Czy Sex Jest Potrzebny W Zwiazku?

czy jest potrzebny w zwiazku?

  • Tak

    Votes: 0 0,0%
  • NIE

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    0

jelonek

how can I ever change things that I feel?
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
1 501
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Kraków
jesli Twoj chlopak ma duzy temperament w łózku zapewniam Cie ze jak był sam też to robił(masturbowal sie)... moze sie przed toba zapierać ale mężczyzni juz tacy sa ...

A moj dalej robi, ja zreszta tez, bo czasami nie udaje nam sie spotykac nawet z dwa tygodnie tak, zeby nikogo w domu nie bylo :p
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
no teraz to juz raczej jestem zaspokajana i jego tez zaspokajam i jest oki, na szczescie mamy jego pokoj bo u mnie to niestety sie nie da
 

Agnes5

Nowicjusz
Dołączył
29 Grudzień 2005
Posty
55
Punkty reakcji
0
Seks jest czymys pieknym w zwiazku i jest to tak jakby ostatni etap zblizania sie do siebie dwoch osob :) Bez tego nie mozna zyc :p
 
D

_-_ DeViL _-_

Guest
LUDZIE SEX W ZWIĄZKU JEST POTRZEBNY O CZYMN TU WOGÓLKE ROZMAWIAĆ ZAKOŃCZMY TEN TEMAT :D :sexy: :sexy: :sexy: :sexy: B) B) B) :papa: :papa: :papa:
 

Agnes5

Nowicjusz
Dołączył
29 Grudzień 2005
Posty
55
Punkty reakcji
0
Tomi wybacz moze to zle sformulowałam :p powinnam byla napisac ze by mi cos brakowalo :p wiec juz sie tego nie czepiaj :p w kazdym razie seks jest i bedzie potrzebny w zwiazku ale mozna bez nigo zyc chociaz wtedy by cos brakowalo :p Prosze bardzo :p
 
D

_-_ DeViL _-_

Guest
Tomi wybacz moze to zle sformulowałam :p powinnam byla napisac ze by mi cos brakowalo :p wiec juz sie tego nie czepiaj :p w kazdym razie seks jest i bedzie potrzebny w zwiazku ale mozna bez nigo zyc chociaz wtedy by cos brakowalo :p Prosze bardzo :p
Nie zgadzam sie!! Boże .....
 
Do góry