Czy podoba wam się moja książka?

32Polak

Nowicjusz
Dołączył
11 Wrzesień 2012
Posty
74
Punkty reakcji
0
Wiek
27
Miasto
Duisburg, Niemcy
A więc jest to książka fantasty.

Opowiada ona o szesnastoletniej Sarze Brown, która mieszkała w San Francisco. Jej rodzice się rozwiedli; matka znalazła sobie kogoś innego, więc ojciec Sary wyjechał do Fors. W połowie wakacji Sara przeprowadza się do ojca i to tam ma ukończyć szkołę. Okazuje się, że jej ojciec mieszka w dużym jednorodzinnym domu nad jeziorem, którego wygrał. Mieszka tam wraz ze swoją nową kobietą Amy i jej synem Drake'm. Sara uważa ich za miłych ludzi i chce zapomnieć o swojej przeszłości i cierpieniu, które spowodował rozwód rodziców.

Kiedy wraca z Amy z zakupów o mało co nie dochodzi do wypadku - Amy potrąciłaby pewnego mężczyznę, który pojawił się ni stąd, ni zowąd na ulicy. Mężczyzna zaczyna obserwować Sarę nie tylko w realu, ale również i w snach. Spotyka tam inne osoby, które ciągle mówią o niej, o jakimś terminie i o czymś co zwie się White Light.

W szkole poznaje ona dziewczynę Ivy, klasową kujonkę, która nie ma przyjaciół, ani rodziców; zginęli oni rok temu. Obydwie się lubią. Po szkole Sara znajduje w swojej torbie zeszyt, a na nim napis: White Light. Zaczyna go czytać i jej życie zmienia się w 100%.

Napisałbym dalej, ale nie chcę psuć zabawy z czytania. Jeśli chcecie poczytać książkę, to piszcie w odpowiedziach. Pozdrawiam :)
 

Dante190884

Użytkownik Roku
Dołączył
28 Maj 2012
Posty
201
Punkty reakcji
7
Miasto
Kraków
Co to znaczy że "Zaczyna go czytać i jej życie zmienia się w 100%"? Życie przewraca się do góry nogami, zmienia o 180 stopni, Kobieta przejrzała na oczy, uświadomiła sobie okrutną prawdę? :D XD

To może zarzuć link do pdf'u albo chociaż do demo książki lub prologu [i nie mam na myśli tutaj języka programowania]?
 

32Polak

Nowicjusz
Dołączył
11 Wrzesień 2012
Posty
74
Punkty reakcji
0
Wiek
27
Miasto
Duisburg, Niemcy
Zamieść okładkę książki
Nie ma okładki, ale sam chciałbym ją zobaczyć :)

Ciekawe, chętnie bym przeczytała :)
To proszę http://whitelight.pinger.pl/ Miłej lektury :)

Co to znaczy że "Zaczyna go czytać i jej życie zmienia się w 100%"? Życie przewraca się do góry nogami, zmienia o 180 stopni, Kobieta przejrzała na oczy, uświadomiła sobie okrutną prawdę? :D XD

To może zarzuć link do pdf'u albo chociaż do demo książki lub prologu [i nie mam na myśli tutaj języka programowania]?
Proszę http://whitelight.pinger.pl/ Tutaj masz całą książkę. Szukaj w tagu: White Light, albo rozdziały.
 

Dante190884

Użytkownik Roku
Dołączył
28 Maj 2012
Posty
201
Punkty reakcji
7
Miasto
Kraków
Ale w Death Note Kira [skrót od słowa Killer -> w japonii słowa angielskie dziwnie im przechodzą przez usta] to nie kobieta.
 
Do góry