Czy to coś złego ? :(

Misieek

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
45
Punkty reakcji
0
Nagle przyszedł taki dzien w ktorym słowa raptownie zamilkły ... i przez kolejne dni brak jakiego kolwiek słowa Ona nieodzywa sie do mnie nie wiem z jakiego powodu co sie stało ... Nie wiem co O tym Myśleć ... Nic nie zrobiłem ... jestesmy w zwiazku długo ... ale co o Tym mysleć ... Pisze , probuje żeby sie do mnie odezwala ale Nic ... Cisza ... :(:(:(:( co To moze oznaczać ?? Powiem Tyle że ja zwiazek traktuje na powaznie ...
 

lacunamoon

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2007
Posty
944
Punkty reakcji
0
idź do niej, zadzwoń, no nie wiem zrób coś jak ci zależy
może jest jakiś powód, postaraj się z nią spotkać i pogadać szczerze
 

YoMan

Narcyz :)
Dołączył
24 Styczeń 2007
Posty
4 475
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Włoszczowa
Tyle w tym powagi ze nawet nie pojedziesz, nie zadzwonisz ? Naprawde bardzo to powaznie traktujesz :/
 

maaadzia

w dojczlandzie :)
Dołączył
22 Marzec 2007
Posty
1 858
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
Regensburg
to może powinienes się z nią spotkać...ja miałam podobnie byłam z chłopakiem bardzo długi czas i nagle też zamilkł nic 3 dni się nie odzywał mimo iż pisałam do niego i dzwoniłam w końcu nie mogłam wytrzymać i wybrałam się do niego aby mi wyjaśnił to wszystko no i okazało się że zainteresował się kimś innym a mi nie miał odwagi o tym powiedzieć dlatego milczał...wiesz ja ci nie mówię że w tym przypadku też tak musi być ale powód tego milczenia jakiś musi być może twoja dziewczyna ma np. jakieś problemy, powodow może być bardzo wiele dlatego jeżeli nie odpowiada na twoje esy i telefony to wybierz się do niej bo tylko rozmowa w cztery oczy pozwoli wyjaśnić tę sytuację.
 

Misieek

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
45
Punkty reakcji
0
daleko mieszkamy od Siebie ... takze iść nie zabardzo ... ale dlaczego tak jest ??

tak własnie niebawem w weekend Majowy sie wybieram ...
 

kemotek

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2006
Posty
587
Punkty reakcji
1
Za malo informacji.

Nie odzywa sie, w sensie:
- nie pisze pierwsza smsow?
- nie odpowiada na smsy, na ktore wypadaloby odpowiedziec (np. jakies pytanie)?
- nie odbiera telefonu, gdy dzwonisz?

Wyglada na to, ze stracila duzo kasy na dzwonienie do innego chlopaka i smsowanie z nim. Widocznie Cie zdradza.


Aha. Nie traktujesz tego powaznie. Wiadomo.
 

Misieek

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
45
Punkty reakcji
0
nie odpowiada na smsy, na ktore wypadaloby odpowiedziec (np. jakies pytanie)?


"Wyglada na to, ze stracila duzo kasy na dzwonienie do innego chlopaka i smsowanie z nim. Widocznie Cie zdradza."
- NAPEWNO NIE bo wiem jaka Ona jest ...


"Aha. Nie traktujesz tego powaznie. Wiadomo. "
Dlaczego? Codzien Praca , Praca ... Zabiegany jestem ... Dlaczego Tak Sądzisz ??

Co Robic ?? Poradzcie cos :( Nie Piszcie aż tak Twardo Pomóżcie z Tego wyjść ... Teraz spać nie bede mógł ...
 

maaadzia

w dojczlandzie :)
Dołączył
22 Marzec 2007
Posty
1 858
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
Regensburg
no właśnie ci radzimy spotkaj się z nią bo skoro nie pisze,nie dzwoni to chyba nie masz innego wyjścia...
 

Misieek

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
45
Punkty reakcji
0
no właśnie ci radzimy spotkaj się z nią bo skoro nie pisze,nie dzwoni to chyba nie masz innego wyjścia...


Nom teraz własnie Jadę do Niej i chcę wszystko wyjaśnić i porozmawiać ...

Ale jak tak mozna sie nie odzywac nie odpisywac ja bym tak nie mógł ... :(
 

kemotek

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2006
Posty
587
Punkty reakcji
1
- NAPEWNO NIE bo wiem jaka Ona jest ...

NA PEWNO NIE WIESZ jaka ona jest. Kobiety nigdy do konca nie poznasz i nawet nie probuj tego robic. Nie pytaj sie dlaczego tak jest.



Dlaczego? Codzien Praca , Praca ... Zabiegany jestem ... Dlaczego Tak Sądzisz ??
Jesli od poczatku znajomosci dziela Was kilometry, nie jest to z pewnoscia powazny zwiazek. To nieswiadome oszukiwanie samego siebie myslac, ze 'odleglosc nie gra roli', 'milosc wszystko zwyciezy' i tego typu idiotyczne mysli nastolatkow uwazajacych, ze sa dojrzali zyciowo.


Jestescie daleko od siebie, Ty pracujesz i jak sam wspomniales jestes zabiegany, nie macie okazji sie spotykac, ona coraz mniej odpisuje.
Wnioskuje wiec, ze:
- czuje sie samotna i jest w trakcie rozwazan 'czy olac go i szukac nowego partnera, na miejscu'
- jest w trakcie poznawania kogos i to nie jest jeszcze pewne. Jesli bedzie, wtedy wysle smsa i poinformuje o zerwaniu (bo dzwonienie nie jest w ich stylu)


Glowa do gory. Jest jeszcze wiele pieknych kobiet.
 

Misieek

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
45
Punkty reakcji
0
jakies 3 dni no dzis 4 :( Niewiem co Myśleć ... nie wiem ... czy jechać Mam ... czy chce Mnie tam jeszcze :(
 

YoMan

Narcyz :)
Dołączył
24 Styczeń 2007
Posty
4 475
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Włoszczowa
Moze nie ma kasy na koncie ;/, czasami tak jest. Albo ma dola/jest wkurzona i nie pisze. Pusc sygnala i zobacz czy ma wlaczony tele ;D. Jak sie moja kiedys wkurzyla to wylaczyla telefon. A jeszcze innej upadl na ziemie i sie rozwalil. A raz jak z 1 pisalem to ostatni sms ktory otrzymalem to "jestem w wanie, ale nie martw sie moge pisac" :/
 

maaadzia

w dojczlandzie :)
Dołączył
22 Marzec 2007
Posty
1 858
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
Regensburg
Uwielbiam czytac posty kemotka ;)
no ja też już polubiłam jego posty :)

a wracając do sprawy masz dwie opcje:
1.czekać aż się dziewczyna sama odezwie ale to może długo potrwać i tylko się będziesz męczył z własnymi myślami...
2.jechać i to wyjaśnić

wybór należy do ciebie.
 

YoMan

Narcyz :)
Dołączył
24 Styczeń 2007
Posty
4 475
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Włoszczowa
I napiszesz potem o co chodzilo. Powodzenia, mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze ;)
 

mmadziaa91

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2007
Posty
137
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Mazowsze
Walcz o miłość swą... Będzie za późno gdy stracisz ją...
 
Do góry