Czy płacicie za gry a jak tak, to jak?

katjak

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2010
Posty
466
Punkty reakcji
8
Wiek
57
Przez 5 lat z przerwami grałem w Ragnarok Online. Na polskim serwerze KDR, gdzie aktualnie gra ponad 100 osób wieczorem. Serwer ten jest prywatny, ale legalny. :D Moim zdaniem się opłaca, bo to jedyna gra w swoim rodzaju. Zawsze możesz też spróbować na europejskim, oficjalnym serwerze, gdzie nadal gra sporo ludzi.
Link do strony: kdr.net.pl
Link do oficjalnej: nie znam, ale google Ci ją wyświetli.

A możesz powiedzieć na czym ta gra polega i czy jest za darmo??? Bo bym też sobie chętnie w coś ciekawego zagrała, ale sie nie znam. Margonem jest dla mnie za nudny :/ ;) :bag:
 

katjak

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2010
Posty
466
Punkty reakcji
8
Wiek
57
Wymiataczko, czy ty mi proponujesz tą gre, czy to tylko reklama??? :mruga: :niepewny:
 

katjak

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2010
Posty
466
Punkty reakcji
8
Wiek
57
Halo??? czy wy wszyscy poumieraliście???? :sexy: :lol: :p :papa:
 

elisella

Nowicjusz
Dołączył
23 Maj 2010
Posty
29
Punkty reakcji
0
Przypuszam, że chodzi o karte paysafecard o wartości 20 zl, ale w sumie to żadna rȯżnica

Nie wiem, czy nadal zagladasz na to forum, ale byc moze tak :)

Gdzies obilo mi sie ostatniuo o tej karcie, ale nie za bardzo wiem, o co w niej chodzi i jak ona w ogole funkcjonuje. Byc moze tu jeszcze zagladniesz, wiem, ze Twoj post nie jest "najswiezszy", ale nie znalazlam zadnego tematu na ten temat, a Twoj post odnalazlam poprzez wyszukiwarke ;-).

Wiem, wiem, mozna zawsze wejsc na ich strone i poczytam. Ja tam jednak wole informacje z pierwszej reki. Od normalnego obywatela :D :D :D ktory sam korzystal z danego produktu, w tym wypadku z paysafecard.

Z gory wielkie dzieki za Twoja (lub kogos innego) odpowiedz. Milego dnia!
Ela
 

katjak

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2010
Posty
466
Punkty reakcji
8
Wiek
57
Hey Ela, a co chcesz konkretnie wiedziec??? Ja tez sie niedawno jeszcze wogole nie znalam, ale jak na roznych forach duzo na temat paysafecard dowiedzialam...no wiec, to jest nowosc na naszym rynku (nie wiem w sumie od jakiego czasu :)), ta karta mozesz placic przede wszystkim, albo powiedzmy lepiej na razie tylko, za gry, za skype i za zaklady bukmacherskie...starczy ci ta odpowiedz??? :eek:k:
 

elisella

Nowicjusz
Dołączył
23 Maj 2010
Posty
29
Punkty reakcji
0
Hey Ela, a co chcesz konkretnie wiedziec??? Ja tez sie niedawno jeszcze wogole nie znalam, ale jak na roznych forach duzo na temat paysafecard dowiedzialam...no wiec, to jest nowosc na naszym rynku (nie wiem w sumie od jakiego czasu :)), ta karta mozesz placic przede wszystkim, albo powiedzmy lepiej na razie tylko, za gry, za skype i za zaklady bukmacherskie...starczy ci ta odpowiedz??? :eek:k:

Wiesz, jesli chodzi o gry, to szczerze powiedziawszy nie korzystam. Kto wie, moze w przyszlosci, ale nie sadze... :D

Ostatnio jednak nasza rodzinna firma sie rozkreca, wychodzimy na rynek zachodni, i zeby cholernie nie przeplacac i wydawac dziesiatki zlotych, ba setki zlotych Netii, zdecydowalam sie na dzwonienie przez Skype´a. Placilam jednak kredytowka, a szczerze powiedziawszy chce powoli zrezygnowac z dokonywania platnosci karta kredytowa. Bo, jak to wiadomo latwo nia placic, wystarczy wpisac jeden ciag cyfr i nastepny i juz zaplacone, a ciezej splacic... :D Z tym sa stale problemy :) :) :) Takze czas na inny sposob platnosci, byc moze na paysafecard. Musze sie jednak chyba wczytac na ich stronie w sposob funkcjonowania tej karty. Musze przyznac, iz wyglada to jednak calkiej ciekawie.

Dobranoc! Elkaaaaa
 

katjak

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2010
Posty
466
Punkty reakcji
8
Wiek
57
Szczerze mówiąc to oprócz WOW nie grałem w żadna gre sieciową za którą trzeba płacic,korzystam z ogólnodostępnych serwerów a nie tych prywatnych. Nie wysyłałem nawet sms-a żeby zagrac.

No właśnie jak też poszukuję gier darmowych.Ostatnio nawet znalazłam w Google bardzo dużo i logicznych i przygodowych, planszowych i karcianych.Ale jak na razie zaczęłam grać w Mario super gierki.Może trochę dziecinne,ale każdy ma coś z dziecka. Ostatnio dowiedziałam się,o karcie prepaidowej do płacenia w sieci.Płaci się nią prawie za wszystko w necie.Przy takiej karcie /paysafecard/ nie podaje się żadnych danych,wpisujemy jedynie 16-cyfrowy kod PIN z karty.Za pomocą psc możemy też płacić w obcych walutach.Pozdrawiam i do usłyszenia.
 

