Czy Polską Rządzą Polacy?

Rzeznik

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2005
Posty
242
Punkty reakcji
1
Ej... podam Ci przykład, może zerozumiesz:
Czy jak Polak coś ukradnie, to powiedzą że to był Niemiec????
Tak samo ja Żyd jest złodziejem, mówimy że to Żyd a nie Chińczyk i już. A że Judejczykowie dorobili sie kasiory, sie zasiadają na czele loż masońskich, to już inna kwestia, wieć ja nic nie mam do Twojej laski.
Kapujesz już ???
Teraz to już Cię chłopczyku wogóle nie kapuję. Ty też zapomniałeś leków?
 

Taboretix

Bondziorno. Mateista.
Dołączył
6 Listopad 2005
Posty
1 305
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
El Dorado
Chodzi oto że jeśli prawda jest biała, to nie mówi się że jest czarna.
No o to mi chodziło :) ... może ja zbyt skomplikowanie myślę :lol: ...
Ale tak czy tak, uważam iż ostatnimi czasy "białe" czasem jest przedstawiane jako "szare" w Mediach :mruga: ... jeżeli wiecie o co biega to git :eek:k:
 

Rzeznik

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2005
Posty
242
Punkty reakcji
1
np, jak powiesz do żyda że jest złodziej (a naprwde nim jest) to zostaniesz okszyknięty antysemitą.

Ok, dzięki za sprostowanie, bo do rozszyfrowania Taboreta to by niekiedy trzeba całej brygady kryptologów.

Postaram się napisać mój pogląd równie prosto: Jeśli uważasz, że bycie złodziejem wynika w tym wypadku z narodowości, to dopiero to świadczy o Tobie, że jesteś antysemitą. A jeśli każdego złodzieja czy nawet człowieka o innych poglądach nazywasz "żydem" lub "masonem" (lub nawet jednym i drugim naraz) to z tego wynika, że nie tylko jesteś antysemitą, ale też jesteś poważnie niedorozwinięty psychicznie i potrzebujesz pomocy psychoterapeuty. Jeśli uważasz, że za całe zło w Polsce i na świecie odpowiadają owi "żydzi", "masoni", "liberałowie", "judejczykowie", "żydo-komuna" itp to powinni Cię zamknąć w pokoju bez klamek z poduszkami na ścianach w białym kaftaniku i nie wypuszczać.
 

Taboretix

Bondziorno. Mateista.
Dołączył
6 Listopad 2005
Posty
1 305
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
El Dorado
Ok, dzięki za sprostowanie, bo do rozszyfrowania Taboreta to by niekiedy trzeba całej brygady kryptologów.

No popatrz. A wystarczyło troszkę pomyśleć :)


A co do reszty, chłopie. Kurde co Ty mi piszesz. Ja Ci "Jeżeli Zyd jest złodziejem to mówmy że to złodziej a nie kto inny" a Ty do mnie " Uważasz że każdy złodziej jest Żydem" . Czy Tobie sie kompletnie poprzewracało w łepetynie ??

A co do masoneri. Czytając sporo na ten temat, mogę spokojnie powiedzieć, iż bardzo prawdopodobne jest że Masoni mają bardzo bardzo wieliki wpływ na gospodarkę światowa, a może nawet i na kształt obecnego spoleczeństwa. Globalozacja ? Skądś to sei wzieło :) No nie ?? Zastanów się.
 

Rzeznik

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2005
Posty
242
Punkty reakcji
1
Na jakiej podstawie tak piszę? A o czym jest niby ten temat? Chyba muszę coś przypomnieć: To jest lista nazwisk ludzi, których autor nazywa żydami tylko dlatego, że nie podobają im się ich poglądy lub działania. Wielu z nich sam nie darzę sympatią i zgodzę się że niejednokrotnie działali na szkodę kraju.. i teraz ktoś ich nazywa wszystkich żydami, komuchami, do tego wymyśla im jakieś fikcyjne pseudo-żydowskie nazwiska itp to dla mnie jest po prostu szczytem debilizmu.

