Czy spotkać się?

Status
Zamknięty.

Uschnięta

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2009
Posty
19
Punkty reakcji
0
Rozmawiam od jakiegoś czasu z chłopakiem na GG, on jest starszy ode mnie o 3 lata.. Jesteśmy z jednego miasta, a więc spotkanie nie byłoby problemem.
Nie wiem tylko, czy spotkać się z nim, mam wrażenie, że jeszcze niedostatecznie go "poznałam", w tym sensie wirtualnym.
Radzicie iść na żywioł teraz natychmiast, czy jeszcze pogadać bez zobowiazań?
 

Predictable

Bywalec
Dołączył
7 Grudzień 2008
Posty
1 739
Punkty reakcji
60
Miasto
Wielkopolska
Moim zdaniem lepiej poświęcić więcej czasu na rozmowe na żywo niż na gadu . Jak lubisz zaryzykować to poprostu zrób to , żebyś tylko nie żałowała niczego .
 

marta..

(...)
Dołączył
9 Listopad 2009
Posty
843
Punkty reakcji
71
Miasto
Home is where the heart is.
Mi się zdaje, ze aby związek tzw. przez Internet miał jakiekolwiek szanse to trzeba, go jak najszybciej przenieść do świata rzeczywistego. Przeciąganie momentu spotkania, może być tylko przedłużaniem złudzeń, bądź odwrotnie. Co Ci szkodzi poznawać się rzeczywiście, a nie wirtualnie. To pierwsze chyba bardziej naturalne jest. Może też najpierw przez telefon pogadać, bo pisać to można dosłownie wszystko ;)

Oczywiście to też zależy chyba od tego jak traktujesz ta znajomość, jeśli oczekujesz po tym czegoś więcej i on też to się spotkaj, jak nie to poczekaj. Jeśli masz też jakieś wątpliwości co do niego to, może też. Ja osobiście to się takich obcych ludzi z neta boje heh ;)

A trzy lata to akurat, chłopcy są za nami rozwojowo 4 do tyłu hehe :D

Ale ogólnie jeśli to już trawa dość długo już, bo nie napisałaś ile, to moim skromnym zdaniem lepiej się spotkać. ;) Zwłaszcza, ze są ku temu sprzyjające warunki.
 

Rotek

(nie)ciekawy
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
3 004
Punkty reakcji
55
Wiek
33
Miasto
Spod Mostu
Spotkaj się. Przez internet to można każdy kit sprzedać :) i dużo w nim pomyleńców tak zweryfikujesz sobie fakty.
 

Uschnięta

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2009
Posty
19
Punkty reakcji
0
Tak, ale ja właśnie zakończyłam związek. Coś mnie do niego ciągnię. Powiem Wam szczerze, że ja chyba wolę poczekać, bo fajnie nam się gada, ale czuję jakiś dystans czasami.. coś nie styka, nie jestem pewna, jaki on jest, nie znam go, spotkania się trochę boję.
 

Uschnięta

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2009
Posty
19
Punkty reakcji
0
Bo szukam potwierdzenia.. "tak, lepiej poczekać, lepiej zrobić podłoże"..
to taka ludzka przekora.
 

Rotek

(nie)ciekawy
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
3 004
Punkty reakcji
55
Wiek
33
Miasto
Spod Mostu
Tak, ale ja właśnie zakończyłam związek. Coś mnie do niego ciągnię. Powiem Wam szczerze, że ja chyba wolę poczekać, bo fajnie nam się gada, ale czuję jakiś dystans czasami.. coś nie styka, nie jestem pewna, jaki on jest, nie znam go, spotkania się trochę boję.

Hmm mamy Cię przekonać do zmiany własnego zdania?
Spotkanie jest prostym rozwiązaniem - poznanie przez gg = big fail.
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Rozmawiam od jakiegoś czasu z chłopakiem na GG, on jest starszy ode mnie o 3 lata.. Jesteśmy z jednego miasta, a więc spotkanie nie byłoby problemem.
Nie wiem tylko, czy spotkać się z nim, mam wrażenie, że jeszcze niedostatecznie go "poznałam", w tym sensie wirtualnym.
Radzicie iść na żywioł teraz natychmiast, czy jeszcze pogadać bez zobowiazań?


Radzilabym jeszcze pogadac, ja jak kogos poznawalam na necie, to np wolalam spotkac sie po miesiacu a nie np za tydzien jak niektorzy preferuja
 

monikaaa2003

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2009
Posty
227
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Legnica
Monique19 napisał:
Radzilabym jeszcze pogadac, ja jak kogos poznawalam na necie, to np wolalam spotkac sie po miesiacu a nie np za tydzien jak niektorzy preferuja
Też jestem tego samego zdania. Jak ktoś "wytrzyma" z Tobą przez dłuższy czas na gg i nie będzie nalegał na spotkanie w realu, to jest spore prawdopodobieństwo, że nie jest jakimś psychopatą i że nie odrąbie Ci głowy na pierwszym spotkaniu. :)
 

MeG8888

mała słodka czekoladka.
Dołączył
10 Styczeń 2008
Posty
558
Punkty reakcji
8
Miasto
nie znajdziesz.
lepiej od razu się spotkać.
przez internet ludzie często kreują się na kogoś kim nie są. wtedy łatwo o rozczarowanie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry