Czy powinienem się do niej odezwać i jeśli tak to jak?

Lapadocki

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2012
Posty
5
Punkty reakcji
0
Mam taki mały problem i chciałbym prosić o radę. Wiem, że mogę zostać wyśmiany, ale że jestem mało doświadczony w tych sprawach mimo wszystko piszę, bo naprawdę nie wiem co powinienem zrobić. Na ostatnim sylwestrze przypadkowo poznałem pewną dziewczynę. Sytuacja wyglądała w ten sposób, że szliśmy z kolegami już późno w nocy, także wiadomo, że procenty już dawno zaczęły działać i mijając jakiś balkon usłyszeliśmy, że trwa tam jakaś impreza, więc zaczęliśmy wołać z dołu, żeby do nas zeszli i się z nami napili :). W końcu zeszła do nas owa dziewczyna, w sprawie której piszę z kolegą. Zaczęliśmy gadać, było bardzo milo i sympatycznie, piliśmy razem wódkę. Mój kumpel nawet wymienił się telefonem z gościem, który do nas zszedł i "umówiliśmy się", że spotkamy się w takiej grupce w piątek( wszyscy się zarzekali oczywiście, że tak, tak, spotkamy się w piątek, ale wiadomo, jak to jest po pijaku). Następnie w pewnym momencie objąłem z jednej strony mojego kumpla ramieniem, a z drugiej tą dziewczynę i tak stałem przez jakiś czas. Był to jedynie uścisk taki przyjacielski, "ziomalski", ale w pewnym momencie ta dziewczyna złapała mnie za dłoń i tak się trzymaliśmy za ręce przez dłuższy czas. No, ale pogadaliśmy chwile, popiliśmy, to trzeba było się powoli zbierać. Oni na swoją impreze, my do siebie, więc się pożegnaliśmy i rozstaliśmy.
Teraz moje pytanie brzmi: skoro chodzi mi bez przerwy po głowie ta dziewczyna, skoro uczyniła ona wobec mnie pewien gest, który mógł coś znaczyć, ale nie twierdze tego z całą pewnością, że znaczyło to cokolwiek, to czy powinienem się do niej odezwać i jeśli tak to w jaki sposób? Jak pisałem mam numer do jej kumpla i możliwe, że znalazłem ją na facebooku, ale nie mam pewności czy to ona. Co robić? Proszę o pomoc i dziękuje z góry za odpowiedzi.
 

stefaniaa

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2009
Posty
354
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Trójmiasto
Napisz, nie masz nic do stracenia. Wyczujesz czy jest zainteresowana czy nie. Zawsze możesz zaprosić ją na spacer czy łyżwy. Nie bój się :)
 

Wolnomyśliciel

Mizantrop ♠
Dołączył
13 Grudzień 2011
Posty
848
Punkty reakcji
8
Jak z..:p..liłeś to Ty musisz pierwszy napisać a jak są to jej fochy i gierki to tak jak mówi stara zasada....... miej wy..:p..lane a będzie Ci dane
 

Leeroy

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2009
Posty
534
Punkty reakcji
28
Miasto
Iława
I co? Napiszesz, że jesteś kolesiem, którego ona za rękę złapała?? Tam każdy był napity, więc wątpię, że ona Ciebie pamięta. Daruj sobie...
Takie sytuacje to normalka na każdej imprezie.
 

AnnaTańska

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2011
Posty
36
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Pewnie, spróbuj :), w końcu nie masz nic do stracenia, a możesz tylko zyskać!:)
 
Do góry