czy też macie z tą siecią takie problemy?

tunia

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2007
Posty
107
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
tam gdzie spadają anioły...
mam do Was pytanie... czy macie problemy z zasiegiem w sieci orange? bo ja to już prawie wlosy wyrywam jak mam zadzwonic albo odebrać telefon.. raz na 20 rozmow moze uda się porozmawiać tak zeby wszystko bylo slychac, albo zeby siec mnie nie rozlaczyla...i to nie tylko w budynkach ale wszedzie na zewnatrz nawet w duzych miastach... nie wsylesz smsa.. nie dostaniesz raportu... nie pogadasz... ofert tez ciekawych nie ma... co sadzicie na ten temat? czy macie podobne problemy z tą siecia?
 

ShAdiE

Dołączył
29 Maj 2006
Posty
3 621
Punkty reakcji
1
Wiek
30
zawsze jak jestem w górach to praktycznie nigdzie nie mam zasięgu, poza tym nie ma problemów i mi pasuje. ;)
 

malaala888

Nowicjusz
Dołączył
10 Lipiec 2007
Posty
100
Punkty reakcji
0
hmmm u mnie to rewelacja chodzi, chociaż tak szczerze to chyba z Plusa lepszy zasięg mialam
a może tam w Twojej miejscowości nie ma tego jakiegoś nadajnika ?
bo wiem że niedaleko mnie jest taka miejscowość to poprostu na ok. 10km nie ma zasięgu z Plusa
 

maaadzia

w dojczlandzie :)
Dołączył
22 Marzec 2007
Posty
1 858
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
Regensburg
jedynie co mogę się skarżyć to jak miałam na uczelni nisko zajęcia ( w piwnicach) to nie było zasięgu a tak poza tym to nie narzekam.
 

tunia

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2007
Posty
107
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
tam gdzie spadają anioły...
kurcze ciekawe... moj chlopak i jego znajomi mieszkaja 30 km ode mnie i tez nie maja zasiegu... gorzej im to wszystko chodzi ode mnie... wszyscy rezygnuja powoli i zmieniaja siec... zastanawia mnie dlaczego tak jest :/ blisko mnie sa dwa nadajniki... a w erze to mam teraz chyba z6... mogli by cos z tym zrobic... ale i tak moim zdaniem idea byla lepsza... od czasu orange wszystko się pogorszylo.
 

Carrie

zagubiona w korytarzach czasoprzestrzeni
Dołączył
8 Styczeń 2007
Posty
1 293
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Rzadko...Ale mieszkam w Warszawie... Chociaż z drugiej strony, jak wyjeżdżam gdzieś to nie mam problemu, chyba, że na końcu świata w lesie w piwnicy :D

Może Twoja antena w telefonie ma jakiś problem?
 

Yomas

T e a s e
Dołączył
11 Lipiec 2007
Posty
719
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Zelów ;>
Nigdy nie mialem z ta siecia problemow z zasiegiem ;) teraz jak mam w play to moze troszke mniej lapie <_< ale ogolnie chodzi ;P
 

rafal1401

can you read my mind?
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
2 438
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Może to twój telefon coś chrzani a nie sieć? Zanieś do serwisu, na pewno coś poradzą.
 

lenulka

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2006
Posty
1 424
Punkty reakcji
0
mi tez sie wydaje ze to wina telefonu, albo w Twojej okolicy faktycznie nie ma dobrego zasięgu-zdarza się.
U mnie wszystko ładnie smiga ;)
 

maaadzia

w dojczlandzie :)
Dołączył
22 Marzec 2007
Posty
1 858
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
Regensburg
no właśnie aż wierzyć mi się nie chce że orange taki słaby zasięg może mieć...wszędzie gdzie byłam to jest ok bez żadnych problemów.
 

naimad007

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2007
Posty
228
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z Arnhem
albo poprostu kup se wzmacniacz zasiegu np na allegro koszt ok 6-7 zl z przesylka
 

barabasia

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2006
Posty
11
Punkty reakcji
0
Może rzeczywiście telefonik, ale może i nie. Zmień sieć, z heyah nigdzie nie miałam problemów z zasięgiem, choć jeszcze w całej Polsce nie byłam, ale na wielu wygwizdowach :)
 

naimad007

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2007
Posty
228
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z Arnhem
fakt heyah ma dobry zasieg bo ery

jak mialem heyah to wszedzie byl zasieg a teraz mam orange i sa duuze roznice
pzdr
 
Do góry