czy ONA sie zmieni?

xr3ix86

Nowicjusz
Dołączył
20 Marzec 2011
Posty
3
Punkty reakcji
0
witam wiem ze jest juz kilka takich tematow ale do konca uwazam ze mnie nie dotycza wiec napisze swoj... mam 25 late i synka z poprzedniego zwiazku bez slubu... obecnie jestem ze starsza od siebie kobieta o 3 lata jeszcze mezatka ale od lipca tamtego roku mieszkamy razem... bylo pieknie cudownie od pewnego czasu juz nie jest i chyba nie bedzie... mowi mi ze ja nie chce sie widywac z dzieckiem tylko tesknie za byla- z tego wzgledu zaniedbuje syna ale tak ja kocham ze nie wiem czy dobrze robie, wiec nie chodze po dziecko. tydzien temu uslyszalem od niej ze jej nie pociagam w lozku ze nie bedziem sie kochac przytulac i calowac... i od tamtej pory ie robimy nic co powinno sie robic w zwiazku... co chwile ani mnie slowami zebym wrocil do dziecka jak mi zle... a ja kocham ja mocno i nie widze swiata poza nia.... pozmocie co mam robic... pozdrawiam
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
A dales jej powody do zazdrosci ? Jesli nie, to kobieta ma problemy ze soba i musisz jej powiedziec, ze nie tolerujesz takiego zachowania i jak ona by sie czula, gdybys zabranial jej kontaktow z jej wlasnym dzieckiem jakie by miala. Nie pozwol by separowala Cie od syna. Kochasz ja, potrafisz dla niej widze bardzo wiele poswiecic, nawet wlasne dziecko, lecz naprawde raczej nie warto, taka kobieta moze Cie zniszczyc i wykonczyc psychicznie, nie pozwol na to. Masz swoja przyszlosc, dziecko z byla, jakas zazdrosc Twje kobiety moze sie wkrasc, ale nie powinna utrudniac spotykania sie z dzieckiem ... Gdy wiazala sie z Toba to przeciez chyba wiedziala, ze jestes facetem z przeszzloscia i masz dziecko, skoro ja kochasz, to nie powinna sie niepokoic.
 

majkawazka

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2010
Posty
305
Punkty reakcji
7
Jesteś ojcem i jesteś odpowiedzialny za swojego synka, więc dojrzała kobieta powinna to zrozumieć, a jeśli nie no to nie wiem, czy ten związek ma sens...
 

tweetasek

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2006
Posty
1 369
Punkty reakcji
14
Miasto
okolice Pyrlandii
Ja proponuję większą uwagę poświęcić dziecku, bo to one powinno być dla Ciebie najważniejsze. A ukochanej powiedziałabym raz a konkretnie co czuję i jeśli nadal by Ci nie ufała (bo chyba z tym ma problem) to bym odeszła od niej.
Albo powiedz, że masz dość wysłuchiwania jej tekstów jak to niby Ci źle z nią, odwróć się i wyjdź...możesz jeszcze trzasnąć drzwiami. Jeśli będzie jej zależało na Tobie to przyjdzie i przeprosi ;)

życzę powodzenia
 

pamela a

...
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
2 222
Punkty reakcji
85
Co to za kobieta która zabrania Ci się widywać z synem, robi Ci z tego powodu wyrzuty...Przecież wiedziała ze masz dziecko, wiedziała w co się pakuje, a teraz robi problemy?

Jak widzisz nie spotkania z synem są powodem Waszych problemów, nie spotykasz się z nim i z byłą, a Twojej kobiecie dalej coś nie pasuje, chyba pora porozmawiać o co tak naprawde chodzi i jak wyobrażacie sobie wspólną przyszłość w której chcąc nie chcąc Twój syn i Twoja eks również będą uczestniczyć

Szkoda tylko że na jedno jej kiwniecie zrezygnowałeś z bycia ojcem - pomóc to jak sam widzisz nie pomogło, a tylko świadczy o Tobie
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
32
Miasto
pdkrpc
Masz dzieciaka, więc to on ma być najważniejszy, ty jesteś sprawcą tego, że jest na tym świecie i masz być za niego odpowiedzialny. On na świat się nie pchał, skoro dałeś mu życie to spraw, aby dziecko godnie żyło na tym świecie. Skoro twoja obecna partnerka twierdzi, że coś jest z tobą nie tak i ciągle robi ci wyrzuty to miej godność i ją zostaw.
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Dokladnie USSJ. Poza tym Twoje dziecko kocha Cie bezwarunkowo, a ta kobieta wciaz stroi fochy, nie potrafi Cie docenic, to zadna milosc, nie bedziesz w takim zwiazku szczesliwy. Nie ma sensu dla niej z czegokolwiek zrezygnowac, kobieta bluszcz...
 

samotnawsieci93

Bywalec
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
2 716
Punkty reakcji
82
musisz jej powiedziec, ze nie tolerujesz takiego zachowania i jak ona by sie czula, gdybys zabranial jej kontaktow z jej wlasnym dzieckiem jakie by miala
Dokładnie.
Musi zrozumieć, że nie jest pępkiem świata. Jest ważna dla Ciebie, ale to dziecko stoi na pierwszym miejscu, a później jest ona. Wydaje mi się to normalną koleją rzeczy. Gdy tego nie zrozumie pozostaje Ci niestety tylko jedno wyjście z sytuacji...
 
Do góry