Czy podobają wam się umięśnione kobiety?

C

Czart

Guest
Taką sylwetką bym nie pogardził.


Woman.jpg
21355_496015923801995_674537668_n.jpg
 

DobreRowery

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2013
Posty
24
Punkty reakcji
0
Jeżeli mam być szczery to absolutnie nie. Kobieta powinna pozostać kobietą,natomiast te mięśnie nie za bardzo tutaj pasują.
 
Y

Yelonek

Guest
DobreRowery napisał:
Jeżeli mam być szczery to absolutnie nie. Kobieta powinna pozostać kobietą,natomiast te mięśnie nie za bardzo tutaj pasują.
Dokładnie. Ja kobiety preferuję delikatne, kruche, aksamitne, zwiewne, a nie takie koksy. :silacz:
 
W

wiki9969

Guest
Z punktu widzenia masażystki umięśnione ciało bardzo ładnie wygląda. Z kobiecego punktu widzenia to trochę mnie zazdrość zżera. Bo trzeba przyznać że te panie całkiem nieźle wyglądają. :D
 

ForeverYoung

Bywalec
Dołączył
4 Grudzień 2012
Posty
1 695
Punkty reakcji
139
Wiek
30
Według mnie lekko umięśnione kobiety wyglądają seksownie.

Zastanawiam się czy to co Jeleń wstawił , to aby na pewno kobieta.
 
0

03092010

Guest
ForeverYoung napisał:
Według mnie lekko umięśnione kobiety wyglądają seksownie.
Ja rowniez, jednak chcialabym tego czego sama nie mam, a jak wspomnialam, podobaja mi sie ksztalty jak u kobiety nr 1. Od lewej.

No wlasnie drogie panie: na obrazku powyzej, blizej Wam do nru (od lewej) 1, 2 czy 3?
 

ForeverYoung

Bywalec
Dołączył
4 Grudzień 2012
Posty
1 695
Punkty reakcji
139
Wiek
30
Sewanna ... - litości ! :)



03092010 napisał:
jednak chcialabym tego czego sama nie mam
Chyba każda tak ma :p



03092010 napisał:
No wlasnie drogie panie: na obrazku powyzej, blizej Wam do nru (od lewej) 1, 2 czy 3?
Nie wiem , czy powinnam się wypowiadać ... czuję się niekomfortowo . xD
 
0

03092010

Guest
ForeverYoung napisał:
Chyba każda tak ma
Do tej pory bylam zadowolona, ale odkad jestem matka, mam chec sie zaokraglic.




ForeverYoung napisał:
Nie wiem , czy powinnam się wypowiadać ... czuję się niekomfortowo
Nie ma sie co wstydzic, nie ma tutaj fotki slonia. lol.

Wiecej smialosci, nikt Wam nie kaze robic zdjec w neglizu :)
 

ZlodziejNickow

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2013
Posty
116
Punkty reakcji
6
Mięśnie? Maluuutkie. Krągłości to jest to, co facetów podnieca. Nie ma nic gorszego niż zbyt ostre (czy to przez mięśnie, czy przez kości) kontury całej sylwetki. A mięciutki brzuszek czy nóżki przydadzą się w łóżki :D. Nie do tego, o czym myślicie - do zwykłego spania :p. Fajniej jest się tak przytulić i trzymać rączki na czymś mięciutkim. Poduszki też są miękkie :p
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
03092010 napisał:
No wlasnie drogie panie: na obrazku powyzej, blizej Wam do nru (od lewej) 1, 2 czy 3?
Do żadnej-może gdyby zmutować 1 z 2 to coś by wyszło.
 

ForeverYoung

Bywalec
Dołączył
4 Grudzień 2012
Posty
1 695
Punkty reakcji
139
Wiek
30
03092010 napisał:
Do tej pory bylam zadowolona, ale odkad jestem matka, mam chec sie zaokraglic.
Chciałabym mieć takie postanowienia :D
Nie mam nadwagi, ani nie dowagi , niby jest ok , ale zawsze mam nieodpartą chęć zmienienia czegoś , dlatego też często katuje się jakimiś wymyślonymi dietami , nawet mnie to bawi.



03092010 napisał:
Nie ma sie co wstydzic, nie ma tutaj fotki slonia. lol.
No to moje ciało wygląda identycznie jak 1 , ale z płaskim brzuchem coś , jak u blondyny czarta , i mniejszymi piersiami , albo też bardziej dobranym stanikiem , z którego nie wylewają się piersi :lol:.
W każdym razie "bielizna" żadnej mi się nie podoba - ale wiem ,że nie o to chodziło :p



03092010 napisał:
nikt Wam nie kaze robic zdjec w neglizu
A ja już sięgnęłam po aparat :D
 
C

Czart

Guest
"coś , jak u blondyny czarta"

Jak ładnie to brzmi. :D

To nie wygląd, lecz styl życia. Dieta, trening, wyrzeczenia, motywacja. Przerażające :D Z czasem efekty schodzą na plan dalszy, a ćwiczy się dla przyjemności (takie pozytywne uzależnienie). Zmęczenie, ból mięśni potrafi być przyjemny.

Jedynak, dwójka, trójka, to nie ma znaczenia. Ważne, by kobieta czuła się dobrze sama z sobą.

Nie ma znaczenia dla mnie, lecz panie z nadwagą, panie podobne do Bjoergen, nie przykułyby mojej uwagi.
 

ForeverYoung

Bywalec
Dołączył
4 Grudzień 2012
Posty
1 695
Punkty reakcji
139
Wiek
30
Czart napisał:
Jak ładnie to brzmi.
Nie no , nie musiałeś wstawiać zdjęć swojej wybranki :D



Czart napisał:
To nie wygląd, lecz styl życia.
O ile nie staje się to jakąś obsesją, chorobą to można by rzec "samo zdrowie".



Czart napisał:
Zmęczenie, ból mięśni potrafi być przyjemny.
I to bardzo , pot spływający po twarzy , upadnięcie za metą po przebiegnięciu parunastu km. Samemu się nie wierzy , co się przed chwilą zrobiło :p



Czart napisał:
Przerażające
Na dłuższą metę , może wydawać się przerażające , ale na ustalony czas - satysfakcjonujące.



Czart napisał:
Ważne, by kobieta czuła się dobrze sama z sobą.
I dobrze by było jakby lubiła swoją płeć. :)
Piękna kobieta , to przede wszystkim kobieta świadoma swojej kobiecości , z klasą , umiejąca podkreślić swoje atuty ,a nie wiecznie narzekająca na duży tyłek , i nosząca porozciągane swetry.
 
Do góry