Czy taki program istnieje.?

V0lk3r

Nowicjusz
Dołączył
1 Luty 2009
Posty
20
Punkty reakcji
0
Na poczatku wszystkich serdecznie chcialbym powitac.

Mam pytanie do osob, ktore sie na tym znaja. Poszukuje programu, ktory pozwoli mi wyciagnac slowa z piosenki. Przegladalem fora ale o tym nic nie ma. Jest tylko wycinanie slow z piosenki(tak zeby nie bylo slow tylko sama muzyka). Chodzi o to ze potrzebuje ich do mojego mixu, bo sa naprawde odjechane. Jezeli ktos zna taki program prosze o szybka pomoc.
Z gory dzieki. :D
 

Tao

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2009
Posty
449
Punkty reakcji
0
Miasto
Domek na Hawajach
Nie jestem pewien, ale chyba nie ma takiego programu, a jeśli jest to i tak w tle słychać beat (po prostu jest zniekształcenie wszystkich innych dźwięków jak śpiew. Zawsze możesz poszukać na wrzucie czy innych serwisach nazwy piosenki + vocal w opisie dając.
 

V0lk3r

Nowicjusz
Dołączył
1 Luty 2009
Posty
20
Punkty reakcji
0
Probowalem. Jest masakra. Chce posklejac fajne bity a nawet nie moge spokojnie popracowac.;/
Pomozcie ludzie.
 

szybki_rumcajs

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
172
Punkty reakcji
0
Daj sobie z tym spokój na wyciecie wokalu trzeba poświęcić mase czasu a i tak ostateczny efekt to przeważnie "kupa"
Acapellas4u.uk <- zarejestruj sie i poszukaj wokali które cie interesują
 

mariusz1989

My name is Trance
Dołączył
22 Czerwiec 2007
Posty
2 173
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Bydgoszcz - Jaworzno - Kraków
jest mozliwosc wysciecia vocalu nawet i FL Studio ale EQ piosenki składa sie z dzwieków low high i medium kazdy ma wpływ na kazdy dzwiek w piosence jak i w vocalu wiadomo ze bas to low ale głos ludzki tez posiada niskie dzwieki wiec jest to praktycznie niemozliwe , musiałbys miec czysto ze studia nagrany vocal ;)
 
Do góry