Czy Prawdziwa Miłość Istnieje?

Status
Zamknięty.

Uzurpat0r

Nowicjusz
Dołączył
27 Wrzesień 2005
Posty
14
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Tarnów
Mam na imię Paweł. Mam 17 lat i mam wyjątkowego pecha w miłości... :(
Czego tak naprawdę pragną dziewczyny? Wydaje mi się że bardziej zależy im na tym żeby chłopak był przystojnym cwaniackiem niż żeby był miły czuły itd... Jedna dziewczyna zerwała ze mną bez żadnego powodu bo znalazła sobie kogoś lepszego. Inna dziewczyna którą bardzo kochałem wolała blokersa który pije, pali, pluje i nie przeszedł nawet gimnazjum (on z nią zerwał po tygodniu przez smsa i strasznie po nim płakała). O innych przypadkach nawet nie chcę opowiadać bo są naprawdę żałosne...
Czy jakaś dziewczyna może mi powiedzieć czego oczekuje od idealnego chłopaka? Czy koniecznie musi być napakowany i mieć włosy na żelu? Ja zawsze starałem się być dobrym dla dziewcyny, miły, opiekuńczy, kochający... chciałem dać dziewczynie szczęście i poczucie bezpieczeństwa... Albo jestem poprostu beznadziejny albo coś tu jest nie tak. A moze to ze mną jest coś nie tak, że zawsze za bardzo się angażuje i przez to potem cierpie... Przestaje już chyba wierzyć w miłość... :(
Szczęście jest krótkotrwałe i złudne.
 

Wais

BLiski Dla BLiskiCH , Z DySTaNseM dO WszytskiCH
Dołączył
9 Wrzesień 2005
Posty
732
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
północ...
Nie jestes sam ...
ja nie mam dziewczyny od prawie 9 miesiecy...
wczesniej to dla mnie jak narkotyk :p
ale na dzien dzisiejszy mam trudnosci w zaufaniu ... dlaczego :)
hmm przeszłosc wzbudza własnie taka hmm degresje ? nie wiem ale napewno Mam podobny problem ....
Dziewczyna złamała mi serce ale w jakims stopniu napewno boli ale juz prawie zapomiałem do konca napewno nie zapomne pozdroooo ...
 

Uzurpat0r

Nowicjusz
Dołączył
27 Wrzesień 2005
Posty
14
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Tarnów
No nie wiem.... Niestey nie jestem zbyt przystojny. Wiele dziewczyn mówi że na wyglądzie im nie zależy ale tak naprawdę nie dają szansy brzydkim chłopakom... Bo fajna dziewczyna może mieć lepszego faceta a po co miała by tracić czas ze mną?
 

papillon

guru
Dołączył
5 Lipiec 2005
Posty
2 418
Punkty reakcji
0
Jasne,że prawdziwa miłość istnieje.Nie musisz jej szukać,ona sama cię odnajdzie i to w najmniej oczekiwanym momencie,zobaczysz.
Warto na nią czekać. :eek:czko:
 

Wais

BLiski Dla BLiskiCH , Z DySTaNseM dO WszytskiCH
Dołączył
9 Wrzesień 2005
Posty
732
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
północ...
POwiem ci Pablo tak napewno wielka miłosci Istnieje !!
BO taką miałem ale musiałem z niej zrezygnowac !! to było bardzo bolesne dla obu stron...
Hmm dodam jeszcze jedno ... Zyj I nie przejmuj sie niepowodzeniem u partnerek .... Napewno Znajdziesz tą osobe predzej czy poźniej ... A teraz baw sie dobrze i Bądz szczesliwy jezeli bedziesz sie dołował niepotrzebnie to nie wygrasz .... Ludzie nie zauwazaja czesto ludzi stojących w cieniu ... dlatego ciezko im znaleśc miłosc Ci podgodni zawsze beda razem .... Bo Odbija sie od nich blas Zycia .... POmimo problemow CIesz sie ....

P.S.
Co do Osob pieknych bądz brzydkich tu sie mylisz ...
Od dawna kazda dziewczyna mi słodzi ... Ze jestem przystojny i wogole jej ideałem ...
hmm nie raz sie zawstydziłem z tego wzgelu chociaż tak nie uwazam ... NIe uwazam sie przystojny ...
HMm moze i jestem ....fff ale nie moge znaleśc dziewczyny czemu nie wiem ?? dziwne no nie ... Powiadają ze jestem taki fajny ffff spoko .... :) kazdy jest Piękny Dla Kazdego Inaczej Pozdrawiam ....
 

kaaska6

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2005
Posty
703
Punkty reakcji
0
Wiek
40
moze posmucimy się razem?