A odnośnie globalizacji:
Tak Taboret! To nie rozwój środków transportu, technologii, cywilizacji... to nie szybki przepływ ludności, kapitału i informacji, wcale nie rosnąca liczba powiązań ekonomicznych czy kulturowych między różnymi państwami, lecz właśnie MASONI powodują globalizację! Buahahahaha

Zamiast czytać jakieś książki o Masonach może lepiej poczytaj pierwszą lepszą książkę z geografii.
 

cruel_woman

....::::sinner::::....
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
2 197
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
by nie było...71
Czytając sporo na ten temat, mogę spokojnie powiedzieć, iż bardzo prawdopodobne jest że Masoni mają bardzo bardzo wieliki wpływ na gospodarkę światowa, a może nawet i na kształt obecnego spoleczeństwa

hyhyhy..... a potem przyleciało ufo...
Poza tym przecież masoni są ludźmi inteligentnymi i wykształconymi to ja nie rozumiem problemu... No tak lepiej zostawić wszystko ćwierć inteligentom... Przestań Taboret z tymi masonami.. wciskasz ich wszędzie gdzie tylko można. Masz obsesje jakąś...
 

Rzeznik

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2005
Posty
242
Punkty reakcji
1
A może masz klapki na oczach :mruga: ?
Czy Ty kiedykolwiek posłużyłeś się jakimś logicznym argumentem? Mówisz, że coś jest "bo jest", a jedynym potwierdzeniem tego ma być fakt, że "czytałeś wiele książek o Masonerii" i w ogóle jesteś bardzo mądrym człowiekiem, a wszyscy inni są zaślepieni i mają klapki na oczach. Zato jak już podasz jakiś przykład to ma się jak piernik do wiatraka albo jak marmolada do silników odrzutowych. Serio w takim wypadku zdecydowanie lepiej mieć klapki na oczach niż siano w głowie.
 

TheDeathOne

Nowicjusz
Dołączył
17 Sierpień 2005
Posty
627
Punkty reakcji
4
Wiek
33
To prawda że przez długi czas Polską żądzili żydzi (Prezydent Kwaśniewski również) Kaczyński jest pierwszym Polskim prezydentem od kilku lat. A wogóle to lewice zawsze wszyscy wybierali bo ma wszystkie ważniejsze programy telewizyjne i gazety na własność (np. TVP1 i Gazeta Wyborcza) a wiadomo, ludzie słuchają, czytają i wyciągają niezawsze słuszne wnioski z niezawsze słusznych źródeł. Bezstronna gazeta to tylko Nasz Dziennik i pare innych ;)
 

Rzeznik

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2005
Posty
242
Punkty reakcji
1
To prawda że przez długi czas Polską żądzili żydzi (Prezydent Kwaśniewski również)

Kwaśniewski to przecież nie żyd, Wałęsa też raczej nie. Z tego, co wiam o Jaruzelskim, to też żydem nie był. Zakładam, że takowych bezpośrednich przodków także nie miał, skoro w młodości uczył się w katolickiej szkole.
Może masz jakąś inną, własną definicję żyda, bo według encyklopedycznej to raczej nijak nie pasuje.

A wogóle to lewice zawsze wszyscy wybierali bo ma wszystkie ważniejsze programy telewizyjne i gazety na własność (np. TVP1 i Gazeta Wyborcza)
Nie wszystkie wybory wygrywała lewica... nie znasz chyba wogóle historii. TVN czy Polsat z lewicą nie miały nigdy wiele wspólnego, a nawet krytykowały jej działania.


Bezstronna gazeta to tylko Nasz Dziennik i pare innych ;)
Bez komentarza.
 

morfeusz

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2005
Posty
441
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Poznań
Trochę zboczyła z toru ta nasza polemika na temat tego, co istotne w temacie.
Polska jest drugim po narodzie nazistowskim krajem, który znienawidził żydów, wypędzając ich z Polski tuż po II wojnie światowej. Dlatego nie wybielajmy się. Mimo tych kilku nielicznych przykładów bohaterskiego ukrywania żydów, przeważają jednak te liczniejsze wywózki i masowe wypędzenia żydów.

I jeszcze jedno banalnym jest Pisanie o "tolerancji", zresztą cóż to takiego mówienie komuś, że jest się nietolerancyjnym. Wyświechtane słowo świadczące o słabości i małostkowości osób nim się posługujących w różnego typu polemikach związanych z różnymi tematami, czy to o żydach czy pedziach pisząc. Przykład: jeżeli rzeźnik nasra, któremuś z internautów w pokoju, bo ma uszkodzone zwieracze odbytu to czy Trzeba go będzie tolerować, tylko przez to, że ma taką dolegliwość. Może trochę drastyczny przykład ale jakże trafnie oddający istotę sprawy. Tolerancja = brak poczucia godności + słabość jednostki.
 

holi

Nowicjusz
Dołączył
20 Wrzesień 2005
Posty
288
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Z Batona Krymskiego
Przykład: jeżeli rzeźnik nasra, któremuś z internautów w pokoju, bo ma uszkodzone zwieracze odbytu to czy Trzeba go będzie tolerować, tylko przez to, że ma taką dolegliwość. Może trochę drastyczny przykład ale jakże trafnie oddający istotę sprawy. Tolerancja = brak poczucia godności + słabość jednostki.

