Czy Są Jeszcze Na Tym świecie Normalni Faceci

dodzia

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2005
Posty
125
Punkty reakcji
0
Miasto
z krainy Łagodności;)
Witam!!
Problem ten wydawał mi się niedawno dość błachy, ale coraz baardziej się boję. Już pisze o co mianowicie chodzi. Otóż mam już dość samotności a młoda nie jestem hehe! Jednak gdzie się nie obejrze to są same geje. Osobiście nie mam nic przeciwko nim, gdyz mam przyjaciół z tego grona. Jednak wszędzie są albo geje albo bi.. Nie wiem może ja tak mam, ale gdzie kogos poznam to właśnie z tego grona. I jak ja mam sobie fajnego faceta poszukać? Nie wiem może to jest tak, że obracam się w tym środowisku ale nie wydaje mi się. Oststnio moja koleżanka po dość długim związku dowiedziała się, że jej facet zdradził ją z innym. I zaznaczam nie pierwszy raz ją to spotkało;-( Przykre ale niestety prawdziwe;-( No i pytam jak tu zaufać facetowi?? Ciekawa jestem co Wy o tym sadzicie. Pozdrawiam serdecznie;)
 

maniac82

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2006
Posty
437
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Gdzies
ciekawy problem :) nie spotkalem sie z czyms takim, najlepszym rozwiazaniem jest znalezienie sobie jakiegos hobby lub rozwijanie juz istniejacego i spotykanie sie z ludzmi ktorzy lubia to samo
pozdrawiam
 

paulista

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2005
Posty
801
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Koszalin
ja Cię droga dzodziu mogę zapewnić że jestem w 100% heteroseksualny i większość (100% heh) moich kumpli też....więc istnieją normalni faceci jeszczeee :p
 

a.n.i.a.

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2006
Posty
1 064
Punkty reakcji
0
Wiek
40
No ja innego wytłumaczenia niż obracanie sie w takim towarzystwie nie widze, bo osobiście nie zdarza mi się poznwać wielu gejów i biseksualnych...:p więc jestem zdania, że normalnych facetów na świecie jest wieeeeeeeeeeelu ;)
 

ma2dzia

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2006
Posty
715
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
dziecko lasu:P
mi sie wydaje ze to kwestia twojego towarzystwa...na swiecie jest naprawde mnostwo normalnych facecikow :)
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Nigdy nie spotkalam sie z takim kims, moze to i lepiej. Ale to chyba ze wzgledu mojego wieku. Az sie zdziwialm jak przeczytalam ze az tak czesto spotykasz sie z takimi ludzmi...Na świecie sa naprawde jeszce normalni faceci ;) i mam nadzieje ze ich nam nie zabraknie.
 

Karolowy Pabloski

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2005
Posty
413
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Starachowice POL / GBR
Pewnie, ze sa normalni.
Choc by ja w calej okazalosci ;)

Ale wiem co to za problem.
Facet przystojny i masz swiadomosc, ze nie masz najmniejszych szans, bo on za facetami sie tylko oglada.
Ja Ci tylko wspolczuje i zycze spotkania prawdziwego FACETA !!
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
jejku tylu facetow dokola, musisz po prostu poznac nowych ludzi i wybic sie z tego towarzystwa, jak wiesz ze tam nikogo na reszte zycia nie znajdziesz
 

dodzia

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2005
Posty
125
Punkty reakcji
0
Miasto
z krainy Łagodności;)
hmmm!!dzięki za rady.Włączyło mi sie myślące hehe!! Ale serio to wcale nie jest takie proste. Nie wiem może mieszkam w mieście zdominowanym przez geji ;-) Baardzo ich lubie,szanuje i takie tam. Każdy w sumie robi to co lubi, prawda?, jednak czasami mnie to męczy. Męczy mnie to towarzystwo, ich światek. Ale to nie takie proste odsunąć się od nich, bo przyjaźnimy się długo a przyjaźń jest ważna prawda? Poza tym no nie wiem, brak mi słów juz na to wszystko bez kitu hehe;-).Już nie wiem czy śmiać się czy płakać... :pokrecony:
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
nie musisz sie od nich odsuwac calkowicie, wystarczy ze poznasz paru ludzi o innych pogladach i im powiecisz wiecej czasu
 
Do góry