.. Eh..
te dziewczyny moze Cię nie doceniały. Zazwyczaj docenia się i dostrzega osobę, gdy ją się straci.
 

Uzurpat0r

Nowicjusz
Dołączył
27 Wrzesień 2005
Posty
14
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Tarnów
Wszyscy mówią to samo... A jednak ciągle powtarza się ten sam scenariusz :( Nadal jestem sam i czuje się odrzucony, nie chciany i zapomniany...
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Pablo masz nas :)
My Cię zawsze wysłuchamy, przytulimy ( :przytul: ), cmokniemy ( :* ) i Ci pomozemy!
 

opar

Zbanowany
Dołączył
12 Wrzesień 2005
Posty
278
Punkty reakcji
0
Mam na imię Paweł. Mam 17 lat i mam wyjątkowego pecha w miłości... :(
Czego tak naprawdę pragną dziewczyny? Wydaje mi się że bardziej zależy im na tym żeby chłopak był przystojnym cwaniackiem niż żeby był miły czuły itd... Jedna dziewczyna zerwała ze mną bez żadnego powodu bo znalazła sobie kogoś lepszego. Inna dziewczyna którą bardzo kochałem wolała blokersa który pije, pali, pluje i nie przeszedł nawet gimnazjum (on z nią zerwał po tygodniu przez smsa i strasznie po nim płakała). O innych przypadkach nawet nie chcę opowiadać bo są naprawdę żałosne...
Czy jakaś dziewczyna może mi powiedzieć czego oczekuje od idealnego chłopaka? Czy koniecznie musi być napakowany i mieć włosy na żelu? Ja zawsze starałem się być dobrym dla dziewcyny, miły, opiekuńczy, kochający... chciałem dać dziewczynie szczęście i poczucie bezpieczeństwa... Albo jestem poprostu beznadziejny albo coś tu jest nie tak. A moze to ze mną jest coś nie tak, że zawsze za bardzo się angażuje i przez to potem cierpie... Przestaje już chyba wierzyć w miłość... :(
Szczęście jest krótkotrwałe i złudne.


Fajnie być przystojnym cwaniakiem bez uczuć, ale czasem chodzi o sex :>
 

papillon

guru
Dołączył
5 Lipiec 2005
Posty
2 418
Punkty reakcji
0
Mam na imię Paweł. Mam 17 lat i mam wyjątkowego pecha w miłości...
Jestes jeszcze bardzo młody,poczekaj miłość cię znajdzie.Mówisz o pechu?Pecha ma co drugi człowiek na ziemi.Trzeba się jakoś z tym uporać,przedewszystkim,nie myśleć o nim.
 

Tilien

Nowicjusz
Dołączył
7 Wrzesień 2005
Posty
213
Punkty reakcji
0
Miasto
jestem z miasta
Papillon ma rację, masz dopiero 17 lat. Masz mnóstwo czasu na ewentualne rozejżenie się za odpowiednią towarzyszką życia. Nie wiem czy za rok czy też za kilka lat, ale na pewno spotkasz tę właściwą dziewczynę. Ja czekałam na swoją prawdziwą miłość o wiele dłużej niż Ty w tej chwili, ale nie żałuję ani grama tego czasu. Zobaczysz będziesz jeszcze naprawdę szczęśliwy, tylko dobrze zainwestuj swoje uczucia. Aha jeszcze jedno. Nie zmieniaj się. Te dziewczyny, które decydują się na przystojnych cwaniaków naogół drogo za to płacą. ;)
 

survive99

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
113
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Knurów
Wedlug mnie istnieje prawdziwa milosc...ja naprzyklad darze taka miloscia pewna osobe...ylko czesto jest tak ze ta droga polowka nie czuje tego samego :(
 

lusia

Nowicjusz
Dołączył
28 Wrzesień 2005
Posty
7
Punkty reakcji
0
pewnie ze prawdziwa milosc istnieje tylko musisz na nia poczekac bo niewiadomo kiedy cie moze zaskoczyc:)
 
Status
Zamknięty.
Do góry