Czy Robiłyście Już ''loda''?

aekw

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2006
Posty
563
Punkty reakcji
0
Leona, miło Cie spotkać :)

Szacunek do wszystkich ludzi..? Do mnie też???

Ej, nie bójże się tak zgodzić czasami ze mną..ja naprawdę bywam normalny :D
Mi rowniez milo Cie spotkac :D
oczywiscie ze mam do Ciebie szacunek a to tylko wymiana pogladow i lubie gdy ktos ma swoje zdanie(nawet gdy jest ono tak odmienne jak Twoje) :D
bywasz normalny??? :mruga: a ja biedna myslalam ze ciagle jestes :lol: (to byl zart oczywiscie) :eek:k:
 

datner

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2006
Posty
581
Punkty reakcji
2
Miasto
Antypody
Mi rowniez milo Cie spotkac :D
oczywiscie ze mam do Ciebie szacunek a to tylko wymiana pogladow i lubie gdy ktos ma swoje zdanie(nawet gdy jest ono tak odmienne jak Twoje) :D
bywasz normalny??? :mruga: a ja biedna myslalam ze ciagle jestes :lol: (to byl zart oczywiscie) :eek:k:

Pod Twoim wpływem bywam częściej :D
 

Cokolwiek

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2005
Posty
253
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraków
Robiłam. Pierwszy i ostatni raz. Porzygałam się, a facet ze mną zerwał.

A ile Ty masz lat? I nie mow mi ze to nie istotne bo to jest istotne :p

Co do ost wypowiedzi. Ja takze jak i Danter uwazam iz robienie buzia to nie jest zaden przejaw braku szacunku :eek: Pozatym kto to wogole wymyslil ze to oznaka braku szacunku bo to chyba nie byl normalny facet z normlanym poziomem testosteronu i wogole :p To jest barrrdzo przyjemne i tak jak inni uwazam ze w kochajacym sie zwiazku z zaufaniem i calym wachlarzem atutow powinno to wystepowac. Jedynie gdzie nie powinno sie tego robic to gdy zna sie faceta przykaldowo 2 tyg i juz mu sie robi. W takim wypadku to i owszem moze to oznaczac brak szacunku ze strony faceta a takze brak szacunku kobiety do samej siebie...... :(


A tak na marginesie to:
Udalo mi sie namowic moja dziewczyne na taki rodzaj milosci. A ona ze stoperem w reku to robila.... dokladnie 2 min i naprawde miala stoper w rece :( No i co wy mi tu o szacunku mowicie....... ech.... i tak ja Kocham ale to mnie po prostu rozlozylo na lopatki i nie wiedzialem co powiedziec bo na poczatku myslalem ze zartuje........
Co ja sie mam :p :p :p
 

jimmy

:) 8575292 :)
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
1 395
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Śląsk
W tej "szcunkowej" rozmowie sie niedługo pogubicie!!! Jeśli jest związek to chyba dwie osoby sie szanują i maja do siebie zaufanie, tu należy tylko pozbywać się zachamowań względem siebie.

A poza stałymi związkami uważam to za k.r.s.t.o!!!
 

datner

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2006
Posty
581
Punkty reakcji
2
Miasto
Antypody
A ile Ty masz lat? I nie mow mi ze to nie istotne bo to jest istotne :p

Co do ost wypowiedzi. Ja takze jak i Danter uwazam iz robienie buzia to nie jest zaden przejaw braku szacunku :eek: Pozatym kto to wogole wymyslil ze to oznaka braku szacunku bo to chyba nie byl normalny facet z normlanym poziomem testosteronu i wogole :p To jest barrrdzo przyjemne i tak jak inni uwazam ze w kochajacym sie zwiazku z zaufaniem i calym wachlarzem atutow powinno to wystepowac. Jedynie gdzie nie powinno sie tego robic to gdy zna sie faceta przykaldowo 2 tyg i juz mu sie robi. W takim wypadku to i owszem moze to oznaczac brak szacunku ze strony faceta a takze brak szacunku kobiety do samej siebie...... :(
A tak na marginesie to:
Udalo mi sie namowic moja dziewczyne na taki rodzaj milosci. A ona ze stoperem w reku to robila.... dokladnie 2 min i naprawde miala stoper w rece :( No i co wy mi tu o szacunku mowicie....... ech.... i tak ja Kocham ale to mnie po prostu rozlozylo na lopatki i nie wiedzialem co powiedziec bo na poczatku myslalem ze zartuje........
Co ja sie mam :p :p :p

Cokolwiek, bracie rozwaliłeś mnie poprostu!
A zdązyłeś..? w te 2 minuty..?

Z tym stoperem to widzę sprawe tak:
Ty szanujesz Ją, Ona szanuje Ciebie, a dodatkowo bardzo szanuje czas :) i stąd ten stoper!
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
Cokolwiek ja to ze stoperem? to chyba psulo caly klimat? w milosci nie szanuje sie czasu datner, z reszta zakochani czasu nie licza :)
 

Piotr

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2005
Posty
1 005
Punkty reakcji
0
2 min?? Hehehehehe... jak laska nie umie to i z 1h nie wystarczy :> Respect dla twojej kobiety ziom ;p
 

Cokolwiek

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2005
Posty
253
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraków
Nie no 2 min to to raczej za malo jest :( :( Ledwo czlowiek zaczal sie rozluzniac a tu odrazu koniec... ;( ;(
Masz racje Nika to PSULO caly klimat ale coz moglem zrobic albo tak albo wogole... :(
 

Piotr

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2005
Posty
1 005
Punkty reakcji
0
a co ona to robiła na odczepnego ?? Ja bym tak nie chciał :D Nikuś mniej? to ktoś musi być naprawde dobry :p
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
Piotr wszystko zalezy od podniecenia, czasem facet sie tak napali, ze taki lodzik to jest chwileczka :)
 

Piotr

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2005
Posty
1 005
Punkty reakcji
0
można to nawet zauwarzyć na ulicy :D przypatrzcie się jak jedna je loda a jak druga :p nigdy nie miałem sytuacji niekontrolowanej która trwała tak krótko :D:D hehe

nika pochwalisz się swoim rekordem ?? :p:p:D
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
A myślicie że to jak kobieta je normalnego LOda ma ma wa jakimś stopniu znaczenia Jak postepuje z członkiem swojego partnera ? :p Czy na przyklad ogladajac kobiete jedzaca loda mozna wywnioskować jak to robi prywatnie ? :D
 

Piotr

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2005
Posty
1 005
Punkty reakcji
0
Może nie do końca dobrze napsiałem, ale kiedyś mieliśmy taką akcje z kolesiem na imprezce plenerowej ale za długo by opowiadać :D:D poprostu było co porównywać :D Więc uważam, że nie każdą można poznać ale co niktóre napewno, ponieważ niketóre nawet prowokują widźąc wasz wzrok na nich :p
 

jimmy

:) 8575292 :)
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
1 395
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Śląsk
już to widze. Idzie laska z lodem a za nią tłum kibicujących facetów :)
 

Piotr

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2005
Posty
1 005
Punkty reakcji
0
Ale jimmy czy to nie byłoby fajne? :D Życie jest pasmem niespodzianek a ludzie różnie odczuwają świat :p
 
Do góry