Czy Sejm Ogłosi Jezusa Królem Polski?

ania_civ

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2006
Posty
1 881
Punkty reakcji
0
Maria została ustanowiona królową Polski w czasach mocno odległych, obecnie ten tytuł ma znaczenie jedynie w sferze religijnej. Gdyby zaproponował to kościół - prosze bardzo. Ale nie życzę sobie ukościelniania polityki, coraz poważniej zastanawiam się, czy jest miejsce dla normalnych ludzi w tym kraju absurdu. Oby do wyborów.
 

fst

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2006
Posty
236
Punkty reakcji
0
toż to wstyd na cały świat co się w tym kraju dzieje... Różnych rzeczy po (p)osłach się można było spodziewać - ale to już delikatnie mówiąc przegięcie... Tu człowiek o zdrowych zmysłach nie da rady żyć.
 

cruel_woman

....::::sinner::::....
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
2 197
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
by nie było...71
Ja jestem pewna, że oni coś ćpają .... :mruga:
Faza.... Może niedługo będą stosować przymus wyznaniowy .. niewiernych do lochu ! a co ! :D
 

NatashaM

aliena vitia in oculis habemus, a tergo nostra sun
Dołączył
27 Październik 2006
Posty
1 956
Punkty reakcji
102
Wiek
33
Miasto
z Miasta ;)
Taaaa... od razu na stos z innowiercami :/ Aż mi wstyd za ten kraj, najpierw bliźniacy na najważniejszych stołkach w państwie, teraz to :eek: Nic, tylko się uczyć i wypierdzielać z tego kraju, bo cofamy się do średniowiecza. Ciekawe co nam zafundują za miesiąc czy dwa. Strach się bać :bag:
 
Dołączył
13 Grudzień 2006
Posty
23
Punkty reakcji
0
Wiek
41
zostanie przywrocona inkwizycja i wszystkich ktorzy nie nosza moherka na glowie spala na stosie, by swiety plomien oczyscil nasze dusze z grzechu :D
a tak calkiem powaznie to jak myslicie, czym to przebiją?
byly juz modly o desz, teraz jezus krolem... czy da sie wymyslec coś bardziej absurdalnego?
 

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
36
Szczerze wam współczuję.
Naprawdę.
No dobra, już dość dobrej strony mnie.
Mi to dynda, ja jestem daleko i Kaczyński może mi conajwyżej dać ulotkę :D
 

Lucjanxx

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2006
Posty
36
Punkty reakcji
0
To najgłupszy pomysł jaki wyszedł z Sejmu po 1989 roku.To jest absurdalne po prostu żeby w 21 wieku w państwie w środku Europy chciano wprowadzić coś takiego.I znowu będą się z nas śmiać za granicą:(
 

Qon

Eksperfekcjonista
VIP
Dołączył
21 Grudzień 2006
Posty
7 886
Punkty reakcji
184
Miasto
Alpha Centauri
To najgłupszy pomysł jaki wyszedł z Sejmu po 1989 roku.To jest absurdalne po prostu żeby w 21 wieku w państwie w środku Europy chciano wprowadzić coś takiego.I znowu będą się z nas śmiać za granicą:(

jak by stwierdził Lepper: lepiej żeby się z nas śmiali niż o nas nie słyszeli
 

Merope

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2006
Posty
333
Punkty reakcji
0
A ja chce mieć za króla Gandalfa!
Albo nie... Robocopa ;)
I co teraz będzie?;p
 

Kasuge

Nowicjusz
Dołączył
24 Grudzień 2006
Posty
29
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Zabrze
btw. jakie prawo ma Polska do koronowania Jezusa jako Króla? :D To też śmieszy...
 

Shannon_Clair

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2006
Posty
82
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Płock
Jezus królem Polski? Nie no bez przesady. Rządzący chcą za wszelką cenę stać się bardziej religijnni. Radio Maryja, Jezus królem Polski... Ludzie w Polsce chcą się utożsamiać z Janem Pawłem II (choć często jest to sztuczne), a rządzący to wykorzystują... Ech...
 

Rafał Istebna

Nowicjusz
Dołączył
29 Grudzień 2005
Posty
321
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Zacznijmy od tego, że dla każdego katolika Jezus jest królem świata (w tym Polski chyba :)) jeśli o mnie idzie to nie wniesie zupełnie nic w moje postrzeganie rządu i mojej ojczyzny. Jeśli to wejdzie to mam pewność iż będzie to zagrywka polityczna mająca na celu pozyskanie osób w wieku 50 czy 60 lat ze wsi chyba głownie, takich co codziennie widuje się w kościele nie dziwcie się temu przecież to spora liczba głosów jest

Kościół na pewno zachowa dystans co do tego, w ogóle oburza mnie to iż politycy używają religii jako narzędzia do pozyskania głosów. Jak długo będę żył nie oddam głosu na partię która wykorzysta religię w kampanii choćby nie wiem jaki miała program są pewne granice dobrego smaku !!!
 

sandra_TS

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2006
Posty
8
Punkty reakcji
0
Czy oni na tej Wiejskiej naprawdę nie mają co robić? Zamiast się zająć bezrobociem [no proste, bezrobocie maleje bo kwiat młodzieży emigruje na Wyspy-ale jesli taka ma być walka z bezrobociem to ja dziękuję serdecznie] to wymyślają cuda.

Cesarzowi co cesarskie co Boskie – Bogu
 

Jimmy Pejcz

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2006
Posty
12
Punkty reakcji
0
Miasto
z tamdąd! o tam!
Co za idioci... ten kraj nie przetrwa rządów Pis. Jezusa królem polski - bo padne! A może jakąś wybierzmy inną fikcyjną postać... ja proponuję Luke'a Skywalker'a z gwiezdnych wojen.
 
Do góry