
8
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Miasto
Saturn
Masz 13 lat i nie podchodzisz do tego poważnie. Sam napisałeś ze kiedyś chodziliście ze sobą na żarty. Zabierz się za naukę i dorośnij, zeby póxniej rozprawiać o uczuciach i miłości.
 

123jaa321

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2010
Posty
28
Punkty reakcji
0
Z tego co piszesz, widać, że nie jesteś gotowy na dziewczynę. Jeśli Ty sam nie wiesz, czy już jest czas, no to sorry.. Po co Ci dziewczyna? Dla szpanu? Bo nie możesz jest naprawdę kochać.. Zastanawiając się, czy ona, czy ta druga. No i niestety, tak jak piszą poprzednicy - u tej 3 lata starszej nie masz szans :p

Chciałabym jeszcze napisać (ale to już nie do autora :D ), że młody wiek nie zawsze oznacza chodzenie "dla żartu". Podam prosty przykład. Mój brat, w wieku 14 lat miał dziewczynę (w tym samym wieku), byli ze sobą 7 miesięcy i wyglądało to na coś poważnego (jak na ten wiek oczywiście).
 

marta7585

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2009
Posty
145
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
zewsząd
Daj sobie spokój. 16 lat to moim zdaniem minimum aby wchodzenie w związek miało sens.
 
M

marco9512

Guest
16 lat dziewczyna a ty 13 ? No ładnie

Jesteś za młody na nią. Z tą dziewczyną na żarty też nie. Dlaczego ? BO w tym wieku nie jest ci potrzebna dziewczyna.

123jaja321
To jeszcze nic. U mnie w Podstawówce kiedyś gdy chodziłem był jeden mój znajomy. Był w 6 klasie i chodził z dziewczyną rok.
 

niesia87

Anioł ;)
Dołączył
26 Sierpień 2009
Posty
942
Punkty reakcji
21
Wiek
37
Miasto
Łódź
Teraz najlepszy czas jest na zabawę, grę w piłkę, a na miłość i "chodzenie" jeszcze przyjdzie czas.
 

penpol

Nowicjusz
Dołączył
25 Lipiec 2010
Posty
191
Punkty reakcji
2
Wiek
31
16 lat dziewczyna a ty 13 ? No ładnie
To realne, ale w innym wieku, bo na kolesia w wieku 13 lat nikt nie spojrzy poważnie.
Chociaż... gdyby był Justinem Bieberem to mając 16 lat z pewnością by wyrwał jakąś ogarniętą 19 ;)

Shiesiu z pewnością nie grasz w piłkę... więc zajmij się chociaż grami komputerowymi, bo dziewczyny będą klapą.
 
Do góry