Jeżeli ktoś pisze takie ćwierćinteligentne posty, bo nawet nie wie co to jest tolerancja, to czy nie można ich po prostu usuwać? Nie, bo mamy wolność słowa, czyli tolerancję odmiennych poglądów.

Wychodząc z twojej definicji tolerancji powinienem cie po prostu zwyzywać od debili i tłuków, zamiast polemizować.
 

cruel_woman

....::::sinner::::....
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
2 197
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
by nie było...71
I jeszcze jedno banalnym jest Pisanie o "tolerancji", zresztą cóż to takiego mówienie komuś, że jest się nietolerancyjnym. Wyświechtane słowo świadczące o słabości i małostkowości osób nim się posługujących w różnego typu polemikach związanych z różnymi tematami, czy to o żydach czy pedziach pisząc. Przykład: jeżeli rzeźnik nasra, któremuś z internautów w pokoju, bo ma uszkodzone zwieracze odbytu to czy Trzeba go będzie tolerować, tylko przez to, że ma taką dolegliwość. Może trochę drastyczny przykład ale jakże trafnie oddający istotę sprawy. Tolerancja = brak poczucia godności + słabość jednostki.

przestań pisać takie mądre i światłe rzeczy bo mi się nóż w kieszeni otwiera.. i pewnie nie tylko mi... Nie wiem skąd masz te poglądy... Dobrze że cie nie znam..
 

Rzeznik

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2005
Posty
242
Punkty reakcji
1
Trochę zboczyła z toru ta nasza polemika na temat tego, co istotne w temacie.
Polska jest drugim po narodzie nazistowskim krajem, który znienawidził żydów, wypędzając ich z Polski tuż po II wojnie światowej. Dlatego nie wybielajmy się. Mimo tych kilku nielicznych przykładów bohaterskiego ukrywania żydów, przeważają jednak te liczniejsze wywózki i masowe wypędzenia żydów.

I jeszcze jedno banalnym jest Pisanie o "tolerancji", zresztą cóż to takiego mówienie komuś, że jest się nietolerancyjnym. Wyświechtane słowo świadczące o słabości i małostkowości osób nim się posługujących w różnego typu polemikach związanych z różnymi tematami, czy to o żydach czy pedziach pisząc. Przykład: jeżeli rzeźnik nasra, któremuś z internautów w pokoju, bo ma uszkodzone zwieracze odbytu to czy Trzeba go będzie tolerować, tylko przez to, że ma taką dolegliwość. Może trochę drastyczny przykład ale jakże trafnie oddający istotę sprawy. Tolerancja = brak poczucia godności + słabość jednostki.

Fajnie się koleś wkręciłeś... takie małe dziecko a tyle już w Tobie agresji... Tak, dziecko... bo twoja definicja tolerancji (podobnie zresztą jak poczucie humoru) jest na poziomie sześciolatka. W dodatku takiego, co nie chodził do przedszkola.
 

morfeusz

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2005
Posty
441
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Poznań
jeżeli jesteście tacy tolerancyjni no to tolerujcie moje często niekonwencjonalne poglady :D . Ja nie jestem tolerancyjny i nie musze waszych tolerować hehe :D. I co to za tolerancja cruel woman, która zabrania mi wyrażać własne poglądy na forum. :/ :) teraz dopiero wyłazi zwas ta agresja. Pod płaszcykiem ulotnych hasełek. Tolerujmy wszytko i wszystkich. zbrzydło wam sie to co nie???. dajcie upust waszej agresji, przestańcie tolerować, to was zabija hehehehehehe :D
 

holi

Nowicjusz
Dołączył
20 Wrzesień 2005
Posty
288
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Z Batona Krymskiego
jeżeli jesteście tacy tolerancyjni no to tolerujcie moje często niekonwencjonalne poglady :D . Ja nie jestem tolerancyjny i nie musze waszych tolerować hehe :D. I co to za tolerancja cruel woman, która zabrania mi wyrażać własne poglądy na forum. :/ :)

Współczuję ci... nie umiesz zrozumieć tak prostej rzeczy, że tolerancja działa w obydwie strony. Ty nie akceptujesz naszych poglądów, to my na siłę twoich też nie musimy.

PS. Ty na prawde masz te 22 lata, czy pomyliles cyferki?
 
Do góry