Czy Te Objawy Sa Objawami Nadrzerki?

Kwiatuszek111

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2006
Posty
64
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Z nieba :)))
Od jakiegos tygodnia mam upławy o kolorze brazowo-czerwone i delikatne bole jajnikow, nie wiem czego one sa skutkiem....czy to nadrzerka???czy cos innego... jesli ktos sie w tym orientuje to prosze o wypowiedz..
POZDRAWIAM
 

Margolka

Nowicjusz
Dołączył
15 Styczeń 2006
Posty
404
Punkty reakcji
0
Miasto
nie pamietam...
sie nie orientuje co t ojest i co to bylo.. ale wiem o czym mowisz.. mialam to samo.. ale tylko raz jeden jedyny... i tylko troche...
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Hm... taka wydzielina/śluz nie jest normalnej barwy. Wiem jedno jeśli coś Cie nie pokoi to biegiem do lekarza. Możliwe że złapałaś jakiegoś wirusika lub co innego. Lepiej nie zwlekaj.
 

Karolina_

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2006
Posty
3 201
Punkty reakcji
1
Miasto
o tym wiesz?
Bóle jajników moga być przez torbiela, ja miałam i wiem, że nie ma co zwlekać, bo im większy tym gorzej. Ja zwlekałam i mój torbiel miał wielkośc prawie 8 cm i także wtedy miałam stan zapalny w jednym czasie. A co do upławów to pewnie masz stan zapalny, a z tym też trzeba iść.
 

Kwiatuszek111

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2006
Posty
64
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Z nieba :)))
dzisiaj mam zamiar zadzwonic do ginekologa, jajniki przestaly bolec ale te upławy mam nadal i mam delikatnie napuchniete podbrzusie :(
 

Karolina_

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2006
Posty
3 201
Punkty reakcji
1
Miasto
o tym wiesz?
dzisiaj mam zamiar zadzwonic do ginekologa, jajniki przestaly bolec ale te upławy mam nadal i mam delikatnie napuchniete podbrzusie :(
jeśli masz napuchnięte, tzn. jeśli masz np. torbiel, i jesteś b. sczupła to możesz zobaczyć taką wypukłość tam, gdzie są jajniki, w zależności na któeym masz. Nie przejmuj się. Tylko nie zwlekaj. bo później może to być niebezpieczne:(
 

margi86

Nowicjusz
Dołączył
14 Czerwiec 2006
Posty
108
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
z brzuszka mamusi :P
powiem Ci ze jesli masz brązowo czerwone to juz jest krew w tej wydzielinie i albo to moze być prawdopowobnie bardzo rozwinieta nadzerka lub wirus ale jesli masz juz taką wydzieline to epiej jak najszybciej idz do lekarza........... a wczesniej miałas mniejsze uplawy ??
 

rajana

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2006
Posty
61
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Lublin
taką wydzielinę między miesiączkami miałam w czasie kiedy miałam dużo kłopotów i nerwy mnie nie opuszczały. Ale jesli dochodzą do tego bóle i to napuchnięcie to warto się skonsultować z lekarzem. Nie zwlekaj tylko idz do ginekologa! Daj znać po wizycie co się okazało.
 

Kwiatuszek111

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2006
Posty
64
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Z nieba :)))
Margi86 wczesniej ani troche nie mialam upławow takiego koloru, mialam tak jak kazda dziewczyna wydzieline w dni plodne i to wszystko. Cytologie i wizyte mam 27 wiec musze troche poczekac....:(((duze kolejki....




z dnia na dzien boje sie coraz bardziej bo teraz nawet po stosunku mam delikatne krwawienia a ich nie powinnam miec bo biore tabletki anty... czytalam ze takie sa objawy nadrzerki....:(:(:(:(:(:(:( chyba pojde do prywatnego ginekologa bo 3tygodnie to troche za dlugo...
 
Do góry