czy to jest zdrowe

B

bilon

Guest
mama 14 lat 170 wzrost waga 55 kg i kicał bym przytyć mam zamiar kapic coś w stylu białko kreatyna i omega 3 i Czyto zdrowe jest???pozdro
 

IRA-Ikar

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2007
Posty
54
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Nowe
HY.
Nie jak dla ciebie to nie jest zdrowe,masz dopiero 14 lat 170 cm wzrostu 55 kg(ja mam prawie 17 lat,60 kg, 175 cm,i jak narazie nic nie "bralem")
narazie nawet sie nie zabieraj za cwiczenia silowe,troche poczekaj.

wedlug mnie:szybko zdobedziesz mase,jeszcze szybciej ja stracisz
 

oleinar

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2007
Posty
17
Punkty reakcji
0
Po pierwsze zly dzial.

Po drugie nie zgodze sie z poprzednikiem, tzn. bialko i kreatyna nie sa dla Ciebie niezdrowe gdyz sa to tylko suplementy. Mimo wszystko zgodze sie z druga czescia wypowiedzi Ikara, ze z cwiczeniami silowymi poczekalbym przynajmniej 2-3 lata. Jestes w tym wieku ze rosniesz bardzo duzo i to normalne ze waga nie jest zbyt duza. Na twoim miejscu nie martwilbym sie tym, wiekszy problem maja otyli ;).
pozdro
 

beherit141

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2006
Posty
265
Punkty reakcji
0
a czemu nie,.... niech tylko nie cwiczy w martwym ciagu , na kregoslup itp.... :)

aa i omega 3 to chyba jest na pamiec... to cos typu tran... :/
 

bioly8for

Nowicjusz
Dołączył
19 Luty 2007
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
40
proponuje poczekac jeszcze ze 2 lata i dopiero zaczac powoli podjezdzac pod ciezarki jestes jeszcze mlody i napewno jeszcze urosniesz bez zadnyhc odzywek, wstrzymaj sie, a jak jestes strasznie uparty to jakies lekkie cwicoznka bez duzych ciezarkow, Twoje kosci jeszcze rosna a jak bys zaczal brac odzywki wzroslaby ci sila bralbys duze ciezary i moglbys zahamowac swoj naturalny wzrost, gdzies o tym czytalem
 

pucha144

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2006
Posty
398
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Pyskowice <SILESIA> CITY
moim zdanie troche za wcześnie...ja zacząłem brać krete jak miałem 16 lat. i to jest odpowiedni wiek na zaczęcie, no chyba jesteś już tak dojrzały aby zacząć brać
 

Santos

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2006
Posty
731
Punkty reakcji
1
Miasto
z osiedla
narazie ćwicz na sucho niema sensu w tym wieku brać bo na sucho naprawde dużo możesz zrobić z dietą:)
 

KLON

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2006
Posty
437
Punkty reakcji
0
ułoq*r*w*a co wy w ogóle za herezje wypisujecie....

IRA-Ikar weź człowieku daruj sobie takie rady bo centralnie wiedzę masz znikomą a doradzasz...

ćwiczyć możesz od 14 roku życia tylko ćwiczysz małymi ciężarami ogólnorozwojowy trening bez obciążania kręgosłupa...

kreatyna - niby czemu niezdrowa?? jak to substancja która jest w czerwonym mięsie np w wołowinie...

białko - to jest niezdrowe tak ?? hehe spoko jak to podstawowy składnik budulcowy całego organizmu ludzkiego... wiec jeśli wzbogaci dietę o np białko treca nic mu nie będzie....

oega3 - to dopiero bańka hehhe to tak jak byś powiedział że oliwa z oliwek, tran, ryby itd są niezdrowe :D

pomyślcie zanim doradzicie bądź wypowiecie sie na jakiś temat....

do autora tematu

zacznij od rozpisania diety zajrzyj www.fkkf.pl potem trening ;) proponuje z podanych środków zakupić narazie tylko omege3 z tego względu że białko dostarczysz w jedzeniu na tym etapie a kreatyny jeszcze w pełni nie wykorzystasz wiec szkoda kasy...
 
Do góry