Ladyinblack

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2010
Posty
458
Punkty reakcji
7
Wiek
43
PSC jest rzeczywiscie fajna metoda platnosci choc z tego co widze, na rynku jest coraz wiecej prepaidow, co w sumie nie powinno dziwic..a wracajac do gier, mowisz o tym Mario z sprzed paru lat czy jest teraz jakas nowsza wersja???
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
Ja ostatnio się przekonałam, że lepiej dac parę groszy za grę pobraną z serwisu np. www.mobilegate.pl i cieszyć się nią bez żadnych problemów niż jak to powszechnie się stosuje instalować wszystko co darmo :D
a gier na komórkę jest obecnie masa :D
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Ja ostatnio się przekonałam, że lepiej dac parę groszy za grę pobraną z serwisu np. www.mobilegate.pl i cieszyć się nią bez żadnych problemów niż jak to powszechnie się stosuje instalować wszystko co darmo :D
a gier na komórkę jest obecnie masa :D
Przy czym wiele stron z gadżetami do komórek robi pod siebie, bo wystarczy, że raz się coś kupi i jest skazanym na ciągłe odbieranie reklam.
 

Luphis

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
1 372
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
Warszawa
No tak...reklamy "bolą" :p Ja sam dość często ściągam aplikacje, czasami nawet zapłacę jak nie jest za droga (ale muszę mieć pewność, że warto).

@jaka29 - Icy Tower jest na tym serwisie :D Już wiem co będę robił w następnym semestrze na wykładach :021:
 
D

Dorka123

Guest
reklamy to i bez ściągania czegokolwiek przychodzą w takiej ilości, że "bolą", ile to ja już samochodów wygrałam, pieniędzy itd ;)

w Icy Tower Jump gram od jakiegoś czasu, fajnie tak sobie powspominać stare dobre czasy ;) też stąd ściągałam mobilegate.pl/products/product/410/
 

katjak

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2010
Posty
466
Punkty reakcji
8
Wiek
57
Cześc. Mam tak samo,jak i prawie wszyscy z tymi reklamami,gdybym za każde powiadomienie odbierała nagrody,to w tej chwili miałabym już kilka limuzyn,nie mówiąc o wygranych pieniądzach,to naprawdę jest denerwujące. A co do gier na komórkę,polecam / chyba,że już macie/ Angry Birds,zapewniam,że zarwiecie niejedną nockę,hi hi hi.A co do płatności - grałam w darmowe,ale ostatnio dostałam paysafecard w prezencie,więc z płatnością problemu nie mam.Zresztą to chyba najbezpieczniejsza forma płacenia,ponieważ nie muszę podawać swoich danych.Z pozdrowieniami - Katjak
 

Luphis

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
1 372
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Ja do płatności w grach paypal założyłem, raczej rzadko wpłacam na gry, ale zdarza się, jak wyjątkowo na czymś mi zależy. A teraz czekam na wypłatę, bo upatrzyłem sobie na mobilegate osadników z Catanu. A poza tym niedługo Ghost Recon wychodzi, a to muszę mieć :p
 

katjak

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2010
Posty
466
Punkty reakcji
8
Wiek
57
Witam. Otóż to,wiem,że za gry płacić można różnie / karta kredytowa albo paypal/ nie ruszając sie nawet z domu,a np.po paysafecard trzeba iść do sklepu.Uważam jednak,że najważniejsze jest bezpieczeństwo naszych danych i lepiej być ostrożnym w ich podawaniu do sieci.Z drugiej strony płatności bezpośrednio z karty kredytowej są szybsze i dużo wygodniejsze,ale czasami ryzykowne.Dlatego uważam,że nieraz lepiej jest pochodzić w poszukiwaniu paysafe. Mam i korzystam ostatnio z niej. I ruch wskazany i świeże powietrze,po długim siedzeniu przy kompie. Pozdrawiam.
 

Turak

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2010
Posty
207
Punkty reakcji
2
Nie kupuję często gier ale zdarza mi się. Najcześciej decyduję się na zakup CD-Action jeśli w załączonej płytce znajduje się coś podchodzącego pod mój gust. Jeśli zależy mi na zakupie konkretniej gry to wybieram dwie opcje: zakup w sklepie internetowym z dostawą kurierem do domu (najczęściej), płatność w kasie supermarketu/empiku (rzadziej:p).
 

Whateva

Wyjadacz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
4 915
Punkty reakcji
347
Wiek
34
Tylko karta kredytowa. Najszybciej, najwygodniej.
 

raulq7

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2010
Posty
12
Punkty reakcji
0
Sam kupuję gry zazwyczaj w sklepie internetowym inbook.pl i płacę za nie normalnie przelewem
 

Luphis

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
1 372
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
Warszawa
PayPal też nie jest głupi, a ostatnio coraz więcej gier online umożliwia płatność sms-em, ale raczej mało opłacalne w stosunku do przelewów (inny przelicznik pln -> punkty)
 

Ladyinblack

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2010
Posty
458
Punkty reakcji
7
Wiek
43
Przy karcie kredytowej balabym sie ze mi ktos sie dobierze do konta, wole prepaid typu paysafe bo jest bezpieczniejszy
 
Do góry