Czy ona mnie kocha?:(

Johas16

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2009
Posty
22
Punkty reakcji
0
Kocham sie w dziewczynie 2,5 roku . bylismy kiedys razem przez tydzien ale mnie zostawiła . potem po 9 miesiacach wrocilismy do siebie jestesmy juz razem 1,5 miesiaca . Jest super i wogole czesto sie spotykamy ale ona wogole nie mowi mi czułych słow nie mowi mi ze teskni nie mowi mi ze mnie kocha . Jak ja powiem jej kocham cie to ona tylko yhym :( gadałem z nią o tym i mowiła mi ze ona nie lubi mowic o uczuciach stara sie ale sie wstydzi i nie umie o tym mowic. A ja tez potrzebuje troszke czułosci oprocz calowania i przytulania :( ciągle zadaje sobie pytanie czy mnie kocha czy jej na mnie zalezy i czy chce ze mną byc czy mnie nie zostawi . juz mnie to wykancza pomocy :mruga:
 

Bardock247

Killer Insektów
Dołączył
25 Czerwiec 2008
Posty
4 238
Punkty reakcji
86
Miasto
nie znam
Odpowiada 'yhym'? Brzmi to dziecinnie i bez wiary w miłość. Raczej Cię nie kocha, ale spytaj ją.
 

dastin

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2008
Posty
717
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
KRAKÓW
może dziewczyna się wstydzi powiedziec co czuje ... porozmawiaj z nią tak na powaznie i powinieneś sie czegoś dowiedzieć
 

ciemne słoneczko

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2006
Posty
204
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
znienacka
Wiesz...mnie sie wydaje,że nie.Gdyby kochała, to by powiedziała. Ale skoro z Tobą jest, to z jakiegoś powodu...Krótko ze sobą jesteście, może ona jeszcze nie jest pewna swoich uczuć, może miłość przyjdzie z czasem...
 

armusienka

Love
Dołączył
28 Październik 2008
Posty
4 511
Punkty reakcji
3
Miasto
XVI wiek ;)
Wiesz,powiem Ci tyle autorze tematu
jesteś małym chłopcem.. to jak w przyszłości coś sie stanie,będzie jakiś kryzys w związku,i będziesz musiał Ty ją pocieszać,będziesz musiał ją wspierać,być jej "ochroniarzem " to też powiesz " ale kochanie,powiedz mi że mnie kochasz " ? ..
 

Johas16

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2009
Posty
22
Punkty reakcji
0
Wiesz,powiem Ci tyle autorze tematu
jesteś małym chłopcem.. to jak w przyszłości coś sie stanie,będzie jakiś kryzys w związku,i będziesz musiał Ty ją pocieszać,będziesz musiał ją wspierać,być jej "ochroniarzem " to też powiesz " ale kochanie,powiedz mi że mnie kochasz " ? ..
Czyli uwazasz ze przesadzam? ze jeszcze jestem zbyt głupi zeby sie tym przejmowac i ze to tylko błachostka? :niepewny:
 

Leszczyn

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2007
Posty
237
Punkty reakcji
8
Gdybyś miał więcej niż te 16 lat, to polecałbym seks z tą dziewczyną i olanie jej, zobaczyłbyś na kolanach by Ci miłość wyznawała. Jednak masz 16 lat, rodzice by się pogniewali itp :D no i Ty ją kochasz :lol:, więc jak byś mógł ją skrzywdzić?
Kolejny przykład ukazujący osobę, która się bardziej angażuje w związek, jednak to "druga połówka" rządzi w związku.
I Ty jesteś mężczyzną?
Ona się Tobą bawi, więc albo pomóż sobie i przeczytaj jeszcze raz moje pierwsze zdanie lub od teraz szukaj innej.
 

Kenryl

Zły Nocny Bombowiec
Dołączył
14 Lipiec 2007
Posty
1 426
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Warszawa
Tak przesadzasz i jesteś głupi. Czemu? Bo zamiast zrobić najprostszą rzecz, czyli porozmawiać z nią o tym i zapytać co do Ciebie czuje, Ty zakładasz taki temat i żalisz się, że ona nie mówi Ci "kocham" i pytasz co Ty biedny masz z tym zrobić. Boli? Prawda niestety jest czasem bolesna kolego. Oto moja rada: zastanów się trochę następnym razem nad danym "problemem", bo rozwiązanie niekiedy jest banalnie proste. Zapytaj wprost swojej panny czy Cię kocha i już. Powie "tak" to się ciesz, powie "nie" zostaw i szukaj innej...
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Leszczyn, podejście do uczuć nie jest zależne od wieku. ja już mógłbym sobie na takie zachowanie pozwolić, ale nie zrobiłbym tak. niektórzy mimo wieku dalej kierują się takimi uczuciami
 

Aczkolwiek

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2008
Posty
1 510
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Może ona potrzebuje czasu na takie wyznania.
1,5 miesiąca to nie jest wcale dużo. Może dla niej słowo "kocham" ma większe znaczenie niż dla ciebie i ona tak nim nie szasta.
 

agnienia

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2008
Posty
286
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z marzeń.
1.5 miesiąca związku to wcale nie tak dużo.
sam piszesz, że Ci powiedziała że jest wstydliwa i nie lubi mówić o uczuciach.
może jesteście zbyt krótko ze sobą, żeby mogła Ci to powiedzieć tak od serca. bo co z tego, że Ci powie teraz że Cie kocha jak Cie nie kocha, tylko bardzo bardzo lubi i sie powoli zakochuje?

dla niej słowo kocham może mieć ogromną wage i woli je wypowiedzieć w takiej chwili w jakiej naprawde poczuje że Cie kocha z całego serca a nie powtarzać 30 razy dziennie. nie na tym to polega.
 

tt3

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2008
Posty
4
Punkty reakcji
0
Miasto
z Księżyca =|
Ja miałem podobny problem, bałem się mówić tego co czuję. To przechodzi z czasem i miarą zaangażowania w związek. Nie można przekreślać tego, że dziewczyna Cię nie kocha. Jej myśli nie przeczytasz. Wszystko okaże się po upływie czasu. Jestem pozytywnej myśli w tej kwesti, wzorując się na moim przykładzie ;)
 

cabernet

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2007
Posty
124
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Kraków
Tak jak ktoś pisał: nie naciskaj! Może dla niej miłość jest ważna i dopiero jak będzie pewna chce to powiedzieć.
Ja mam podobny problem, jestem z chłopakiem 3 miesiące i on już mi wyznał miłość ale ja wole zaczekać jeszcze
z takimi poważnymi wyznaniami i jemu jest przykro. A 1,5 miesiąca to jeszcze nic! Jeżeli to czuje to Ci to powie,
ale nie możesz wywierać presji bo Cię zostawi!
 

klaudia500

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2008
Posty
22
Punkty reakcji
0
Nie naciskaj na nią, jedni szybko się zakochują , inni potrzebują trochę czasu. Ja mojemu chłopakowi dopiero po 4 miesiącach powiedziałam, że go kocham, on wyznał mi to już po miesiącu. Daj jej trochę czasu.
 
Do góry