Czy to jest przyjaźń a może kochanie?

Status
Zamknięty.

Gosiaczek16

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2005
Posty
29
Punkty reakcji
0
Mam wspaniałego przyjaciela :) Niestety niedawno rzuciła go dziewczyna. Poczuł się bardzo zraniony, zresztą nie ma się mu co dziwić. Starałam się go jakoś pocieszyć. Tak się tym przejełam, że ona go rzuciła, że sama chodze chyba gorzej zdołowana niż on. Czuję się tak, jakby to mnie chłopak rzucił :( Wydaje mi sie, że powoli przeistacza się to (z mojej strony) w coś większego niż tylko przyjaźń. Niestety wydaje mi się, że on tego nie zauważa, albo, że widzi, ale nadal kocha swoją eks. Błagam!! Pomóżcie mi. Co mam w tej sytuacji zrobić?
 

gwiazdeczka

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2005
Posty
853
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Jeśli bedziesz z nim nadal tak blisko, bedziesz mu pomagac, to moze wkrótce zauwazy Cie nie jako przyjaciółke, ale kogos więcej ;)
 

Tom

AlucarD
Dołączył
3 Maj 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Nowy Targ
Ja zaczynam sie powoli zastanawiac czy ty naprawde go zaczynasz kochac czy tylko bardziej zblizyliscie sie do siebie jako przyjaciele. Jezeli to pierwsze to jak bedziesz przy nim to on cie na pewno zauwazy. Jezeli jest to jednak to drugie no coz. Nikogo nie da sie zmusic do kochania innej osoby.
 
N

Neo

Guest
hmm jeśli go zaczynasz kochać to na wszelki wypadek powiedz mu o tym jaknajszybciej...
 
A

Anonymous

Guest
Neo na pewno mu tego nie powiem. Ja nie z tych. Wolę, aby to chłopak zrobił pierwszy krok. Mam nadzieję, że on sam to zauważy :| Gwiazdeczka i Tom zgadzam sie z wami.
 
N

Neo

Guest
Wiesz co, to może się nie udać. Każdy by tak wolał. Trzeba się przełamać... Też miałem nadzieję że zostanę zauważony ale nic z tego nie wyszło...
 

Radiator

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2005
Posty
61
Punkty reakcji
0
Miasto
Wacogród
Daj mu trochę czasu na ustabilizowanie swoich spraw. Nie zmieniaj waszych relacji i poczekaj. Jeśli go kochasz to pozwól mu być szczęśliwym bez względu na to z kim. A jeśli chcesz, żeby był z Tobą, to daj mu jakieś subtelne znaki. Niech to sam zrozumie, albo nie jest Ciebie wart :)
 
A

Ania17

Guest
Sama przeżyłam cosik takiego i wiem jak może boleć jak się kogoś kocha a on Cię traktuje jak only frend hmmmm.... chyba nie warto się angażować,mam teraz luxik mena i czuje się największa szczęściarą.Tamtemu gościowi nigdy nie wyznałam prawdy,heh może i lepiej-nadal jesteśmy w spoxik stosunkach :)
 
A

Anonymous

Guest
cos mi się powaliło sorcia za zapychanie strony:( pozdrowionka:) :dezorientacja:
 

PaOolina

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2005
Posty
164
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraków
Wydaje mi sie, że zanim zdecydujesz sie powiedzieć coś temu chłopakowi, to powinnaś sie porzadnie zastanowić, czy to napewno miłosc.. Bo jeśli nie jesteś tego pewna a powiesz to chłopakowi, to potem <jeżeli on nie odwzajemni Twojego uczucie> to może Cie spotkać niemiła niespodzianka, poprostu możesz mieć sama sobie za złe, że jednak to powiedziałaś.. Zgadzam sie z wypowiedzią Radiatora, że powinnaś dać mu jakieś znaki, a jeżeli je zauważy i i też coś zacznie bajerzyć do Ciebie to bedzie spoko, a jak nie to wydaje mi sie, że bedziesz musiała poprzestać na przyjaźni.. :]
 

gloom

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
78
Punkty reakcji
0
PaOolina zgadzam sie z toba calkowicie
tylko pamietaj Gosiaczek16 nie zrazaj sie jakby nie zauwazyl, no chyba zeby dal znak ze nie chce, no bo chlopcy sa czasem bardzo niedomyslni:)
 
G

gość

Guest
czy to jest przyjaźń czy to jest kochanie?

no cóz...masz bardzo poważny problem ale nie załamuj się, też to przezyłam i jakoś wyszłam cało z tej beznadziejnej sytuacji.Na początku też nie mogłam się rozeznac w swoich uczuciach, ale jak wyobraziłam sobie nas jako pare to stwierdziłam że chyba to chyba nie miłosc, bo na przykład nie wyobrażałam sobie nas jako chodzacych za rękę, tulących się do siebie, czy też całujących się gdzies w kątku.Gdy to wszystko do mnie dotarło całą ostrością barw zrozumiałam, że możemy pozostać tylko przyjaciółmi.To jest drobna rada.3mam za was kciuki...grunt to nadzieja chociaż jest matką głupich
 

butterfly

marzycielka
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
405
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
zielone wspomnienie
hmm daj sobie trochę czasu...by móc na 'zimno' zastanowic sie tak naprawdę nad swoimi uczuciami :niepewny: bo teraz wiele spraw przyćmiewaja emocję i niektórych rzeczy można nie dostrzec...albo inaczej zrozumieć...uważaj tylko zeby nie zepsuc waszej przyjaźni bo o prawdziwego przyjaciela w dzisiejszych czasach trudno dlatego mamy ich tak mało...3m się pozdrawiam ;)
 

Nataly

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2005
Posty
118
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Warszawa
Wiesz puki ten chłopak kocha swoją eks nie powinnaś próbować zbliżać się do niego, na bliższą mete niż przyjaźń. Poczekaj, aż wyleczy się z tego rozczarowania bo jeśli naprawde jest załamany, to puki co nic nie wskurasz ... Poza tym musisz wiedzieć, że przyjaźń między chłopakiem a dziewczyną to coś bardzo niebezpiecznego, gdyż najczęściej przeradza się w miłość i to niestety zazwyczaj jednostronnie ... Wiem, to po sobie .. i bardzo się rozczarowałam, także bądź ostrożna, spróbuj skontrolować siebie ;)
 

Ana_Famme Fatale

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2005
Posty
11
Punkty reakcji
0
Miasto
Ełk_City
Wiesz ja bym to nazwała że to jest 50 - 50 (Fifty - Fifty) troche kochania troche przyjaźni, przyjaźń z chłopakiem, musisz wiedzieć ze jak zaczynasz sie przyjaźnić z chłopakiem to musisz pamiętać o niebezpieczeństwie zakochania się z jego strony w tobie lub ty w nim, jeżeli jesteście przyjaciółmi powiedz mu co czujesz do niego, ale nie tak prosto z mostu, bo to może zawalić całą waszą przyjaźń ale powiedz mu że chcesz pogadać o ważnej rzeczy która nie może czekać a puźniej powiedz że jesteś wobec niego szczera i nie chcesz mnieć tajemnicy przed nim i mu powiedz że go Kochasz ale pamiętaj żebyś go wogóle nie przygnębiła, narazie o tym mu nie mów poczekaj, może jeszcze coś się między nimi ułorzy, a jak bedziesz miała zielone światło
to idz na całość
 
Status
Zamknięty.
Do góry