Czy ten laptop będzie śmigał ?

saviola_13

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2007
Posty
637
Punkty reakcji
4
Wiek
34
Miasto
Krk
http://www.morele.net/produkt/181173/?gcli...CFQtStAodaAwL4Q

Chcialbym zapytać, czy ktoś miał stycznosc z takim laptopem? czy nie mial zastrzeżeń do baterii? Czy ogolnie parametry daja rade (bo po mojemu tak) . Czy nie brakuje mu czegoś istotnego? Ponadto co to znaczy ze nie ma portu dokującego? Z góry wielkie dzięki, laptop ma byc dla siostry głownie do śmigania po necie ;). pzdr
 

Sunray

Bywalec
Dołączył
30 Lipiec 2008
Posty
3 574
Punkty reakcji
60
Wiek
34
Miasto
pomorskie
Hmm jak dla siostry do śmigania po necie... Ja bym kupił coś innego, może tańszego, bo 3gb ramu to do takich prac "biurowych" jest za dużo, dysk jest z kolei zmniejszony, monitor mniejszy niż standardowy, a zintegrowana (?) karta graficzna ogranicza możliwości tego laptopa ;) gwarancja też mało konkretna, najlepiej mieć door-to-door, no i procesor i ram są niezbyt wysoko taktowane (667mhz). A w opiniach sam widzisz ktoś narzeka na baterię... Zastanów się nad czymś tańszym, bo dokładając jakieś 300-400zł można już kupić dobrego laptopa, który ma dużo "bajerów" i specyfikację dobrą do grania w nowe tytuły :) więc w przypadku Twojego linka osobiście nie jestem zachwycony stosunkiem cena/jakość.
 

yeti86

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2006
Posty
2 399
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Jarocin
jak do neta i office głównie jako stacjonarny to 13,3 cala matryca jest mała.

port dokujący służy do tego aby laptop po włożeniu w stacje dokującą (umożliwia podpięcie monitora, klawiatury i myszy na 1 złączu) bez odtwierania ten komunikował się z resztą

bateria ok 2h godzin powinna dać radę.
 

Mordimer

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2008
Posty
7
Punkty reakcji
0
Ewentualnie może też Asus F5SL-AP326C [post="0"]link[/post]
albo po prostu jakiś netbook typu Asus Eee PC 1000HD [post="0"]link2[/post]
 
Do góry