Czy palenie marihuany szkodzi zdrowiu

Lobo2007

Wyjadacz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
10 249
Punkty reakcji
381
Wiek
44
A co to za argument..."jest lekiem"? Jeśli jest lekiem, to właśnie nie powinna być zażywana w celach rozrywkowych, bo każdy lek to jednocześnie trucizna.
 

kab00m

Nowicjusz
Dołączył
2 Maj 2008
Posty
118
Punkty reakcji
0
Miasto
ja jestem
Jak ma być wprowadzone do aptek to jest zdrowe.

Hahaha głupszego toku myślenia nie słyszałem w tej sprawie (no może wśród zwolenników legalizacji) :D
Morfina też jest stosowana w medycynie, ale jednak szkodzi i uzależnia :)


hahaha dzejkob do:cenzura:auu xD jako najarany się wy:cenzura:auem
 

JohnConstantine

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2012
Posty
87
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Lubartów woj.Lubelskie
Nie bede tu nic ściemniał paliłem zielsko prawie codziennie od 15 roku zycia.Zielsko nie bylo jedynym dragiem jaki bralem amfa piguly tramal clonozepam i popadlem w depresje podcielem zyly i wyladowalem w psychiatryku na ze schizofrenia maniakalno depresyjna z objawami psychozy w wieku 19 lat spedzilem tam z przerwami 1,5 roku od 5 lat jestem czysty ale musze brac leki
 

Fan-Fan

Zbanowany
Dołączył
23 Wrzesień 2010
Posty
711
Punkty reakcji
8
Ja tam nie wiem paliłem kilka razy nazywali to marihuaną
Ale ja tam kajfu (odlot) żadnego nie miałem
Normalnie jakby papierosa paliłem

Ale palenie z butli jest zarąbiste i podobno mniej niż sam papieros szkodliwe :eek:k:
 

winowocowe

Nowicjusz
Dołączył
8 Czerwiec 2012
Posty
19
Punkty reakcji
0
Ale palenie z butli jest zarąbiste
Bardzo lubię palić z butli. Bania bardzo szybko się pojawia.
@topic
Jeśli bierze się palenie ze sprawdzonego źródła to można się cieszyć bez obaw. Wystarczy trochę poczytać, żeby wiedzieć, że nie jest to szkodliwy specyfik (;
 

abbott40566

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2012
Posty
29
Punkty reakcji
0
Palę marihuanę przez 2-3 dni w miesiącu i tak od 8 lat. Fakt, że w pewnym okresie, gdy paliłem codziennie odczuwałem pewne problemy z koncentracją i pamięcią. Natomiast teraz wszystko jest w jak najlepszym porządku. Regularnie przechodzę restrykcyjne badania zawodowe, które kładą duży nacisk na ludzką psychikę. Wszystko jest OK.
 
Do góry