Czy po sexie analnym nadal jestem prawiczkiem?

adrian221

Nowicjusz
Dołączył
26 Sierpień 2010
Posty
5
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Witam wszystkich. Mianowicie mam takia paroblem, że pare dni temu uprawiałem sex analnym z moją dziewczyną i chciałbym sie dowiedzieć czy nadal mogę się uważać za prawiczka czy już nie??? Bardzo proszę o pomoc. Licze na konkretne i dojzałe odpowiedzi!! :niepewny:
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
32
Miasto
pdkrpc
Nie jesteś już prawiczkiem, odbyłeś stosunek seksualny.
 
W

wroneczki4

Guest
Prawiczkiem- nie, ale niezbyt inteligentnym dzieciakiem- tak.
Gratulujemy, teraz możesz się pochwalić kolegom z gimnazjum, że nie jesteś prawiczkiem.
 

adrian221

Nowicjusz
Dołączył
26 Sierpień 2010
Posty
5
Punkty reakcji
0
Wiek
31
aha dzieki! mam jeszcze jedno pytanie czy ona jest dziewicą czy nie??
 
W

wroneczki4

Guest
adrian221 Ty masz 17 lat? Z Twoich postów dałbym Ci maksymalnie 14-15...

To ja mam pytanie do Ciebie: jeśli ameba się rozdzieli przez pączkowanie... to jest dziewicą, czy nie?
Jeśli zrozumiesz o co chodzi to Twoje pytania są na równi inteligentne co to :D
 

adrian221

Nowicjusz
Dołączył
26 Sierpień 2010
Posty
5
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Mam 15 tylko ustawiłem że mam 17 dla tego bo myślałem że nie będę mugł pisać w tym forum z tym wiekiem :)
 
A

Aulelia

Guest
A twoja dziewczyna ile 13 ?  :D
To już nie jest śmieszne.





Sądzę, że powinieneś więcej poczytać na temat wychowania seksualnego, zamiast zadawać głupie pytania. Skoro uprawiałeś seks, to nie jesteś prawiczkiem, więc o co chodzi?

 
W

wroneczki4

Guest
Sądzę, że powinieneś więcej poczytać na temat wychowania seksualnego, zamiast zadawać głupie pytania. Skoro uprawiałeś seks, to nie jesteś prawiczkiem, więc o co chodzi?
O to, że On nie wie, czy może się już pochwalić kolegom.
 

Ghaz

Nowicjusz
Dołączył
2 Wrzesień 2010
Posty
31
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Zawiercie/Kraków
Przeraża mnie dzisiejsze pokolenie młodzieży w wieku szkolnym... z roku na rok coraz głupsze pomysły mają, a później na fotkach i innych twarzoksiążkach pojawiają się nowe "sweet focie" hot 13-tek z brzuchami. Oby tak dalej, a niedługo na 1 komunię dziewczynkom rodzice będą kupować tabletki antykoncepcyjne. 
 

AuliX

Nowicjusz
Dołączył
4 Wrzesień 2007
Posty
194
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Kęty.
Ogarnijcie się. Nie dziwne że są takie akcje, jak jedyne źródło informacji dla nastolatka o seksie to 'koledzy'. Rodzice nie rozmawiają, bo albo się boją, albo się wstydzą albo inne jeszcze głupsze powody. Edukacji seksualnej jako takiej nie ma... Zresztą nie wiem czego mieliby tam uczyć, ale lepiej byłoby gdyby taka istniała, zważając na to jacy są niestety rodzice. Ja większości rzeczy dowiedziałem się przez internet - szukajstwo na google i moja wnikliwość przed sprawdzeniem stanu faktów.. Na matkę nie narzekam, bo jest kobietą i nie dziwię się że nie wie jak się do tego zabrać - nie mam na myśli tutaj obrazić kobiet, nie nie - ojciec umarł, a to on powinien się za to zabrać...
 
Do góry