Czy taki zestaw pasuje ?

Dołączył
30 Styczeń 2015
Posty
1
Punkty reakcji
0
Jasno-brazowe spodnie, szary sweter oraz biale buty, pasi tak ? Jak nie to jakie buty mozna do tego zestawu podmienic ?
 

Fabri

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2011
Posty
127
Punkty reakcji
8
buty do wymiany koniecznie, brązowe lub czarne, ewentualnie granatowe, nigdy w życiu białe, to po prostu źle wygląda, poza tym do białych butów nie dobrałbyś chociażby takiego istotnego dodatku jak pasek :)
 

Adiyoshi

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2015
Posty
50
Punkty reakcji
0
Dlaczego odradzacie białe buty? Zależy jakie, czasami białe buty wyglądają znakomicie, nie wiem skąd u Was taka niechęć.
 

Fabri

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2011
Posty
127
Punkty reakcji
8
to prawda, pasują, ale do bluzy z kapturem jak dla mnie
nie rozumiem, dlaczego tak wiele osób boi się elegancji w swoim zestawieniu, a właśnie buty odgrywają tutaj znaczącą rolę

mogę się mylić, ale jeśli chodzi o te jasnobrązowe spodnie to masz na myśli chinosy? jeśli tak, to są one stworzone do eleganckich zestawień, ale oczywiście to tylko moje zdanie, co kto woli, co kto lubi, każdy powinien mieć własny styl i nie kierować się opinią innych, ale skoro już pytasz na forum to każdy wygłasza własne zdanie :)
 
O

OmbreClothing

Guest
Tak naprawdę trudno jest cokolwiek powiedzieć po opisie wyłącznie kolorów, które i tak mają masę swoich odcieni - i to własnie one w dużej mierze decydują o tym czy dane ubrania do siebie pasują. Jeżeli jesteś naprawdę zainteresowany czy stylizacja będzie wyglądała fajnie, wyślij parę zdjęć. Mówienie, że białe buty tu nie pasują nie ma najmniejszego sensu ponieważ nie wiemy co to za buty, jaki mają odcień, czy wzory. Wielka niewiadoma. Kolory które oisałeś jak najbardziej do siebie pasują jednak nie znaczy to że stylizacja w połączeniu z tymi ubraniami będzie wyglądać fajnie ;) Wrzucaj zdjęcia, a rzetelnie pomożemy! :)
 
Do góry