Czy rozmiar biustu ma duze znaczenie

Tusia188

ex uzytkownik
Dołączył
9 Czerwiec 2009
Posty
616
Punkty reakcji
1
Witajcie chcialabym sie dowiedziec jak duze znaczenie tak naprawde ma rozmiar biustów.Jak zapatruja sie na to panowie i jak kobiety którym Bozia biustu poskąpila radza sobie ze znoszeniem tego, ze ich ukochany wodzi wzrokiem za chojniej obdarzonymi kobietami.Co robic zeby sie nie zloscic i smucic z tego powodu?? :(
 

oxLOVEorHATExo

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2009
Posty
3
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Poznań
To zależy od faceta. Jedni wolą kiedy kobiety maja duży biust, inni się tego brzydzą. A tak w ogóle to jesli ty bedziesz sie czuła dobrze w swojej skórze to napewno wiecej chłopaków zwróci na ciebie uwagę. Wiec postaw na pewność i akceptację siebie.!
 

kicajaj

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2009
Posty
212
Punkty reakcji
0
kwestia gustu

ja preferuję biust mały i średni

większy niż C to zdecydowanie za duży
 

Asia12

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2009
Posty
627
Punkty reakcji
1
Wiek
52
Miasto
okolice Warszawy
Kropeczka hm, jestem właścicielką takiego mini ale cała jestem w rozmiarze mini .Jakoś duży by nie pasował
Jak radzę sobie ha ha od bardzo dawna są kąśliwe uwagi no cóż jeden lubi to inny tamto !wychodzę z założenia że gdyby wszystkie kobiety były tego samego rozmiaru no to ha ha życie erotyczne by umarło (w pewnym sensie)

ha ha są proste ćwiczenia na poprawę biustu/wygląd (zapobiegają z wiekiem ha ha zwisowi prostemu w dół ) przy okazji pozwalają na poprawę mięśni .Ha ha, przy odpowiednim partnerze może być fajna zabawa (przyjemne z pożytecznym) a tak całkiem na serio to jeśli facet jest zainteresowany no to przecież widzi na załączonym obrazku jaki mniej więcej rozmiar ma właścicielka .
 
W

wroneczki4

Guest
Moja pierwsza( i chyba jedyna) miłość miała dość małe piersi, ale jakoś mi to nie przeszkadzało i cieszyłem się tym co mam.
Teraz ogólnie to szukam piersi do których fajowsko będzie się przytulić i w dłoni się raczej nie zmieszczą.
Sprawa biustu- kwestia gustu.
Ogólnie gdybym miał do wyboru dodę lub pierwszą to bez wątpienia bym brał 2...
Piersi mają znaczenie, ale nie są najważniejsze!

PS: Wiem, że to co napisałem sobie przeczy, ale jaśniej nie potrafię napisać :D
 

myszka_90

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2008
Posty
87
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Kielce
Ja dużego biustu nie mam-duże B/małe C:) Mojemu facetowi mieszczą się w dłoni i jest zachwycony nimi:) A z kompleksem małego biustu poradziłam sobie dzięki Niemu:)
 

kasia1648

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2008
Posty
597
Punkty reakcji
3
Miasto
TrOcHe Tu TrOcHe TaM
To kwestia gustu:)Ja mam kolezanke co ma bardzo male piersi i nie czuje sie z tym dobrze bo idac ulica czesto faceci mowia,ale ma male groszki <_< Ja natomiast mam duzy biust i sa momenty,ze glupio sie czuje jak ide,a kazdy sie patrzy nawet kobiety za to moj maz mowi,ze jemu odpowiada taki ;) przynajmniej jest za co zlapac :D

Jeden lubi male :D drugi lubi duze :D :lol:
 

iwans

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2008
Posty
515
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Gdańsk
Ja wolę dziewczyny z małym i średnim biustem. Jak kogoś kochasz to nie ze względu na cycki :p
 

Tusia188

ex uzytkownik
Dołączył
9 Czerwiec 2009
Posty
616
Punkty reakcji
1
ja to zwalam troche na nature faceci tak juz maja ze sa wzrokowcami i automatycznie glowa sie im odwraca jak fajna babka sie przewinie z fajnym biustem nie odbierzcie tego zle ale sama sie na tym lapie czasem :D , wiecie co mi pomoglo przejsc z A na B? drozdze ale nie te spozywcze tylko w tabletkach naprawde dzialaja, polecam.
 

verywell

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2009
Posty
121
Punkty reakcji
5
Miasto
to tu,to tam :)
Oj kobietki,ale faktycznie macie problemy :p
ikusia18 Napisano Dzisiaj, 11:07
cieszmy sie tym ze mamy biust inne kobiety nie moja i zyja

swiete slowa ikusia18@ :)

Od siebie dodam tylko tyle,ze biust maly czy tez duzy-kazdy ma swoje dobre i gorsze aspekty.Dziewczyny z biustem od A po C -cieszcie sie bardzo,bo mozecie przebierac od koloru do wyboru w sklepach z bielizna :p Kobitki bardziej obdarzone przez nature maja juz z tym problemy,niestety.
 

ikusia18

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2009
Posty
199
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
tu i tam gdzie sie da ...
Oj kobietki,ale faktycznie macie problemy :p


swiete slowa ikusia18@ :)

Od siebie dodam tylko tyle,ze biust maly czy tez duzy-kazdy ma swoje dobre i gorsze aspekty.Dziewczyny z biustem od A po C -cieszcie sie bardzo,bo mozecie przebierac od koloru do wyboru w sklepach z bielizna :p Kobitki bardziej obdarzone przez nature maja juz z tym problemy,niestety.



dzieki one zamrtwiaja sie biustem a moze sa wazniejsze sprawy niz biust !! cieszczie sie ze macie biust zdrowy !!!!!!!
 

Ginewra_

Muchacha negri.
Dołączył
12 Lipiec 2007
Posty
764
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Miasto
Gdzie nikt mnie nie znajdzie.
Ja mam baaardzo mały biust, praktycznie mogłabym chodzić bez stanika :/ . Specjalnie mi to nie przeszkadza, ale nie zaszkodziłoby, gdybym miała trochę większe piersi ^^ . A co do tego, kto jakie lubi - są różni mężczyźni, różne gusty ;) .
 
Do góry