RamboBolek

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam,
Zastanawiam się nad dołączeniem do sieci toreb na pieczywo BK Solutions. Podoba mi się pomysł i wydaje mi się, że podołałbym temu zadaniu. Czy słyszeliście opinie o firmie? A może macie kogoś znajomego kto miał styczność z BK Solutions?
Pomysł jest prosty i innowacyjny. Reklama na torebkach na pieczywo to coś czego jeszcze nie widziałem. Zastanawiam się jakie są z tego zyski. Ile można wyciągnąć na rękę? Gdzieś wyczytałem, że ok 10tys można zarobić przy dobrym wietrze. Tylko teraz pytanie do Was czy to jest prawda? Nie chce dać się nabrać i chce zainwestować mądrze. Czytałem, że firma się rozwija i jest już w bardzo wielu miastach. Najchętniej poczekałbym jeszcze trochę i poobserwował ale z kolei boje się, że ktoś wejdzie na moje miasto. Sam nie wiem czy nie napaliłem się za bardzo za ten pomysł. Z drugiej strony może warto kuć żelazo póki gorące. Kasa by się przydała a wygląda na to, że tutaj niedużym kosztem można nieźle zarobić. Co Wy byście mi radzili?
Aha, ich strona internetowa www.bksolutions.pl Gdyby ktoś nigdy nie słyszał o tej firmie.
Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi.
 
Do góry