Czy te lato bedzie ciepłe ?

Status
Zamknięty.

agaciorek

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2006
Posty
2 417
Punkty reakcji
1
Wiek
39
ja tez w sierpniu wyjezdzam wiec mam nadzieje ze pogoda bedzie ladna bo tego deszczu mam dosyc ;/
 

Johnny Avocado

Czytacz zawodowy.
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
888
Punkty reakcji
0
a mi wszystko jedno jaka ta pogoda będzie...
nigdzie nie wyjeżdżam, nic nie robię i takie mam wakacje :lagodny:
w ogóle do bani. te wakacje nie zaczęły się zbyt dobrze ...

a i życzę upałów ! :D
Wam się przydadzą ;)
 

Tigrunia

Anastazja
Dołączył
1 Czerwiec 2006
Posty
923
Punkty reakcji
0
Miasto
Mazowsze
Jeżeli ma być ciepło w sierpniu to źle bo będe miała tylko 1 miesiąc wakacji :( gdy jest ciepło żyje się aktywnie (w tym sensie że wychodzimy na wycieczki itp.) a gdy jest zimno siedzimy w domu i nic nam się nie chce. Chciałabym wreszczie wyjść na słoneczko poopalać się jechać na działeczkę z przyjaciółmi zrobić sobie grilla, popływać trochę w rzece, a teraz ... teraz nie mogę bo jest zimno :/ Po co mi ciepły wrzesień jak wtedy będe się uczyła bo teraz idę to 3 gimnazjum i będe miała test gimnazjalny więc nic więcej oprócz nauki nie będe robiła :/ Czerwiec lipiec i sierpień powinny byc gorące i cieluchne żebyśmy mogli dobrze wykorzystać czas wakacji a nie chłodne, pochmurne i nudzące nas :/
 

k-j-a

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
249
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Po co mi ciepły wrzesień jak wtedy będe się uczyła bo teraz idę to 3 gimnazjum i będe miała test gimnazjalny więc nic więcej oprócz nauki nie będe robiła :/

aj tylko ak sie mówi :sexy: ja sie uczyłam 2 tyg przed testami... a we wrześniu ide juz do klasy maturalnej w najlepszym LO w okolicy... bo nie chodzi o to żeby sie dużo i długo uczyć przed testami tylko o to by się mądrze uczyć;) życze powodzenia:)
 

PannaMigotka

Nowicjusz
Dołączył
30 Czerwiec 2007
Posty
185
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Z mojego pokoiku
Dokładnie. Ja pisałam w tym roku test gimnazjalny i z moich obietnic, że będę sie tylko uczyć i uczyć zostały tylko puste słowa. Jeśli się uczyłaś przez te 2 lata systematycznie i z rozumem to nie powinnaś mieć problemów. Korzysta z życia bo młoda jesteś. Książki ważne ale trzeba mieć też rozrywki bo długo nie pociągniesz. A żeby nie było OT to pogoda ma się podobno znacząco poprawić od połowy lipca. I trzymam za to kciuki bo mi się już deszcz serdecznie znudził :/
 

Tigrunia

Anastazja
Dołączył
1 Czerwiec 2006
Posty
923
Punkty reakcji
0
Miasto
Mazowsze
Dokładnie. Ja pisałam w tym roku test gimnazjalny i z moich obietnic, że będę sie tylko uczyć i uczyć zostały tylko puste słowa. Jeśli się uczyłaś przez te 2 lata systematycznie i z rozumem to nie powinnaś mieć problemów. Korzysta z życia bo młoda jesteś. Książki ważne ale trzeba mieć też rozrywki bo długo nie pociągniesz. A żeby nie było OT to pogoda ma się podobno znacząco poprawić od połowy lipca. I trzymam za to kciuki bo mi się już deszcz serdecznie znudził :/
Wiem ze jestem młoda, no ale spróbuj to powiedzieć moim rodzicom <_< Dla nich mam się tylko uczyć :/ a właśnie teraz tak dobrze mi się układa życie towarzyskie, często wychodzę na spacery do kina, jeżdze na działkę z kumplami ale moi rodzice na to krzywo patrzą bo dla nich to do 19 roku życia trzeba się uczyć uczyć i jeszcze raz uczyć :/

Korzystałam z tego portalu :p ale już przestałam a to dlatego ze tutak zawsze jest pokazane że pada deszcz :lol:
Ja juz chcę ciepło :(
 

tir driver

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2007
Posty
29
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
BrZeSzCzE
Ciepłe czy nie ciepłe... Jak ktoś pracuje to nawet może lepiej jak jest niższa temperatura ;)
 

Szara_Majka

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2007
Posty
59
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Lubuskie
W moich Brójcach [Lubuskie] 31 stopni i niebo prawie czyściutkie...
No, pierwsza połowa lipca bardziej przypominała początek wiosny niż lato ale ja tam się z tego cieszyłam bo i tak prawie cały dzień spędzałam w pracy.. I gdyby za oknem była ładna pogoda, a ja miałabym siedzieć w pracy i układać blaszki, to chyba trochę nerwów bym zużyła. A sierpień ja i moje znajomki mamy cały wolny, więc mam nadzieję, że pogoda będzie dopisywać tak jak dzisiaj...
 

zioomal

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2006
Posty
2 192
Punkty reakcji
10
Wiek
25
Mam dosyć zimnego lipca. To już nie pierwszy taki niefajny lipiec. Sierpień musi być ciepły i już.
 

Blackowa

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2007
Posty
946
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
Śrem k/Poznania
Wczoraj było gorąco (przynajmniej w wielkopolsce) , dziś również było do południa gorąco, teraz troszeczkę chmury naszły i się ochłodzilo. Ale według prognozy ten tydzien ma być gorący (nawet do 30 stopni na polodniu Polski).
 

Johnny Avocado

Czytacz zawodowy.
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
888
Punkty reakcji
0
ja tam już chyba zapomniałam co to słońce jest :/
u mnie dzisiaj piękne słonko było na niebie :D
cud miód :p
może i do Ciebie wkrótce dojdzie czyściutkie niebo :)

jejku.. kiedy ja ostatnio oglądałam pogodę...hmm..
ciekawe jaka będzie pogoda przez resztę sierpnia o wrześniu nie wspominając :/
 

Pro Traceur

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2006
Posty
555
Punkty reakcji
0
Podobno w drugiej polowie ma być ciepło...

Tak sie sklada dziwnie, ze w wakacje byłem tylko raz nad jeziorem...albo pogoda albo ból głowy po sobocie :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry