czy osoba w okularach sa gorsze ?

06081a

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2008
Posty
627
Punkty reakcji
0
Miasto
Wyspa Bezludna
Niby czemu??
Ja noszę soczewki, ale ogólnie lubię chodzić czasami w okularach.
One wcale mi jakoś nie przeszkadzają, a nawet lepiej się w nich czuję.
Mi podobno poprawiają wizerunek. :D
 

elizabeth_87

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2009
Posty
64
Punkty reakcji
0
ja nosze okulary i kompleksów z tego powodu nie mam.
podobno nawet lepiej w nich wyglądam
ludzie chyba komunikują okulary z inteligencją :p i dobrze, choć ja nie potrzebuje okularów aby czuć się inteligentną :p
przeszkadza mi tylko to ze czasem nie pasują do stroju

a co do facetów to strasznie lubię tych w okularach :)
 

06081a

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2008
Posty
627
Punkty reakcji
0
Miasto
Wyspa Bezludna
To zależy też od oprawy bo okulary okularom nie równe.
ja mam takie z trochę szerszym zausznikiem, jeśli tak to się nazywa i czuję się w nich optymalnie
 

Justyśkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
2 477
Punkty reakcji
17
inne osoby uważają ze ludzie którzy noszą okulary są gorsze !!
to ci ludzie sa jacys nienormalni... wcale ludzie ktorzy nosza okulary nie sa gorsi! ja nosze okulary,prawda tylko do komputera i jazdy samochodem ale nosze i co jestem gorsza? smieszne myslenie

soczewki a okulary to cos innego !!
wlasnie lepsze sa okulary niz soczewki i kazdy okulista to powie..poniewaz soczewki powoduja mniejsze nawilzenie oka co prowadzi do podraznien i zaczerwienien a nawet zapalen. nosilam soczewki i mialam bardzo czerwone oczy, caly czas mnie piekly a zreszta zgubilam soczewki 3 razy wiec wole okularki :eek:k:
 

06081a

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2008
Posty
627
Punkty reakcji
0
Miasto
Wyspa Bezludna
wlasnie lepsze sa okulary niz soczewki i kazdy okulista to powie..poniewaz soczewki powoduja mniejsze nawilzenie oka co prowadzi do podraznien i zaczerwienien a nawet zapalen. nosilam soczewki i mialam bardzo czerwone oczy, caly czas mnie piekly a zreszta zgubilam soczewki 3 razy wiec wole okularki :eek:k:

Tak, ale nie do gry w siatkę, ogólnie sportów.
Właśnie to mnie skłoniło do kupna soczewek.
 

Nikonen

Nowicjusz
Dołączył
27 Luty 2009
Posty
121
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Poznań/Śrem
Okulary w dzisiejszych czasach to jednocześnie ozdoba, do tego w okularach często wygląda się poważniej itp. Zostało udowodnione, ze np. podczas egzaminów ustnych, mając na sobie okulary, jest się odbieranym jako mądrzejsza osoba:)))) Oczywiście warto dobrać okulary pasujące do własnego image:)))

Chyba sobie też sprawie okulary:D
 

asiek.stefa

Nowicjusz
Dołączył
23 Kwiecień 2007
Posty
589
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Gród cara
Ja nie uważam, ale spotkałam się z tym, że często słyszałam różne niezbyt miłe teksty i zachowania. Przez wiele lat nosiłam okulary i przyznam, że często słyszałam teksty typu- okularnica, kosmitka, sowa, nie mówiąc o tym, ze faceci jakoś sie mną nie interesowali. Teraz noszę szkła i jest inaczej- nie powiem, ze założyłam szkła i tabun facetów się na mnie rzucił, ale różnica jest i to niemała. Więc to ma znaczenie, czy się je nosi czy nie, i to wpływa na to, jak Cię ludzie traktują i postrzegają
 

armusienka

Love
Dołączył
28 Październik 2008
Posty
4 511
Punkty reakcji
3
Miasto
XVI wiek ;)
asiek.stefa, wole facetow,ktorym bym sie podobala nawet w okularach...
Czesto wlasnie osoby w okularach sa madrzejsze,tacy geniusze hehe
 

Jambez

Absurd i Nonsens
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
1 265
Punkty reakcji
9
Wiek
33
Miasto
Bielsko Biała.
Osobiście znam sporo ludzi z mego otoczenia noszących okulary. Większość z nich nosi je z powodu spędzania mnóstwa wolnego czasu nad książkami, co daje się we znaki, że można z nimi poważnie porozmawiać. Nie dzielę nikogo miarką. Osobiście dla mnie to nie ma znaczenia czy człowiek ma zamiast kończyny protezę, czy ma aparat na zębach, czy porusza się na wózku inwalidzkim czy nosi okulary, ponieważ każdy jest ze mną równy, bądź ode mnie lepszy.
 

elizabeth_87

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2009
Posty
64
Punkty reakcji
0
... często słyszałam teksty typu- okularnica, kosmitka, sowa, nie mówiąc o tym, ze faceci jakoś sie mną nie interesowali. Teraz noszę szkła i jest inaczej- nie powiem, ze założyłam szkła i tabun facetów się na mnie rzucił, ale różnica jest i to niemała. Więc to ma znaczenie, czy się je nosi czy nie, i to wpływa na to, jak Cię ludzie traktują i postrzegają

nigdy, przenigdy się z tym nie spotkałam. ale wiadomo bywa różnie
no i nie mogę stwierdzić ze faceci nie zwracają na mnie uwagi ze względu na moje okulary. jakoś nie narzekam
 
Do góry