Czy tabletki odchudzające działają?

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
Miałam kiedyś 4 kg nadwagi-niewiele,tyle przytyłam po zimie.Skusiłam się na tabletki-opinie miały wręcz cudownych-zżerających tłuszcz.Na mnie nie zadziałały.Wzięłam się do ćwiczeń+ basen i na efekty długo nie czekałam.
 
D

Dziubek_1

Guest
no właśnie- zamiast wydawać na tabletki, cudowne środki i maści lepiej kupić karnet na basen.
 

spajlar

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2012
Posty
5
Punkty reakcji
0
Jak dla mnie takie tabletki nie działają. Sam ich nigdy nie brałem, ale wydaje mi się, że są produkowane dla osób, które są zdesperowane do tego, żeby stracić jak najszybciej wagę w najłatwiejszy sposób, a tak się nie da. Do tego potrzeba odpowiedniej diety oraz ćwiczeń.
 
K

kabol

Guest
Tabletki tabletkom nie równe - każde tabletki są całkowicie inne, nie podobne do siebie - mają różny skład, różną skuteczność.
Wkładanie wszystkich do jednego worka jest po prostu całkowicie pozbawione sensu. Nie sądzicie? U mnie Foreverslim dało aż zaskakująco dziwne efekty, czego sama do końca nie rozumiem, ale akurat z tego tylko się cieszę.
 

wesolaasia21

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2012
Posty
243
Punkty reakcji
0
Wiek
32
zdrowe odżywianie i ćwiczenia na pewno są lepsze od faszerowaniem się lekami bo jak wiadomo leki nawet te wspomagające odchudzanie może i pomagają schudnąć nie wiem bo nigdy takich leków nie brałam i brać nie zamierzam ale działają niekorzystnie na nasza wątrobę a po co na własne życzenie psuć sobie wątrobę. co do ćwiczen to nie same ćwiczenia są ważne a systematyczność i oczywiście dobrze dobrana dieta.
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
Tabletki tabletkom nie równe - każde tabletki są całkowicie inne, nie podobne do siebie - mają różny skład, różną skuteczność.
Wkładanie wszystkich do jednego worka jest po prostu całkowicie pozbawione sensu. Nie sądzicie? U mnie Foreverslim dało aż zaskakująco dziwne efekty, czego sama do końca nie rozumiem, ale akurat z tego tylko się cieszę.
Właśnie takie teksty ,opinie były na środku który kupiłam,zwykłe oszustwo.Ja się na to nie łapię.Przestrzegam też przed kupowaniem środków z internetu,moja znajoma poważnie się po czymś takim rozchorowała,choć w składzie rzekoma same zioła .Dopiero gdy trafiła do szpitala,przebadano to paskudztwo w laboratorium,nie będę pisać co w tym było, bo to prawdziwy szok.
 

smiley23

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2012
Posty
14
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Warszawa, centrum
ja na nadmiar tłuszczu używam spalaczy dla kulturystów... Scorch men, albo venom... Zawierają dużo kofeiny, więc mogą być niebezpieczne dla tych co np. nie piją w ogóle kawy. Do tego full innych substancji. Alli na mnie nie działa i inne rzeczy z apteki :/
 
D

dMn.S

Guest
zdrowe odżywianie i ćwiczenia na pewno są lepsze od faszerowaniem się lekami bo jak wiadomo leki nawet te wspomagające odchudzanie może i pomagają schudnąć nie wiem bo nigdy takich leków nie brałam i brać nie zamierzam ale działają niekorzystnie na nasza wątrobę a po co na własne życzenie psuć sobie wątrobę. co do ćwiczen to nie same ćwiczenia są ważne a systematyczność i oczywiście dobrze dobrana dieta.

Dokładnie, nie widzę sensu, aby wydawać kase na tabletki. To juz trzeba uciekać się do takich środków, które nas bardziej zepsują niż "upiększą"? Ćwiczenia i dieta - koniec. Nie mówię nawet o jakiejś super diecie, po prostu pilnowanie się. Najważniejsze są natomiast ćwiczenia, odpowiednie.
 
K

kabol

Guest
Tabletki pomagają sie odchudzać, ale same was nie odchudzą. U mnie głodówki kończyły się zawsze tak samo - niczym, albo ewentualnie efektem jojo. Przy tabletkach Foreverslim potrafiłam systematycznie zmieniać swoje przyzwyczajenia, dzięki czemu po prostu wagę udalo się utrzymać później. Nie wiem jak działają te tabletki, ale to jak na razie jedyna metoda, która dała w moim przypadku efekty.
 

