czy opłaca sie studiować?

krzysiekmen3

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2010
Posty
14
Punkty reakcji
0
Czy waszym zdaniem opłaca się studiować??Dochodzę do wniosku ze chyba nie ponieważ wychodzi na to ze absolwent szkoły wyższej stoi za barem . i czy jest ogóle sens wydawania pieniędzy na to
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Zależy co, zależy gdzie. Zdaje mi się, że osoby tak prostolinijnie zasłaniające się ,,robolami" z dyplomem, usprawiedliwiają swoje lenistwo. Tak, w naszym zwariowanym kraju są sytuacje, że po sensownych studiach ląduje się w hipermarkecie na mrożonkach. Są też osoby, które radzą sobie bez studiów. Myślę, że głównie to zależy od tego czy się zwyczajnie człowiekowi ,,chce" i na ile potrafi się wybić.
 

WujekSamoZuo

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2010
Posty
254
Punkty reakcji
1
Moim zdaniem studiowanie to nie tylko sprawa tego, czy się opłaca, ale też zwyczajnie cel ambicjonalny. Ale to tylko moja skromna opinia. Osobiście, nie wyobrażam sobie nie studiowania. Jestem młody i żądny wiedzy. A co z nią zrobię - moja sprawa. Ludzie, którzy stoją za barem z dyplomem często sami wybrali taką drogę.
 

piterrrek

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2009
Posty
488
Punkty reakcji
5
Wiek
34
Miasto
L-ca
zalezy co sie studjuje...jezeli skonczyli np politologje, i jest w polsce kilkaset tysiency ludziz takim samym wykrztalceniem, to sie nie dziw ze pracuja w barze np xp
poprostu nie ma pracy dla ludzi z ich wykrztalceniem xd
ale jest miliard kierunkow po ktorych jest pracy jak lodu...wystarczy poszukac :)
 
Do góry