Czy są jeszcze normalnie faceci na tym świecie?

Oczy nocy

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2009
Posty
9
Punkty reakcji
0
No właśnie czy są jeszcze? Tacy którzy nie zawiodą i nie zostawią? I po prostu będą? Przestaje wierzyć :( Może znajdzie się jakiś chętny kolega do pogadania albo skoczenia na piwko? Jestem z Olsztyna. Mam 21 lat. Mój mail to ula___1989@o2.pl
 

temu#

a dlaczego nie?
Dołączył
24 Grudzień 2008
Posty
632
Punkty reakcji
26
Miasto
Tychy
Szukanie znajomych w Internecie nie jest dobrym rozwiązaniem. :mruga:


------------------------
ps:

Temat typu "zachowania społeczne i kontakty z wykorzystaniem środowiska elektronicznego, reaktywne znajomości", jest dość dziwny ale to już kwestia gustu, mogłaś wybrać lepiej ;) .
 

samotnawsieci93

Bywalec
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
2 716
Punkty reakcji
82
Normalność jest pojęciem względnym. Każdy człowiek definiuje ją inaczej, w zgodzie ze swoim światopoglądem.
 

temu#

a dlaczego nie?
Dołączył
24 Grudzień 2008
Posty
632
Punkty reakcji
26
Miasto
Tychy
Błąd głupoty gadasz.Ja znalazłem swoją dziewczynę w internecie i jest ok :)
Pewnie nigdzie nie ma żadnych takich statystyk, no ale jak Ci się wydaje. Ile ludzi na tych wszystkich które się spotkały przez Internet nie doznały rozczarowania?

----------
edit:

Mamy rozumieć że będziesz zachęcał swoje dzieci do szukania znajomych w Internecie no bo przecież jest to dobrym rozwiązaniem, tak?
 

temu#

a dlaczego nie?
Dołączył
24 Grudzień 2008
Posty
632
Punkty reakcji
26
Miasto
Tychy

Oczy nocy

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2009
Posty
9
Punkty reakcji
0
Po pierwsze jestem już na tyle duża że potrafię się sama o siebie troszczyć. A wszystkich moich byłych chłopaków poznałam na żywo i nie trafiałam dobrze :/ Więc chyba nie ma już normalnych facetów.
 

temu#

a dlaczego nie?
Dołączył
24 Grudzień 2008
Posty
632
Punkty reakcji
26
Miasto
Tychy
Po pierwsze jestem już na tyle duża że potrafię się sama o siebie troszczyć. A wszystkich moich byłych chłopaków poznałam na żywo i nie trafiałam dobrze :/ Więc chyba nie ma już normalnych facetów.
No tak, normalni faceci wygineli wraz z inteligentnymi kobietami <_<.
 
A

arkovianin

Guest
Po pierwsze jestem już na tyle duża że potrafię się sama o siebie troszczyć. A wszystkich moich byłych chłopaków poznałam na żywo i nie trafiałam dobrze :/ Więc chyba nie ma już normalnych facetów.


Są normalni faceci np ja ale ja już mam drugą połówkę.
 

andis26

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Powiem wam jedno sa jeszcze normalni faceci ja tez do nich naleze ale to zadkosc kazdy za czyms pedzi albo jest zapatrzony w siebie ale juz tak jest i niestety bedzie jeszcze sa normalni ale to rzadkosc :(

No właśnie czy są jeszcze? Tacy którzy nie zawiodą i nie zostawią? I po prostu będą? Przestaje wierzyć :( Może znajdzie się jakiś chętny kolega do pogadania albo skoczenia na piwko? Jestem z Olsztyna. Mam 21 lat. Mój mail to ula___1989@o2.pl
 

Hendoslaw

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2011
Posty
112
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Gdynia
Nikt nikogo nie zostawia bez powodu. Taka niestety jest prawda. A porządni faceci są, tylko zazwyczaj wkoło jest pełno nie porządnych kobiet. Nie mart się tym tak.
 
Do góry