Szczupluka_Moni

Nowicjusz
Dołączył
22 Luty 2013
Posty
8
Punkty reakcji
0
Tabletki dzialaja jak placebo, czlowiek mysli ze pomagaja, ale gdy sie przylozy do diety.
Wystarczy pomyslec, czy jedzac same tabletki i opychajac sie slodkosciami mozna schudnac??
Skutek bedzie zupelnie odwrotny.
Moze i takie tabletki oddzialywuja na psychike, ale trzeba czegos wiecej niz samej tabletki.
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 023
Punkty reakcji
19
Miasto
Oświęcim
No nie wszystkie. Niektóre zawierają efedrynę i działają jak amfa - hamują uczucie głodu. Ale dla organizmu więcej przynoszą szkody, niż pożytku.
 

Natasza1985

Nowicjusz
Dołączył
15 Czerwiec 2013
Posty
36
Punkty reakcji
0
Zdrowe odżywianie i ćwiczenia jak najbardziej ale tabletki to przyśpieszają bo na samej diecie i ćwiczeniach to cięzko i długo lecą te kilogramy w dół. Sam tastowałam tabletki odchudzające i mogę przyznać że one działają :)
 

Lazurowa78

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2012
Posty
67
Punkty reakcji
0
Tabletki odchudzające nie zniszczą tych setek kalorii, które w siebie wrzucimy jedząc np. słodycze, więc można takie suplementy połączyć, ale z dietą niskokaloryczną, wtedy ma to sens. Sama na sobie sprawdziłam, że dobre efekty odchudzające przynosi taka właśnie dieta i zażywany przeze mnie od dłuższego czasu preparat o nazwie Chlorella, który usuwa z organizmu toksyny, spowalniające proces chudnięcia. To jest dobry duet, ponad 1 kg tygodniowo jest mniej na wadze:)
 

Gosia Gajewczyk

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2013
Posty
2
Punkty reakcji
0
sssss55555 napisał:
Tyle mówi się o skuteczności tabletek typu ali i tym podobnych, ale czy one naprawdę działają?
Czy ktoś z was może powiedzieć, że kupił je i jest zadowolony z wydanych pieniędzy?
A może jednak to zdrowe odżywianie i ćwiczenia dają efekty?
Co jeśli połączy się te dwie rzeczy?
tabletki działają jedynie na naszą psychikę
biorąc je wierzymy że działają, w międzyczasie staramy się mimo wszystko nie jeść "niezdrowego"
i w ten sposób trochę możemy schudnąć, jednak tabletki przestają działać po pewnym czasie, ponieważ dieta którą stosujemy jest zazwyczaj nieprawidłowo skomponowana, wtedy sięgamy po kolejny suplement i kolejny

samba_mamba napisał:
Efekt placebo ;) Sprawdziłam na sobie.
dokładnie zgadzam się! :)
 
D

Dietunio

Guest
Tabletki odchudzające mają bardzo dobre działanie, tylko i wyłącznie jak zaczniemy zdrowo jeść, wtedy tabletki przyśpieszą nam metabolizm, co wiąże się z szybszym spalaniem kalorii.
 

inherentny

Geniu Loci
Dołączył
19 Grudzień 2012
Posty
270
Punkty reakcji
13
Miasto
kraków
Nigdy niestosujcie środków odchudzających jeśli nie macie 100% pewności że nie będzie żadnych skutków ubocznych. Takiej pewności nigdy mieć nie będziecie, więc nie próbujcie takich leków.
 

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zale
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
3 319
Punkty reakcji
40
Przyśpieszona przemiana materii i szybkie zużywanie zapasów tłuszczu może być powodowane przez zwiększenie aktywności tarczycy. Chyba nie powinno się zażywać tabletek to powodujących bez konsultacji z lekarzem, bowiem przekroczenie granicy ilościowej może skończyć kłopoty z wagą w sposób ostateczny.

Najlepiej byłoby to robić podczs pobytu w szpitalu.
 

Sanderka88

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2013
Posty
15
Punkty reakcji
0
Moim zdaniem nie :p dopóki nie zmienisz nawyków żywieniowych to nie schudniesz, same tabletki nie pomogą.
 

ronee

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2013
Posty
20
Punkty reakcji
0
Sanderka88 napisał:
Moim zdaniem nie :p dopóki nie zmienisz nawyków żywieniowych to nie schudniesz, same tabletki nie pomogą.
Też tak uważam.
Natomiast jeszcze są szkodliwe dla zdrowia. Tylko ci leniwe myślą, że coś takiego im pomoże.
A wystarczy tylko zająć się sobą: zmienić nawyki żywieniowe, dodać fizycznej aktywności trochę. I voila!
 
Do góry